LED gaismas paneļi

Izvēlieties apakškategoriju

LED gaismas paneļi

LED gaismas diožu paneļi ir iekarojuši dzīvojamo un komerctelpu apgaismes tirgu. LED paneļi ir mūsdienīgs gaismas risinājums, kas nodrošina telpu ar augstas kvalitātes vienmērīgu apgaismojumu un minimālu enerģijas patēriņu, kas nodrošana līdz līdz pat 8-10 reizes lielāku ietaupījumu salīdzinot ar klasiskajiem iepriekšējo paaudžu apgaismes risinājumiem.

LED paneļi var būt dažādu izmēru un formas, taču visi modeļi izplata vienlīdz maigu, vienmērīgu apgaismojumu bez redzamiem punktiem. Gaismekļi ir veidoti no plānas alumīnija plāksnes. Tās plānums ļauj iebūvēt gaismekļus griestos ar ierobežotu platību (piekaramajos un uzstiepjamajos griestos), kā arī montāžu uz griestiem vai sienām ar īpašu stiprinājumu un rāmju palīdzību.

LED griestu paneļu pielietojums

Ultraplānos griestu gaismas diožu paneļus izvēlas kā universālu risinājumu dzīvojamo un komerctelpu apgaismošanai. Gaismekļus iespējams izmantot kā pamata gaismas avotu vai palīgavotu plašās tirdzniecības vai dzīvojamajās telpās kā lielveikali, izklaides centri, konferenču zāles, auditorijas, fitnesa klubi, veikali, ofisi, kā arī lielas zāles, lauku un privātmājas, kotedžas.

Neskaitot augsto apgaismojuma kvalitāti, būtiska LED paneļu priekšrocība ir to ekonomiskums un ilgais kalpošanas laiks, kas ir īpaši svarīgi apgaismojuma sistēmu izmantošanai lielā daudzumā.

Griestu LED paneļu veidi

Tradicionāli LED paneļi pieejami trīs variantos:

  • Kvadrāta formas;
  • Apaļas formas;
  • Taisnstūra formas.

Visi LED paneļi var būt iebūvējami vai piekarami. Iebūvējamie gaismekļi visbiežāk tiek uzstādīti telpās ar piekaramiem vai uzstiepjamiem griestiem, tādā veidā gaismeklim it kā “saplūstot” ar griestu virsmu estētiski patīkamā un stilīgā veidā. Piekaramie gaismekļi savukārt ir īpaši iecienīti tirdzniecības, noliktavu un rūpniecības telpās.

Mūsdienīgo LED paneļu priekšrocības:

  • Ekonomiskums. Gaismas diožu iekārtas patērē nelielu elektrības apjomu, tai pat laikā saglabājot augstu lietderības koeficienta rādītāju;
  • Ekoloģiskums. Gaismas diodes neizstaro jebkādu kaitīgu vai bīstamu starojumu;
  • Viegla uzstādīšana. Jebkura LED gaismekļa montāža neaizņem vairāk par stundu, savukārt speciālistiem - ne vairāk par 20 minūtēm. Iekārtas ir komplektētas kopā ar visiem nepieciešamajiem stiprinājumiem un montāžas instrukciju;
  • Nav nepieciešama lampiņu nomaiņa. Tas ļauj uzstādīt iekārta visgrūtāk aizsniedzamajās vietās;
  • LED paneļi var kalpot gan kā primārais gaismas avots, gan arī kalpot kā akcents uzmanības vēršanai uz detaļām. Piemēram, viesistabā vai virtuvē ar taisnstūra vai apaļas formas iebūvējama LED paneļa palīdzību iespējams nodalīt un izcelt konkrētu zonu. Tas var būt dīvāns vai sofa viesistabā, ēdamzona virtuvē;
  • Jebkura gaismas diožu paneļa kopšana ir vienkārša - nepieciešams vien noslaucīt tā virsmu un iekšpusi ar mitru lupatiņu vai salveti.

Nepieciešams atcerēties, ka griestu gaismas diožu paneļa iegādē priekšroka jādod pārbaudītiem, sertificētiem ražotājiem.


T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikalā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.