Padomi lustras izvēlei guļamistabā

  • Padomi lustras izvēlei guļamistabā

Kā izvēlēties griestu lustru guļamistabai?

Guļamistabas izskats nav iedomājams bez rūpīgi piemeklētas griestu lustras un papildus apgaismojuma, kas ir harrmonijā ar griestu lustru. Lustra guļamistabā ir ne tikai galvenais apgaismojums, bet arī pilda dekoratīvu lomu telpā un rada noskaņu telpā. Daži vienkārši ieteikumi palīdzēs Jums izvēlēties pareizo lustru guļamistabai, kas nebūs pretrunā ar kopējo dizaina koncepciju. 

Izvēloties guļamistabas lustru, pievērsiet uzmanību dažām tehniskām un dizaina iezīmēm:

  • elektrības patēriņš. Lampu modeļi ar enerģijas taupīšanas spuldzēm palīdzēs ievērojami samazināt elektrības rēķinu apmaksas izmaksas;
  • lustras izmēri un dizains; 
  • Dimmera funkcija, iespējams regulēt gaismas krāsu.  

Lustras guļamistabas dizainā

Klasiskā stila guļamistabā ar augstajiem griestiem tradicionālie lustras dizaini ar matēla ragiem izskatās labi. Eleganta kristāla lustra ar piekariņiem akcentēs klasiskā interjera skaistumu. Kā arī šeit būs piemērotas arī retro stila lustras. Ja guļamistabai nav augstie griesti, tad var izvēlēties lustru ar plafoniem, kas piestiprināti pie griestiem. 

Provansas stila guļamistabai lieliski piestāvēs griestu lustras, kas veidotas no metāla un to rāmis veidots vīšanas tehnoloģijā. Kā arī šāda dizaina guļamistabās lieliski izskatīsies arī lampas ar gaišiem auduma abažūriem vai koka detaļām. 

Guļamistaba, kas veidota mūsdienu stilā lieliski piestāvēs lustras minimālisma stilā, bez liekām detaļām. Lustras vienā tonī vai ar hromēta metāla detaļām izskatīsies lieliski šāda veida telpās. 

Lustras tips un izmērs guļamistabai

Lustras izvēle guļamistabā ietver vairākus faktorus. Papildus apgaismojuma tehnoloģijas konstrukcijai un tehniskajām iezīmēm vissvarīgākā no tām ir kompetentā lampas tipa un izmēra izvēle attiecībā pret telpas izmēriem.

Attiecībā uz izmēra izvēli ir spēkā viens vienkāršs noteikums: uzstādiet lielu lustru plašā telpā, bet pieticīgāku - nelielā. Tad lampa nepazudīs milzīgajā telpā un nepārslogos mājīgās telpas interjeru. Pamatparametri, kuriem jāpievērš uzmanība, ir apgaismes ierīces diametrs, ragu skaits, augstums un platums.

Izvēloties lampas tipu, griestu augstumam ir būtiska nozīme:

  • piekaramās lustras organiski izskatās guļamistabās ar griestu augstumu 3 metri. Tās var būt dažādu formu un izmēru lampas ar stikla, kristāla un tekstila kupoliem, kas izgatavotas ziedu pušķu, antīkās sveču lustras, neparastas bumbiņas un spirāles veidā. Šādas griestu lustras piešķirs Jūsu telpai šiku; 
  • griestu lustras ir kompaktas formas un atrodas gandrīz pie griestiem. Šādas lustras iegāde būs labākais risinājums guļamistabai ar 2,5 metru augstumu. Elegantākie modeļi ir kupola formas, dekorēti ar ažūra kalumu, apzeltītām detaļām un opcijām ar matētiem kupoliem vai kristāla piekariņiem. Tie piešķir telpai stabilu izskatu un bagātības sajūtu.


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-08-04 12:55:35
0
1182

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!