Mājokļa apgaismojuma triki, kas ievērojami uzlabo jūsu mājokli

  • Mājokļa apgaismojuma triki, kas ievērojami uzlabo jūsu mājokli

Apgaismojumam vienmēr būs liela nozīme jebkurā vietā vai telpā, kuru apmeklēsiet. Tas nosaka telpas noskaņu un atmosfēru. Tas arī papildina interjera dizainu un pat uzlabo iekšējo struktūru. Labu mājokli izcilu padara apgaismojums, kas atbilst tā stilam un uzlabo noskaņu.

Ir daudz veidu apgaismojuma dizainu, no kuriem varat izvēlēties. Ir svarīgi vispirms izpētīt telpas dizainu, lai zinātu, kur tos izvietot. Ziniet arī to, kāds kupols un forma būs piemērota jūsu mājas telpai un platībai.

Lai maksimāli izmantotu akcentu apgaismojumu savā mājoklī, šeit ir daži apgaismojuma paņēmieni, ko varat izmantot:

Sabalansēts āra apgaismojums

Ainavu veidošana ir svarīga, un jums rūpīgi jāizvēlas, kādu apgaismojumu pievienot savai āra teritorijai. Piemēram, jāņem vērā āra telpas lielums, dizains vai tēma, kā arī jau esošā apdare - ir daudz lietu, kas jāņem vērā. Noteikti plānojiet iepriekš, lai izvairītos no lielākām izmaksām, jo īpaši, ja vēlaties kaut ko neierastu.

Ja vēlaties izmantot unikālu pieeju, lai apgaismojums darbotos un uzlabotu jūsu mājas izskatu, apsveriet iespēju iegādāties mazākus gaismas ķermeņus, kurus var uzstādīt uz celiņa, pastkastītes, logiem un žogiem.

Koncentrējieties uz priekšmetiem savā viesistabā

Kad runājam par gaismas dekoru dzīvojamā istabā, ieteicams izgaismot tādus priekšmetus kā augu, attēlu pie sienas, krēslu utt. Gaismu var novirzīt uz augšu vai uz leju, ja tas objektam piešķir atbilstošu izskatu. apgaismojums.

Lai panāktu piezemētāku apgaismojuma efektu, varat izvēlēties dimmerus. Dažreiz pārāk daudz gaismas var nogurdināt un kairināt acis. Ja gaismas samazināšana nodrošina patīkamu kontrastu, ja tā tiek veikta pareizi. Jūs varat tās piekārt jebkurā vietā, kur tās iederēsies jūsu dzīvojamās istabas interjerā.

Ēdamistabas un virtuves iekārtojums

Ja dzīvojamā istaba ir tumša, ēdamistabai jābūt gaišākajai no visām telpām. Tas piesaistīs cilvēkus, jo īpaši tad, kad būs laiks ēst. Lai panāktu vislabākos rezultātus, virs galda izmantojiet lustru vai piekaramo lampu.

Gaismai virtuvē nevajadzētu būt nospiedošai, bet gan radīt relaksējošu un patīkamu atmosfēru. Smalku gaismu pie galda vai no katra stūra var panākt ar spuldžu tipa gaismu. Var būt radoši, izmantojot glāzes vai ievietojot lampu skapītī ar stikla durtiņām, lai piešķirtu lielāku spilgtumu.

Mājīga gaisma guļamistabā

Apgaismojumam guļamistabā ir jārada mājīga atmosfēra. Galu galā tā ir vieta, kur jūs relaksējaties, lasāt grāmatu vai atpūšaties. Apgaismojumam jāizstaro šī aicinošā sajūta. Izmēģiniet novietot lampu uz galda, bet ne virzītu uz sevis.

Pārliecinieties, ka tā atbilst gultas iekārtojumam un leņķim. Ir slīpi novietotas spuldzes vai zema enerģijas patēriņa spuldzes, kas joprojām nodrošina nepieciešamo apgaismojumu. Varat izpētīt arī citus guļamistabas apgaismojuma paņēmienus, piemēram, pievienot spilgtas krāsas dekorus, kas labi iederas jūsu interjerā. 

Funkcionāla gaisma vannas istabā

Viens no labākajiem veidiem, kā padarīt vannas istabu gaišāku, ir pievienot apgaismojumu spogulim. Ir pieejami stilīgi spoguļi ar iebūvētu apgaismojumu, tie pienācīgi izgaismos jūsu seju, kad gatavojaties ģērbties, uzklāt grimu un sniegs jums atsvaidzinošu izskatu pēc vannas vai dušas. Vai arī vienkārši novietojiet virs vai spoguļa malās sienas lampas. Galvenais atcerēties visiem vannas istabas apgaismojumiem jābūt ar aizsardzības pakāpi IP44.

Apgaismojums var šķist neliela detaļa vai mājokļa sastāvdaļa, taču tam ir būtiska nozīme, lai izceltu jūsu mājokļa iezīmes. Pārliecinieties, ka zināt, kas jums jāņem vērā, esiet atjautīgi un gudri plānojiet izvēlēto apgaismojumu. Lai iegādātos stilīgu un modernu stilu, jums nav jāiztērē līdzekļi.

Jaunu ideju meklēšana pareizā apgaismojumā padarīs jūsu mājokli labāku.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2023-07-14 13:28:24
0
172

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!