LED dekori uz saules baterijām

 • LED dekori uz saules baterijām

LED dekori uz saules baterijām ir dekoratīvie apgaismes izstrādājumi, kas LED lampiņu darbināšanai izmanto saules enerģiju. Šie dekori ir izstrādāti, lai uzlabotu āra telpu, piemēram, dārzu, terašu un celiņu, atmosfēru, un vienlaikus ir videi draudzīgi un energoefektīvi.

Šeit ir daži LED solāro dekoru piemēri:

 • Virtenes uz saules baterijām: Tās ir LED lampiņu virtenes, kas savienotas ar saules paneli. Dienas laikā saules panelis absorbē saules gaismu un uzkrāj enerģiju iebūvētajā akumulatorā. Naktī lampiņas automātiski ieslēdzas, izmantojot uzkrāto saules enerģiju. Vairāk par LED virtenēm uz saules baterijām šeit. 
 • Dārza mietiņi uz saules baterijām: Tie ir dekoratīvi lukturi, kas piestiprināti pie stabiņa, kuru var viegli ievietot zemē. Tie bieži vien ir dažādu formu, piemēram, ziedu, tauriņu vai dzīvnieku, un izgaismo apkārtējo teritoriju ar krāsainām vai vienkrāsainām LED lampiņām.
 • Laternas uz saules baterijām: Šīs ir āra laternas, kurās ir saules baterijas panelis, kas dienas laikā uzlādē iebūvēto akumulatoru. Tām parasti ir tradicionāls vai mūsdienīgs dizains, un vakarā tās izstaro siltu, mirdzošu gaismu.
 • Solārās celiņu lampas: Šīs lampas ir paredzētas celiņu vai gājēju celiņu izvietošanai un nodrošina apgaismojumu, vienlaikus piešķirot ainavai dekoratīvu izskatu. Tie ir dažādu stilu un augstumu, ļaujot jums pielāgot savas āra telpas izskatu.
 • Dārza figūras uz saules baterijām: tās ir dekoratīvas statujas vai figūriņas, kurās iestrādātas LED gaismas diodes, ko darbina ar saules enerģiju. Dienā tās var piešķirt dārzam kaprīzs vai māksliniecisks elements, bet naktī tās var būt izgaismots centrālais punkts.
 • Ar saules enerģiju darbināmi ūdens elementi: Tie ir āra ūdens elementi, piemēram, strūklakas vai putnu vanniņas, kuros ir iebūvēti saules paneļi, lai darbinātu sūkni vai LED apgaismojumu. Saules enerģija ļauj ūdens elementam darboties bez elektrības vadiem vai baterijām.
 • Fasādes – sienas lampas ar saules baterijām: Šīs lampas ir paredzētas uzstādīšanai pie sienām, žogiem vai āra konstrukcijām. Tās nodrošina akcenta apgaismojumu, drošību vai konkrētu zonu apgaismojumu. Solārās sienas lampas bieži ir aprīkotas ar kustības sensoriem, kas ļauj tām ieslēgties, kad tās konstatē kustību.
 • Solārās cauruļu virtenes: Šīs ir elastīgas LED lampiņu virves, ko var aptīt ap kokiem, margām vai citām āra konstrukcijām. Solārās cauruļu virtenes ir daudzpusīgas, un tās var izmantot dekoratīviem nolūkiem vai lai radītu spilgtu apgaismojuma efektu.
 • Solārās dekoratīvās laternas: Šīs laternas ir dažādu formu, izmēru un dizainu, un tās bieži izmanto galda vai piekarināmiem dekoriem. Tās var radīt mājīgu un aicinošu atmosfēru āra vidē.

Izvēloties LED solāros gaismas dekorus, ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies savām vajadzībām atbilstošu produktu. Šeit ir sniegti daži padomi, kas palīdzēs jums pieņemt pamatotu lēmumu:

 • Mērķis: Nosakiet LED solārā dekora mērķi. Vai meklējat dekoratīvu apgaismojumu vai funkcionālu apgaismojumu? Noskaidrojot mērķi, varēsiet sašaurināt izvēles iespējas.
 • Dizains un stils: Apsveriet savas āra telpas kopējo estētiku un stilu. Meklējiet LED solāros dekorus, kas papildina esošo dekoru vai atbilst jūsu vēlamajam tematam. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku mūsdienīgam, zemnieciskam vai drosmīgam dizainam, izvēlieties to, kas atbilst jūsu gaumei.
 • Saules paneļu efektivitāte: Pārbaudiet izstrādājuma saules paneļa efektivitāti. Meklējiet LED solāros dekorus ar augstas kvalitātes saules paneļiem, kas spēj efektīvi pārvērst saules gaismu elektroenerģijā. Efektīvāki paneļi nodrošinās labāku veiktspēju un ilgāku apgaismojumu.
 • Akumulatora ietilpība un darbības ilgums: Ņemiet vērā akumulatora ietilpību un apgaismojuma ilgumu. Lielāka akumulatora ietilpība uzkrās vairāk enerģijas, kas ļaus apgaismojumam ilgāk palikt ieslēgtam. Meklējiet izstrādājumus, kas nodrošina pietiekamu akumulatora darbības laiku, lai nodrošinātu jūsu vajadzībām atbilstošu apgaismojumu, jo īpaši nakts tumšajās stundās. Mūsu veikalā ir iespējams iegādāties baterijas, ko iespējams nomainīt un lai dekori turpinātu darboties. Ieteicams akumulatorus nomainīt pēc gadā. Sīkāt par baterijām lasiet šajā rakstā
 • Izturība pret laikapstākļiem: Pārliecinieties, ka LED solārais dekors ir konstruēts tā, lai izturētu āra apstākļus. Meklējiet produktus, kas ir izturīgi pret laikapstākļiem vai ūdensnecaurlaidīgi, tādējādi tiks nodrošināts izstrādājuma ilgmūžība un izturība. Aizsardzības pakāpe vismaz IP44. 
 • Lietotājiem draudzīgas funkcijas: Apsveriet visas papildu funkcijas vai funkcionalitātes, kas var uzlabot jūsu pieredzi. Mūsu piedāvātajiem LED solārajiem dekoriem ir automātiski ieslēgšanas/izslēgšanas sensori. 
 • Budžets: Nosakiet savu LED saules dekoru budžetu un meklējiet iespējas, kas iekļaujas jūsu cenu diapazonā. Apsveriet vēlamo kvalitāti un funkcijas, vienlaikus paturot prātā savu budžetu.

Vēl ieteikumus kā izvēlēties apgaismojumu uz saules baterijām lasiet arī šajā rakstā. 

LED solārie dekori ir populāri, jo tiem nav nepieciešams ārējais enerģijas avots, tie samazina elektroenerģijas izmaksas un veicina vides ilgtspējību. Turklāt mūsu piedāvātajos ar saules enerģiju darbināmos izstrādājumos ir izmantotas modernas tehnoloģijas, piemēram, automātiskie ieslēgšanas/izslēgšanas sensori un laikapstākļu izturīgi materiāli, kas padara tos izturīgus un ērtus lietošanā.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2023-05-17 10:21:26
0
178

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!