LED paneļi 60x60 - elektroinstalācija, veikalu apgaismojums

  • LED paneļi 60x60 - elektroinstalācija, veikalu apgaismojums

LED paneļi 60x60

Objekts: veikals, Rīgā

Ikdienā saņemam zvanus no cilvēkiem, kuri vēlās saņemt konsultācijas par LED apgaismojumu. Visiem, bez izņēmuma, piedāvājam sava speciālista izbraukumu uz objektu. Tāpēc jau no paša sākuma ļoti svarīgi pirms gaismekļu iegādes, izprast tagadējo gaismas ķermeņu situāciju objektā, izrunāt vēlmes un vēlamo gala rezultātu. 

No pieredzes varam teikt, ka cilvēki vienkārši apjūk, nezina, ko izvēlēties no lielā LED gaismekļu piedāvājuma, kadu rezultātu viņi grib sasniegt, un vai gaisma būs pietiekama.? Tas ir loģiski, jo priekš tā esam mēs, jo katrs dara to, kas viņam padodas vislabāk. 

Arī šoreiz, mums izdevās realizēt mūsu klienta vēlamo gala rezultātu.  Katru projektu veicam tā, it kā tās būtu mūsu mājas. Mums ir ļoti svarīgs gala rezultāts, apmierināts klients un labas atsauksmes par projekta realizāciju. Mums ir liela atbildības sajūta par projekta īstenošanu, klienti mums uzticās, un mēs savukārt nevaram viņus pievilt.

Šoreiz klients jau zināja, ka vēlas uzstādīt savā veikalā 20 LED gaismekļus - LED paneļi 60x60. No klienta puses bija noteiks daudzums - 20 gaismekļi. Uzzinot veikala platību, uzreiz sapratām, ka priekš neliela veikala 20 LED gaismekļi būs par daudz. Klients piekrita, ka uz objektu izbrauks mūsu elektriķis, lai uz vietas veiktu nepieciešamos mērījumus. Pēc apsekošanas konstatējām, ka pieprasītais LED paneļu daudzums ir parāk liels. Izrēķinot projektu, (aprēķini notiek DIALUX programmā) sapratām, ka nepieciešamais LED paneļu daudzums ir 15 gb. Papildus tika izvietoti 2 LED paneļi (iebūvējamie) 22W, sanitārajā telpā un noliktavā. 

Atgādināsim, ka no pieprasītajiem 20 LED paneļiem mēs uzstādījām 15 LED paneļus. Ja ņem vērā LED paneļu starpību, kas ir 5 paneļi un sareizināt tos ar LED paneļu montāžu, plus lieko elektrības patēriņu, gala rezultātā mēs labi ieekonomējām. 

Samazinot LED gaismekļu daudzumu, rezultātā ieguvām vienmērīgu, pareizu apgaismojumu, kas atbilst MK noteikumiem, kā arī nav lieki iztērēti klienta līdzekļi.

Apkoposim datus, veikalā bija uzstādīti 20 Armstrong gaismekļi ar dienas gaismas spuldzēm T8 (4x18W), tos nomainījām pret 15 - 45W LED paneļiem 60x60. Papildus iebūvējot divas mazās LED paneļu spuldzes 22W katra. 

Elektroinstalācijas, jeb montāžas darbus veicām dienas laikā, atbraucām pirms veikala atvēršanas, lai veiktu gaismekļu maiņu kases zonā un ieejas zonā. Viekalam uzsākot darba dienu, veikals turpināja strādāt ierastajā režīmā, bet mēs turpinājām savus darbus netraucejot darbu klientiem un pārdevējai. 

LED apgaismojums, tā nav tikai ekonomija uz elektrības rēķiniem, bet arī jūsu “biznesa” vide, vizītkarte un komforts.

Ko nozīmē labs apgaismojums tirdzniecības vietā, nav noslēpums, ka labi izgaismotas telpas pievilina klientu plūsmu.

Katru reizi, kad kārtējais objekts ir nodots klietam, novērojām, ka cilvēki ienākot ierastajā veikalā paceļ acis un pamana jauno apgaismojumu. Ar LED gaismekļiem patiešām var uzlabot veikala izskatu un samazināt maksājumus par elektroenerģiju


Tāpēc iesakām Jums paļauties un piezvanīt tieši mums, un mēs kopā nonāksim pie labākā gala rezultāta. Mūsu prioritāte nav pārdot Jums vairāk mūsu piedāvātās produkcijas, bet gan lai Jūs sajūtat LED gaismekļu efektīgumu un elektrības izdevumu samazinājumu

Mēs tāpat kā Jūs, esam uzņēmēji un uzņēmēja panākumu atslēga ir efektīgi  pārvaldīt un izvērtēt savas izmaksas, tai pašā laikā sniegt klientam kvalitatīvu preci vai pakalpojumu par vislabākajām cenām. Iesakām arī Jums, veiksmīgi un gudri samazināt savas izmaksas, kuras ir iespējams samazināt ar mūsdienu piedāvātajām tehnoloģijām un mēs Jums palīdzēsim to realizēt. Labas produkta vai pakalpojuma cenas var iegūt, efektīvi saimniekojot ar saviem pieejamajiem līdzekļiem. 

