LED prožektori – ieteikumi to izvēlē

  • LED prožektori – ieteikumi to izvēlē

LED prožektori ir būtiska sastāvdaļa jebkurā apgaismes sistēmā, neatkarīgi no tā, vai tie paredzēti komerciālai vai sadzīves lietošanai.

LED prožektori ir paredzēti spilgtam, platleņķa apgaismojumam āra telpās, tāpēc tie ir ideāli piemēroti lielu teritoriju, piemēram, autostāvvietu, sporta laukumu un ēku fasāžu apgaismošanai.

Izvēloties LED prožektoru, jāņem vērā vairāki faktori:

1. Spilgtums: LED prožektora spilgtumu mēra lūmenos. Jums jāizvēlas prožektors ar savām vajadzībām atbilstošu spilgtumu. Piemēram, prožektors ar 1500-3000 lūmenu spilgtumu ir piemērots lietošanai dzīvojamās telpās, savukārt prožektors ar 3000-6000 lūmenu spilgtumu ir piemērotāks komerciālai vai rūpnieciskai lietošanai.

2. Krāsu temperatūra: LED prožektora krāsu temperatūru mēra Kelvinos (K). Tā ietekmē prožektora izstarotās gaismas krāsu. Ja vēlaties siltāku gaismu, izvēlieties prožektoru ar zemāku Kelvina vērtību (2700K-3000K). Ja vēlaties vēsāku gaismu, izvēlieties prožektoru ar augstāku Kelvina vērtību (5000K-6500K).

3. Gaismas leņķis: Prožektora gaismas leņķis ir gaismas izkliedes leņķis. Ja vēlaties izgaismot lielu platību, izvēlieties prožektoru ar plašāku gaismas kūļa leņķi.

4. Izturība: Pārliecinieties, ka prožektora konstrukcija ir izturīga un spēj izturēt skarbus laikapstākļus, ja tas tiks izmantots ārā. Meklējiet augstu IP klasi, kas norāda uz izturību pret putekļiem un mitrumu.

5. Energoefektivitāte: Izvēlieties LED prožektoru ar augstu energoefektivitātes klasi, lai ietaupītu naudu par elektroenerģiju.

6. Garantija: Visiem mūsu piedāvātajiem prožektoriem ir ražotāja noteikta garantija sākot no 2 gadiem.

7. Krāsu atveidošanas indekss (CRI): CRI ir rādītājs, kas nosaka, cik labi gaismas avots ataino patiesās objektu krāsas salīdzinājumā ar dabisko gaismu. Augstāka CRI vērtība nozīmē labāku krāsu precizitāti. Ja jums ir svarīga krāsu precizitāte, izvēlieties prožektoru ar CRI 80 vai augstāku.

8. Kustības sensors: Ja vēlaties, lai prožektors ieslēgtos automātiski, kad tiek konstatēta kustība, izvēlieties prožektoru ar kustības sensoru.

9. Izmaksas: LED prožektori atšķiras pēc cenas, tāpēc, izdarot izvēli, ņemiet vērā savu budžetu.

10. Uzstādīšana: Izvērtējiet, cik viegli vai grūti būs uzstādīt prožektoru. Dažus modeļus nepieciešams uzstādīt profesionāli, bet citus var viegli uzstādīt pats.

11. Izmērs un stils: LED prožektori ir dažādu izmēru un stilu. Izvēlieties izmēru un stilu, kas atbilst jūsu īpašuma estētikai un apgaismojuma vajadzībām.

12. Uzstādīšanas veids: Ir divi LED prožektoru uzstādīšanas veidi: virszemes un stabu uzstādīšana. Virsmas prožektori tiek piestiprināti tieši pie sienas vai griestiem, bet stabu prožektori tiek piestiprināti pie staba. Izvēlieties uzstādīšanas veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

13. Barošanas avots: LED prožektorus var darbināt ar elektrību vai saules enerģiju. Saules enerģijas prožektori ir laba izvēle, ja vēlaties ietaupīt enerģijas izmaksas.

14. Uzturēšana: Ņemiet vērā LED prožektora uzturēšanas prasības. Meklējiet modeli, kam nepieciešama minimāla apkope un kuru ir viegli tīrīt.

Ņemot vērā šos faktorus, varat izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko LED prožektoru.

Kopumā prožektori ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas apgaismot lielas āra teritorijas ar spilgtu, platleņķa gaismu. Izvēloties pareizo jaudu, gaismas leņķi un lampas veidu, kā arī pievēršot uzmanību izvietojumam un uzstādīšanai, jūs varat izveidot labi apgaismotu un pievilcīgu āra telpu, kas atbilst jūsu vajadzībām.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2023-03-30 14:42:11
0
268

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!