Sertificēti LED gaismekļi

  • Sertificēti LED gaismekļi

Sertificēti LED gaismekļi - izvēloties, kāpēc tas ir tik svarīgi?

Veicot aptauju par to, kur cilvēki iegādājās LED gaismekļus, vai prasa tirgotājiem par produkcijas izcelsmi un sertifikātiem? Konstatējām bēdīgus faktus - lielāka daļa, jeb 73% vai nu pērk Ķīnā, nepārbaudītu LED produkciju, vai pie vietējiem tirgotājiem, kuri tirgo produkciju, kura nav sertificēta ES. 

Gribam brīdināt visus!!! Izvēlieties tikai sertificētas LED lampas, nepērciet vislētāko LED produkciju. Tas var novest pie ļoti nepatīkamām sekām, skopais maksā divreiz vai pat dārgāk, jo nekvalitatīva produkcija mēdz uzsprāgt un pat aizdegties

Visiem LED gaismekļiem ir barošanas bloks, jo LED diodes barojas no zemsprieguma. Visa produkcija, kura nonāk mūsu veikala plauktos, iziet testēšanu. 

Mūsu klienta piedzīvojums: kad gaismekļi tika pieslēgti, barošanas bloks uzsprāga pēc vienas nedēļas lietošanas. (Attēlā ir redzams uzsprāgušais barošanas bloks.) Ja tas notiktu dzīvojamajās telpās un telpās, kurās ir bērni...?

Ja plānojat pāriet uz ekonomiskām lampām, iesakām konsultēties pie profesionāļiem. Piedāvājam saviem klientiem BEZMAKSAS speciālista izbraukumu pie Jums ērtā laikā un BEZMAKSAS tāmes sastādīšanu. Protams, garantējam izdevīgas un draudzīgas cenas montāžas darbiem, kuri tiks izrunāti ar Jums no A līdz Z. Kopā mēs radīsim drošu un gaišu vidi mums apkārt.

_________________________________________________

Dalies ar šo publikāciju, jo varbūt tieši tagad Tavs draugs meklē risinājumus darba vietas apgaismojumam un tā uzlabošanai. Kopā mēs samazināsim elektrības patēriņu un padarīsim mūsu dabu “zaļāku”.

 ☏ +371 24-94-2444


2018-04-11 07:22:06
0
2573

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!

Rekomendējamie raksti

LED panelis 60x60 Armstrong griestos

LED panelis 60x60 Armstrong griestos

LED apgaismojums veikalā ar LED panļiem 60x60Objets: Veikals Brīvības ielā, RīgāUzdevums: Veikt energoauditu, samazināt elektroenerģijas patēriņu, nomainīt vecos vadus, uzlabot apgaismojumu. Veco gaismekļu demontāža (“Armstrong” 60x60 lampas);LED paneļu montāža 60x60 40w; Izgaismot logu ailes, lai tumšajā laikā varētu redzēt reklāmu.Risinājums: vecie “Armstrong” gaismekļi ar luminis..

2018-04-05 21:06:09
0
4914
LED Lentas instalācija mitrumizturīga IP65

LED Lentas instalācija mitrumizturīga IP65

LED lentas instalācijaObjekts atrodas Jūrmalā. Privātmāja - jūras krastā. Uzdevums: izgaismot trīs stāvu privātmāju. Ar pasūtītāju nonācām pie secinājuma, ka labākais risinājums būs izmantot LED lentas.Mājai ir trīs jumti, tāpēc izlēmām izgaismot katru jumtu atsevišķi, pirmajos divos stāvos izgaismot tikai divus sānus un trešajā stāvā jumtu pa visu perimetru. Augstākais punkts ir 11m.Sva..

2018-04-07 21:39:47
0
4806
LED prožektors 50W Montāža

LED prožektors 50W Montāža

LED prožektors 50WObjekts autoserviss RīgāUzdevums:Samazināt elektroenerģijas izdevumus;Vienmērīgi izgaismot telpas, lai ir gaišs arī tad, kad mašīna ir pacelta uz pacēlāja.Attēlos var redzēt, ka veco gaismekļu bija diezgan daudz - 16 gabali ar jaudu 250W katrs. Gaismekļi bija ļoti jaudīgi, bet neskatoties uz to, spuldzes nedeva vēlamo apgaismojumu, kādai tai ir jābūt ieslēdzot pat visas 16 lampas..

2018-04-08 21:39:00
0
5464