LED lineārie gaismekļi IP65

Izvēlieties apakškategoriju

LED lineārie gaismekļi IP65

LED lineārie gaismekļi ar IP65 klasi ir piemēroti izmantošanai āra vai mitrā vidē. IP65 kategorija norāda, ka gaismeklis ir aizsargāts pret putekļiem un zema spiediena ūdens strūklu no jebkura virziena. Šis aizsardzības līmenis nodrošina, ka gaismekļi var izturēt skarbus laikapstākļus, tostarp lietus, sniegu un putekļus, neapdraudot to funkcionalitāti.

LED lineāros gaismekļus ar IP65 klasi parasti izmanto skarbos apstākļos, piemēram, autostāvvietās, ēku fasādēs, industriālos objektos un citās vietās, kur var būt mitrums vai putekļi. Šo gaismekļu hermētiskā konstrukcija neļauj ūdenim un daļiņām iekļūt gaismeklī, tādējādi aizsargājot iekšējās sastāvdaļas un nodrošinot uzticamu darbību.

Izvēloties IP65 klases LED lineāros gaismekļus, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā vēlamā gaismas jauda, krāsas temperatūra, gaismas leņķis un montāžas iespējas, lai tie atbilstu jūsu specifiskajām apgaismojuma prasībām. Turklāt vienmēr ievērojiet ražotāja specifikācijas un uzstādīšanas vadlīnijas, lai nodrošinātu pareizu uzstādīšanu un optimālu gaismekļu darbību.

Šeit ir sniegta papildu informācija par LED lineārajiem gaismekļiem ar IP65 klasi:

  • Būvniecība: LED lineārie gaismekļi ar IP65 klasi parasti ir ar izturīgu un izturīgu konstrukciju, lai izturētu āra apstākļus. To korpusi ir izgatavoti no tādiem materiāliem kā alumīnijs vai nerūsējošais tērauds, kas nodrošina izcilu izturību pret koroziju un ilgmūžību.
  • Ūdensizturīgs dizains: IP65 klases gaismekļiem ir ūdensnecaurlaidīga konstrukcija, lai novērstu ūdens iekļūšanu. Tajos ir gumijas blīves vai blīvējumi, kas veido hermētisku barjeru, aizsargājot iekšējās sastāvdaļas no mitruma. Tāpēc tie ir piemēroti lietošanai vietās, kur paredzama tieša lietus vai ūdens strūklu iedarbība.
  • Aizsardzība pret putekļiem: Papildus ūdens izturībai IP65 klases gaismekļi nodrošina arī augsta līmeņa aizsardzību pret putekļiem un citām cietām daļiņām. Hermētiskā konstrukcija neļauj putekļiem iekļūt gaismeklī un uzkrāties uz LED mikroshēmām vai citiem jutīgiem komponentiem, nodrošinot optimālu veiktspēju un samazinot apkopes prasības.
  • Optika un gaismas sadalījums: LED lineārie gaismekļi bieži vien ir aprīkoti ar specializētu optiku, lai vienmērīgi un efektīvi sadalītu gaismu. Tiem var būt dažādu staru kūļa leņķu opcijas, lai nodrošinātu vēlamo apgaismojuma efektu, neatkarīgi no tā, vai tas ir plaša mēroga apgaismojums vai fokusēts apgaismojums konkrētiem lietojumiem.
  • Energoefektivitāte: LED tehnoloģija pēc būtības ir energoefektīva, un IP65 klases LED lineārie gaismekļi izmanto šīs efektivitātes priekšrocības. Tie patērē mazāk enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajiem apgaismes avotiem, vienlaikus nodrošinot salīdzināmu vai pat labāku gaismas atdevi. Tādējādi samazinās enerģijas izmaksas un ietekme uz vidi.
  • Viegla uzstādīšana un apkope: LED lineārie gaismekļi bieži vien ir paredzēti vienkāršai uzstādīšanai un apkopei. Tiem var būt pievienoti montāžas kronšteini vai citi piederumi, lai tos varētu vienkārši uzstādīt pie sienām, griestiem vai citām virsmām. Turklāt LED tehnoloģijai ir ilgs kalpošanas laiks, kas samazina nepieciešamību bieži mainīt spuldzes un samazina uzturēšanas izmaksas.

Apsverot IP65 klases LED lineāros gaismekļus, vienmēr ieteicams pārskatīt ražotāja sniegtās specifikācijas, lai pārliecinātos, ka konkrētais produkts atbilst jūsu prasībām attiecībā uz gaismas atdevi, krāsu temperatūru un citiem jūsu lietojumam būtiskiem faktoriem.


T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikalā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.