LED gaismeklis 60x60, veikals vecrīgā

  • LED gaismeklis 60x60, veikals vecrīgā

Objekts: veikals, vecrīgā.


Jūsu uzmanībai, viens no interesantākajiem projektiem, kurš atrodas Vecrīgā. Jūs jautāsiet kāpēc? Agrāk šeit bija nakts klubs, tagad veikals. Dizainu, telpu īpašnieks, nolēma nemainīt un griestu struktūru atstāt.
Dotajā projektā izmantojām LED paneļus 60x60 cm, ar gaismas spektru 4000K dienas gaisma. LED paneļu jauda 45W. 

Kāpēc izvēlējāmies šādu gaismas spektru? Gandrīz visiem veikaliem, tirdzniecības telpām, skaistumkopšanas saloniem mūsu inženieri rekomendē izvēlēties LED lampas ar 4000K , kas atbilst dienas gaismai.

Atgādināsim, ka LED apgaismojums dalās trīs gaismas spektros, silti baltā gaisma 2700K-3000K, dienas gaisma 4000K-4500K, auksti baltā gaisma 5000K un vairāk. Veikalos un darba telpās mēs piedāvājam izvēlēties dienas gaismu, jo zem šīs gaismas nezūd naturālais produktu, priekšmetu izskats un krāsa.  
LED paneļi ar siltu baltu gaismu, vairāk piemēroti pielietot dzīvojamajās telpās. Šī veida apgaismojums atslābina un nomierina. Auksti balto gaismu vairāk pielieto industriālajam apgaismojumam, salīdzinājumā ar Eiropas valstīm, Latvijā to pielieto ļoti maz. 

Tika izskatīti vairāki varianti, kurus gaismekļus labāk un racionālāk izmantot dotajā objektā. Šajā projektā iederētos arī virsapmetuma LED paneļi, bet, lai saglabātu griestu struktūru un dizainu nonācām pie secinājuma, ka labāk iederēsies LED paneļi - piekarināmi uz troses. Troses komplektā nāk pa 4 gab. apmēram katra 2m gara, plus troses striprinājumi, lai tos varētu regulēt atkarīgi no augstuma. Tā kā griesti ir iedziļināti, LED paneļa trose un sprieguma kabeļus nevar redzēt. No malas pat nevar pateikt, kādā veidā gaismekļi “lidinās pa gaisu”. 

Pēc MK noteikumiem kases zonā gaismas spilgtumam ir jābūt  500 Lux. 

Objektā ir reģipša griesti, bet zem reģipša - vecās kabeļu līnijas, trubas un viss “krustām-šķērsām” ar profiliem, tāpēc ielikt LED iebūvējamos gaismekļus būtu diezgan sarežģīti. 

Rezultātu Jūs redzat paši, arī mums ļoti patīk. 

Laicīgi padomājot par pāriešanu uz LED apgaismojumu, ieekonomēsiet savus līdzekļus, kurus varēsiet iegudīt ģimenē vai biznesa izaugsmē. 
Pat ja Jūs tikai domājiet par LED apgaismojuma ieviešanu, nekautrējaties un piezvaniet mums, tas ir tieši tik vienkārši, mēs labprāt palīdzēsim realizēt Jūsu gaišākās domas.

Domā gaišāk un viss ieplānotais izdosies. Zvani vai raksti mums:
Visiem veiksmīgu un produktīvu nedēļu vēlot Jūsu BalticLED komanda!!!

__________________________________________

Dalies ar šo publikāciju, jo varbūt tieši tagad Tavs draugs meklē risinājumus darba vietas apgaismojumam un tā uzlabošanai. Kopā mēs samazināsim elektrības patēriņu un padarīsim mūsu dabu “zaļāku”. 

☏ +371 24-94-2444

2018-07-09 13:37:47
0
3484

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!