LED virtenes Sistēmas savienojas savā starpā

Izvēlieties apakškategoriju

LED virtenes Sistēmas savienojas savā starpā

Visiem Ziemassvētki un Jaunais gads asociējas ar pasaku. Šie ir svētki, kad tiek izteiktas un piepildītas pat viskvēlākās vēlēšanās, kā arī tiek pateikti vislabākie novēlējumi. Iedegtas Ziemassvētku un  Jaunā gada gaismas, gaiss smaržo pēc eglītes, mandarīniem un saldumiem. Bērni ar nepacietību gaida ciemošanos pie vecā labā Ziemassvētku vecīša. Jaunā gada un Ziemassvētku brīvdienu laikā gandrīz viss tiek pārveidots: dzīvojamās ēkas, ielas, skatlogi, restorānu un kafejnīcu zāles, pat valsts iestāžu telpas. 

LED virtenēm ir svarīga loma Ziemassvētku un Jaunā gada atmosfēras radīšanā. LED virtenes ir rotājumi, kas savienoti vienā vai vairākās virknēs ar dažādu krāsu LED diodēm.

Pirmsākumos elektrisko virteņu ražošanai tika izmantotas diezgan lielas nomaināmas kvēlspuldzes, laika gaitā tās tika aizstātas ar mazāka izmēra spuldzēm. Mūsdienās tiek izmantotas energotaupīgas LED virtenes. 

Kas attiecas uz rotājumu, tad ar LED gaismas virtenes palīdzību rotā ne tikai Jaungada koku, bet arī svētku galdu, sienas, griestus, kāpnes, kā arī izgaismo logus, durvis un atsevišķus telpas dekoru elementus. Lampiņu virtenes izmanto arī, lai apgaismotu ēku fasādes, ielas un veidotu Jaungada figūras. Viss ir atkarīgs tikai cilvēka fantāzijas un iespējām. 

Mūsu piedāvājumā ir 4 dažādas sistēmas virtenes: 

  • LED lampiņu virtenes lietošanai ārtelpās System 24
  • Ziemassvētku lampiņu virtenes System LED Premium
  • LED gaismas virtenes System Decor
  • LED lampiņu virtenes sistēmas System Expo

Izmantojiet savu fantāziju un māksliniecisko noskaņu, neierobežojiet domu lidojumu, un jūs noteikti pārvētīsiet savas mājas Ziemas pasakā.

Virtenes no dažādām kolekcijām savā starpā savienot nav iespējams. 


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veiklā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.