LED spuldzes T8

LED spuldzes T8

T8 spuldzes jau sen ir plaši izmantotas sadzīvē, un tās ir plaši izplatītas arī mājsaimniecībās un komerciālos objektos. Sākotnēji cilvēki izmantoja luminiscences spuldzes, taču līdz ar LED ekvivalentu parādīšanos situācija ir krasi mainījusies. LED T8 spuldzēm ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar luminiscences gaismas avotiem gan tehnisko īpašību, gan dizaina ziņā.

Svarīgākā LED T8 spuldžu priekšrocība ir tā, ka pēc formas un savienojuma ar elektrotīklu, izmantojot G13 ligzdu, tās ir tieši tādas pašas kā to luminiscences analogi.

Galvenās LED T8 gaismas avotu īpašības:

  • T8 luminiscences spuldzes tiek uzstādītas biroju vai citu sabiedrisko ēku gaismekļos. Šādu manipulāciju veikšanu nodrošina LED T8 spuldžu kopīgā forma un ligzda, ar kuru tās tiek ražotas, proti, G13. LED spuldžu uzstādīšanas procedūra ir tāda pati kā parastajiem luminiscences gaismas avotiem.
  • LED T8 spuldzēm ir ļoti atšķirīga atšķirība no luminiscences spuldzēm. T8 spuldzēm ir dalīts korpuss uz pamatnes un apaļš mehānisms iekšpusē, kas ļauj spuldzei griezties ap savu asi. Šis jaunievedums ir ļāvis cilvēkiem, kas izmanto LED T8 lampu, novirzīt gaismas kūli noteiktā apgaismojamā objekta zonā. Ļoti bieži šo LED lampas funkciju izmanto, lai izgaismotu veikalu skatlogus. T8 luminiscences spuldzēm šī funkcija nav paredzēta.
  • LED spuldžu krāsu temperatūra var būt dažāda, un patērētājs var izvēlēties no 3000K, 4000K, 6500K.
  • T8 spuldzēm, kuru pamatā ir gaismas diožu darbība, nav nepieciešama īpaša utilizācija, jo tām nav kaitīgu sastāvdaļu. Savukārt luminiscences spuldzes satur dzīvsudraba tvaikus, kas deformējoties var nokļūt vidē un negatīvi ietekmēt cilvēku.
  • LED T8 spuldzes ir viens no ekonomiskākajiem gaismas avotiem, un tās tiek plaši izmantotas un izplatītas.

Izvēloties T8 G13 LED spuldzi, ir svarīgi pievērst uzmanību ražotājam. Elektroiekārtu tirgu pārpludina apšaubāmas kvalitātes Ķīnas ražojumi. Tos nav droši izmantot iekštelpu apgaismojumam. Mūsu veikalā mēs pārdodam tikai sertificētu un pārbaudītu produkciju. 

Garantija: 36 mēneši 


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

Šajā preču grupā nav nevienas preces.