Pareizi izvēlēts dārza apgaismojums: pasaka tavā darzā

  • Pareizi izvēlēts dārza apgaismojums: pasaka tavā darzā

Pareiza pieeja dažādu veidu lampu izvēlei un kombinācijai ļauj pārvērst dārza apgaismojumu no tīri praktiska elementa par īstu pasaku jūsu apkārtnē. Izveidojot ērtu un drošu telpu mājas priekšā, Jūs iegūstat iespēju izrotāt un novietot izdevīgus akcentus uz nepieciešamajām vietām: puķu dobēm, kokiem, arhitektūras pieminekļiem, strūklakām, dīķiem un baseiniem. Tajā pašā laikā pareizi izvēlēts apgaismojums palīdzēs noslēpt nepilnības un izcelt krāšņākās vietas. 

Dārza apgaismojuma pamats – prakstiskums un uzticība 

Dienasgaisma izlīdzina visas ēkas un objektus, kas atrodas vietējā teritorijā. Bet vakarā un naktī jūs varat iestatīt apgaismojuma scenāriju pēc saviem ieskatiem, izmantojot dažādus apgaismojuma veidus. Galvenais apgaismojums, pirmkārt, nodrošina drošību tumsā, jo jebkurā dārzā ir vismaz minimāls reljefs. 

Īpaši prakstiskas funkcijas, kā drošība un komforts nodrošina jaudīgi gaismekļi. Tās var būt klasiskas un modernas ielu lampas, piekārtas ielu lampas, kā arī ērtie LED prožektori. Šādus gaismekļus parasti izmanto vietās, kur notiek lielākā kustība. Piemēram pie kāpnēm, pie taciņām, pie saimniecības ēkām un ieejas mājā. 

Dekoratīvā dārza apgaismojuma izmantošana – pievērsiet uzmanību apgaismojuma prakstiskumam 

Dekoratīvo apgaismojumu var izmantot atsevišķi vai kopā ar galveno. Tas ir paredzēts, lai dekorētu dārza vidi un lai izceltu kādu zonu. Parasti tas atrodas:

  • Lai izceltu kādu konkrētu vietu;
  • Uz ēkas fasādes, terasēm un nojumēm;
  • Pie baseina vai citām ūdenstilpnēm;
  • Pie orģinālām akmens komfozīcijām;
  • Blakus dārza skulptūrām, kokiem un puķu dobēm.

Vispopulārākā apgaismojuma tehnoloģija, ko izmanto mājas apkārtnē, ir piekaramie un uz zemes novietojamie apgaismojumi. Tos var izgatavot dažādos dizaina virzienos - no mūsdienu līdz augsto tehnoloģiju. Tāpēc šādas lampas ir viegli izvēlēties dārzam jebkurā stilā. Neparasti un orģināli modeļi eksotiko dzīvnieku, putnu un augu veidā radīs orģinālu iespaidu dārza dekorēšanai. 

Un neitrālākas iespējas izgaismos un rotās dārza celiņus, radot pasakainu atmosfēru katrā jūsu dārza stūrī. Stilīgas piekarināmas ielu lampas un sienas lampas var izmantot ne tikai mājas lievenī, lapenēs, arkās un terasēs. Tos var piestiprināt arī pie kokiem ar kronšteiniem un amortizācijas spilventiņiem.

Iebūvētās ielu lampas un prožektori palīdzēs uzsvērt koku, krūmu un ainavu arhitektūras skaistumu. Prožektori ir kompakta izmēra, tos var viegli nemanāmi piekārt vai novietot uz zemes starp augiem. Tādējādi jūs varēsiet izcelt tos objektus, kuriem vajadzētu būt priekšplānā. Tie rada pietiekami intensīvu, bet izkliedētu gaismu, lai burvīgā mirdzumā aptvertu interesantus skulpturālos elementus, atsevišķus augus u.tml. Un modeļi ar augstu mitruma aizsardzības līmeni ir piemēroti, lai radītu pasakainu atspīdumu uz ūdens un vispārēju ūdensobjektu apgaismojumu.


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-08-04 16:45:01
0
947

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!