LED apgaismojums padara darba vietu drošāku

  • LED apgaismojums padara darba vietu drošāku

Lai gan katrai videi ir savas prasības attiecībā uz apgaismojumu, rūpnieciskā vidē, piemēram, noliktavā, ir nepieciešama īpaša piesardzība negadījuma gadījumā. Nelaimes gadījumiem darba vietā var būt dažādas sekas, tāpēc, ja vien tas ir iespējams, vislabāk tos novērst. Vai zinājāt, ka LED apgaismojums palīdzēs jums to izdarīt? Tikmēr no visām LED gaismām noliktavu un citu darba vietu apgaismošanai lieliski noder High Bay LED gaismas diodes, jo tās ir drošākas un ļoti izturīgas.

Lūk, pieci veidi, kā rūpnieciskais LED apgaismojums var palīdzēt aizsargāt jūsu darbiniekus, samazinot nelaimes gadījumu skaitu darba vietā.

Pastiprināta modrība

Uzmanības jautājums parasti ir saraksta augšgalā, kā rūpnieciskais LED apgaismojums palīdz samazināt nelaimes gadījumu skaitu darba vietā. LED ir plašāks krāsu temperatūras spektrs nekā citiem gaismekļiem, kas labvēlīgi ietekmē modrību. Pētījumos ir pierādīts, ka krāsu temperatūrai ir būtiska ietekme uz cilvēku, jo siltāka temperatūra veicina relaksāciju, bet vēsāka - modrību. Tā kā LED gaismām ir viena no vēsākajām temperatūrām, tās ir lietderīgi izmantot vietās, kur modrība ir būtiska veselībai nekaitīgā darba vietā. Darbiniekiem, kuri ir modri, ir mazāka iespēja būt neapdomīgiem vai gūt traumas.

Tehniskās apkopes apjoms ir samazināts

Nepieciešamība kāpt pa augstām kāpnēm ievērojami samazināsies, jo LED gaismekļi un lampas ir ļoti ilgmūžīgas un praktiski neprasa apkopi. Samazinot lampu remontu un apkopi, samazinās ar kāpnēm saistīto traumu un nelielu triecienu skaits. LED apgaismojums ir ideāla apgaismojuma sistēma, jo to var uzstādīt un aizmirst par to uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem. 

Nav pieejamas nekādas karstumizturīgas/traumizturīgas opcijas

Tā kā gaismas diodes efektīvi pārvērš patērētās enerģijas vati faktiskajā apgaismojumā, tās darbojas ar ļoti nelieliem siltuma zudumiem. Dažādu faktoru dēļ fakts, ka gaismeklis neizdala daudz siltuma, ir labvēlīgs, lai nodrošinātu veselīgu darba vidi. Piemēram, ja āda nonāk saskarē ar lampām, nerodas liels karstums, kas varētu izraisīt apdegumus. Otrkārt, tā kā nav uguns, kas varētu saplaisāt stiklu, ir mazāka iespējamība, ka spuldzes saplīsīs un sadursies. Tāpat arī tas, ka LED ir pieejami arī pret sadursmēm izturīgi varianti, kas pastiprina drošības faktoru.

Nav dzīvsudraba

Dzīvsudrabs ir bīstams atmosfērai un darbinieku labklājībai. LED nesatur dzīvsudrabu, tāpēc, kad darbinieki faktiski maina apgaismojumu, viņiem nav jāsaskaras ar iespējamo dzīvsudraba iedarbību. Tā kā tās nesatur dzīvsudrabu, jums nebūs jādomā par to, kā tās pareizi utilizēt. Šī ir viena no būtiskākajām LED apgaismojuma priekšrocībām.

Lielāka gaismas plūsma labākai redzamībai

Lai nodrošinātu spilgtāku apgaismojumu, LED gaismas diodēm ir viena no augstākajām gaismas plūsmas jaudām tirgū. Atbilstoša apgaismojuma trūkums ir daudzu traumu cēlonis darbavietās, bet LED pilnībā novērš šo risku. LED arī novērš ēnas, tādējādi uzlabojot telpas apgaismojumu un padarot to tīrāku. Un, ja runa ir par augstu lūmenu, High Bay LED gaismas diodes ir vislabākās.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-09-06 15:22:56
0
716

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!