Citi tikai tirgo un aizmirst par Jums, bet mēs būsim kopā ar Jums 3 gadu garumā –  mūsu produkcijai un darbam ir 3 gadu garantija

Tāpēc novēlam Jums visiem veiksmi uzņēmējdarbībā un ceram uz turpmāko sadarbību!!!

__________________________________________________

Dalies ar šo publikāciju, jo varbūt tieši tagad Tavs draugs meklē risinājumus darba vietas apgaismojumam un tā uzlabošanai. Kopā mēs samazināsim elektrības patēriņu un padarīsim mūsu dabu “zaļāku”.

 ☏ +371 24-94-2444


2018-04-25 18:54:09
0
4497

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!

Rekomendējamie raksti

LED iebūvējamie paneļi - apaļas formas

LED iebūvējamie paneļi - apaļas formas

KĀ SAMAZINĀT ELEKTROENERĢIJAS PATĒRIŅU?Objekts: Skaistumkopšanas salons: Brīvības iela, RīgaKlienta prasības / uzdevums: Samazināt elektroenerģijas patēriņuPalielināt apgaismojumu (gaismas spilgtumu) darba telpā Veikt gaismekļu maiņu maksimāli ātri, tīri, saglabājot iepriekšējo gaismekļu vietas griestos. BalticLED:Katrs mūsu objekts prasa individuālo pieeju. Tā kā skaistumkopšanas s..

2018-03-19 16:07:23
0
3954
LED panelis  600x600 mm

LED panelis 600x600 mm

LED paneļi 600x600LED apgaismojums autoskolas mācību telpām. Uzdevums:Nomainīt vecos “Armstrong” gaismekļus ar luminiscentām spuldzēm 4 gab. X 18W uz LED paneļiem 40W ar dienas gaismu, kas atbilst 4000K. LED paneļu tiešais izmērs ir 595x595 mm, kas tieši sakrīt ar “Armstrong” griestu izmēriem. Spektram ir jābūt 4000k - dienas gaismai.Dienas laikā tika uzstādīti vairāk nekā 20 L..

2018-04-05 20:30:53
0
4795
LED panelis 60x60, Giroskūteru veikals

LED panelis 60x60, Giroskūteru veikals

LED apgaismojuma projekts Giroskūteru veikalā -  Matīsa ielā, Rīgā Klientam pārvācoties jaunajās veikala telpās, tika laicīgi apsvērta ideja par LED apgaismojuma izvietošanu.  BalticLED elektriķis izbrauca uz objektu, lai veiktu apsekošanu un mērījumus elektropiegādei. Vienas dienas laikā klients saņēma LED apgaismojuma aprēķinu un projektu. Apgaismojuma projekts tika izveidots ..

2018-04-14 09:00:50
0
5721
LED lineārais gaismeklis (industriālais) uzstādīšana

LED lineārais gaismeklis (industriālais) uzstādīšana

LED lineārais gaismeklis, elektromontāža, energoefektivitātes aprēķins Objekts: Kokpstrādes cehs, Ogrē Mūsu esošie klienti vērsās pie mums atkārtoti ar vēlmi nomainīt apgaismojumu kokapstrādes uzņēmuma otrā cehā. Kā Jūs nojaušat  šoreiz stāsts būs par otru kokapstrādes cehu, kur arī bija nepieciešams nomainīt vecos dienas gaismekļus uz LED lampu apgaismojumu. Balticled speciālists iz..

2018-06-05 21:44:12
0
4182
Kas ir LED gaismas diožu apgaismojums?

Kas ir LED gaismas diožu apgaismojums?

LED apgaismojuma spuldzes – revolūcija gaismas tehnikas pasaulē. To izstrāde ļāva risināt veselu uzdevumu kompleksu: palielināt apgaismojuma ierīču darbmūžu un to lietošanas drošību, samazināt elektroenerģijas patēriņu, uzlabot gaismas atdevi utt. Pirmā gaismas diode tika izstrādāta jau 1962. gadā un spīdēja ar sarkano gaismu. Vēl pēc dažiem gadiem radās dzeltenās un zaļās gaismas diodes, 1971. ga..

2018-07-05 11:31:24
0
4653