LED virtenes ar saules baterijām

  • LED virtenes ar saules baterijām

Ar saules enerģiju darbināmas virtenes ir āra apgaismojuma veids, kas izmanto saules paneļus, lai dienas laikā uzkrātu un uzglabātu saules enerģiju. Uzkrātā enerģija tiek izmantota, lai darbinātu virtenē iestrādātās LED gaismas diodes, tādējādi nodrošinot videi draudzīgu un energoefektīvu veidu, kā izgaismot āra teritorijas.

Šīs virtenes parasti ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, piemēram, PVC vai gumijas, un ir dažāda garuma un stila, lai piemērotas jebkuram gadījumam vai noformējumam. Tās var izmantot āra telpu, piemēram, dārzu, terašu un balkonu dekorēšanai, kā arī tādu pasākumu kā kā kāzu, ballīšu un festivālu dekorēšanai.

Viena no galvenajām ar saules enerģiju darbināmu virtenīšu priekšrocībām ir tā, ka tām nav nepieciešama elektrība vai vadi, tāpēc tās ir viegli uzstādāmas un pārvietojamas pēc vajadzības. Tām ir arī ilgs kalpošanas laiks un zema apkopes nepieciešamība, tāpēc ilgtermiņā tās ir rentabls risinājums.

Ar saules enerģiju darbināmas virtenes ir lielisks veids, kā āra telpai piešķirt noskaņu un stilu, vienlaikus samazinot jūsu ietekmi uz vidi. Neatkarīgi no tā, vai meklējat maigu, siltu mirdzumu vai spilgtu un krāsainu apgaismojumu, jums ir piemērots ar saules enerģiju darbināms virtenes apgaismojums.

Ar saules enerģiju darbināmas virtenes parasti ir aprīkotas ar saules paneli, kas ir vai nu iebūvēts gaismekļos, vai savienots ar vadu. Saules panelis pārvērš saules gaismu elektroenerģijā, kas uzlādē gaismekļos iebūvēto akumulatoru. Kad saule noriet, lampiņas ieslēdzas automātiski un nodrošina apgaismojumu vairāku stundu garumā.

Mūsu piedāvātajām virtenēm ir iestrādāts krēslas sensors – tas nozīmē virtenes pašas ieslēgsies, kad iestāsies krēsla. Virtenes pēc pilnas uzlādes darbosies 4-8 stundas, atkarībā no dienā uzkrātās saules enerģijas un akumulatora jaudas. 

Izvēloties ar saules enerģiju darbināmus virtenes, ir svarīgi ņemt vērā, cik daudz saules gaismas ir jūsu teritorijā. Ja dzīvojat vietā ar ierobežotu saules gaismu, jums, iespējams, būs jāizvēlas gaismas ar lielāku saules paneli vai jāiegādājas papildu baterijas, lai nodrošinātu, ka jūsu gaismekļi paliek izgaismoti visu nakti.

Papildus tam, ka saules enerģijas virtenes ir videi draudzīgas un viegli uzstādāmas, tās piedāvā arī virkni citu priekšrocību. Piemēram:

  • Lielāka drošība: Ar saules enerģiju darbināmas virtenes var izmantot celiņu, kāpņu un citu āra teritoriju apgaismošanai, tādējādi atvieglojot redzamību un orientēšanos tumsā. Tas var palīdzēt samazināt nelaimes gadījumu un traumu risku.
  • Daudzpusība: Saules enerģijas virtenes ir dažādu stilu, krāsu un garumu, tāpēc tās ir piemērotas dažādām āra telpām un gadījumiem. Tās var izmantot koku, žogu un citu konstrukciju dekorēšanai, un tās var piekārt dažādos rakstos, lai radītu unikālu un personalizētu izskatu.
  • Rentabilitāte: Lai gan sākotnēji ar saules enerģiju darbināmas virtenes var būt dārgākas nekā tradicionālās virtenes, ilgtermiņā tās var ietaupīt naudu. Tā kā tām nav nepieciešama elektrība, jums nebūs jāmaksā par elektroenerģiju, un to kalpošanas laiks ir ilgāks nekā tradicionālajām virtenēm, tādējādi samazinot nepieciešamību tās nomainīt.
  • Viegla apkope: Ar saules enerģiju darbināmas virtenes pēc uzstādīšanas prasa ļoti mazu apkopi. Tā kā tās ir paredzētas lietošanai ārpus telpām, parasti tās ir izturīgas pret laikapstākļiem un var izturēt lietu, sniegu un citus skarbus apstākļus. Tomēr nepieciešams ik pa laikam notīrīt saules paneļus, lai virtenes darbotos pienācīgi. 

Kopumā saules enerģijas virtenes ir lielisks ieguldījums ikvienam, kas vēlas āra telpai piešķirt atmosfēru, drošību un ilgtspēju. Pateicoties to daudzpusībai, rentabilitātei un nelielajām uzturēšanas vajadzībām, tās ir gudra izvēle ikvienam, kas vēlas samazināt enerģijas patēriņu un palīdzēt aizsargāt planētu.


Par to kā izvēlēties apgaismojumu uz saules baterijām lasiet arī šeit

Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikalā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.

2023-04-27 13:58:49
0
283

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!