Loft stila gaismekļi - individualitāte un komforts mājās

  • Loft stila gaismekļi - individualitāte un komforts mājās

Loft ir viens no brīvākajiem stiliem, kurā var izmantot dažādas tendences un dizaina variācijas. Plašā telpa, kas raksturīga šim stilam, sniedz iespēju izmantot dažādus apgaismes ķermeņus, apvienojot vintage eksponātus un īpaši modernus modeļus. Loft apgaismojuma ķermeņiem var būt visneparastākās formas un dizaina risinājumi. Izmantoto elementu skaits atbilst noteikumam "jo vairāk, jo labāk".

Apgaismojuma dekoru nianses

Lai radītu piemērotu bēniņu interjeru, galvenais ir daudz gaismas, tāpēc dizaineri iesaka izvēlēties dažāda veida gaismas ķermeņus: grīdas, sienas un griestu lampas. Gaismas avotu kombinācija izcels telpas priekšrocības un vizuāli to palielinās.

Lofta stilam raksturīgi masīvi un apjomīgi griesti, tāpēc lampu izmēriem jābūt atbilstošiem. Mazāki modeļi pazudīs telpas greznībā.

Apgaismojums bēniņu stilā - galvenās iezīmes

Lofta lustras raksturo netradicionālas formas un dizains. Populārākie modeļi ir gaismekļi, kas imitē tehniskas ierīces, dabas objektus vai abstraktas iezīmes. Galvenais noteikums ir unikalitāte un oriģinalitāte.

Izvēloties bēniņu stila apgaismojumu, pievērsiet uzmanību centrālās lampas ģeometriskajai formai. Ja tā ir noapaļota, visiem pārējiem gaismekļiem ir jāseko tās siluetam.

Lampu dizains nedrīkst būt vienmuļš. Citiem vārdiem sakot, nav ieteicams izvēlēties tikai modernus lampu modeļus. 

Aktuālie Loft modeļi:

  • lustras - tiek izmantoti gan klasiski modeļi, gan izsmalcināts dizains;
  • sienas lampas - ļauj norobežot telpas zonas, bieži vien izmantojot sienas modeļus, lai akcentētu kādu konkrētu dekora elementu;
  • griestu modeļi - centrālais apgaismojums telpā;
  • stāvlampas - variācija virziena apgaismojuma daļas telpā - krēsls, galds, bāra letes;
  • galda lampas - universālas lampas, ar kurām var izrotāt jebkuru mājas telpu;
  • sliežu prožektori - stilizēti gaismekļi, kas saglabā rūpnīcas stila gaisotni.

Ieteikumi interjera dizainam

Šo stilu var izmantot ne tikai lielās telpās, bet arī pavisam miniatūros dzīvokļos, izmantojot apgaismojumu, lai palielinātu telpu. Ja telpa ir iegarena, piemērotas ir divas centrālās lustras. Ja telpa ir kvadrātveida, ir vērts aprobežoties ar vienu lustru.

Loft dizainā ieteicams izmantot papildu apgaismojumu neatkarīgi no telpas lieluma. Lustras un stāvlampu stilam jābūt identiskam. 

Studijas tipa dzīvoklī vēlams izvēlēties lielu piekarinamo lustru, kas kombinējama ar rūpnīcas stila sienas gaismām. Dzīvojamā istabā ir piemērota masīva lustra kopā ar stāvlampām un vairākām sienas lampām.

Virtuve ir vieta, kur iebūvēts apgaismojums nav nepieciešams. Lustru var aizstāt ar sliežu prožektoriem. Guļamistabā var samazināt gaismas daudzumu. Pietiek ar griestu lampu un dažām sienas lampām. Ieteicamas tumšākas krāsas.

Loft kļūst par ideālu stilu radošiem cilvēkiem. Parastā dzīvoklī, kas nav īpaši liels, ir iespējams izveidot bēniņu stila interjeru. Apgaismojums tiek izmantots, lai radītu pareizos akcentus un zonējumu. Galvenā bēniņu iezīme ir vairāku veidu apgaismojuma izvēle un harmoniska dažādu dekoru kombinācija.

Šie padomi Jums palīdzēs izvēlēties pareizo un piemēroto gaismekli Jūsu vajadzībām. 


Ja Jums rodas kādi jautājumi zvaniet vai rakstiet mums: 

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-08-13 10:14:01
0
874

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!