Lustru pacēlājs

Lustru pacēlājs

Mw-Light Lifta Sistēma Lustrām

Lustru pacēlāji - tās ir profesionālas iekārtas dažādu svaru kategorijas un veidu lustru montāžai un demontāžai. Pacelšanas mehānisms ir neaizstājams gadījumos, kas nepieciešams piekārt lustru, noņemt vai notīrīt to. Lustru lifts ļauj pacelt vai noņemt lielgabarītu gaismekļus vien 25 sekundēs vai pat īsākā laikā. To celtspēja ir no 50 līdz 150 kilogramiem. Visi lustru lifti ir aprīkoti ar tālvadības pulti, kas padara ekspluatāciju vieglu un ērtu. Mūsdienu tehnoloģijas, kas tiek izmantotas liftos, ļauj automātiski atslēgt lustru no elektrības tās pacelšanas vai nolaišanas laikā, kas garantē augstu drošības līmeni darba ar gaismekli laikā. Vācu kvalitāte un uzticamība nodrošinās nepārtrauktu un ilgaicīgu lifta darbības mūžu. Visiem pacēlājiem ir veikti drošības testi un piešķirti gan starptautiski, gan Eiropas līmeņi CE sertifikāti.

Izvēloties liftus lustrai, ņemiet vērā 3 galvenos parametrus:

  1. Troses augsums - izvēlieties, ņemot vērā attālumu starp grīdu un griestiem;
  2. Pieļaujamais gaismekļa svars - pārdošanā ir pieejamas ierīces ar svaru no 50 līdz 150 kilogramiem;
  3. Montāžas nianses - piemēram, pacēlāji MW-Light tiek stiprināti pie griestiem ar enkura skrūvēm (iespējams uztaisīt pašrocīgi).


SVARĪGI:

Esiet atbildīgi un ievērojiet ražotāja norādījumus par maksimālo celtspēju - neievērošana var rezultēties gaismekļa nokrišanā. Paziņojiet mums, kādai lustrai jums nepieciešams lifts, kā arī griestu augstumu, un speciālisti atradīs pacēlāju, kas atbilst drošības prasībām.


Apgaismojuma veikals BalticLED piedāvā elektriskos liftus-pacēlājus lustrām ar oficiālo ražotāja garantiju un bezmaksas kurjera piegādi līdz jūsu mājas durvīm visā Latvijā.


Šajā preču grupā nav nevienas preces.