Kristāla lustras viesistabai, guļamistabai, virtuvei

  • Kristāla lustras viesistabai, guļamistabai, virtuvei

Bez šaubām, lustrai ir ļoti svarīga loma telpas dekorēšanā, un kristāla lustra vienmēr ir izvēlētā stila galvenais dekors interjerā. Tradicionāli šādām lampām ir bagātīgs dekors daudzu kulonu veidā, tās apvieno formu apaļumu un atsevišķu elementu griezumu, kā arī pelēka, sudraba, zelta vai bronzas metāla pamatni. Tieši šīs sastāvdaļas ļauj kristāla lustrām radīt elegances un bohēmiska šika iespaidu mūsdienu interjerā.

Kristāla lustras dažādās dizaina telpās

Klasiskās piekaramās lustras vai kupolu lustras ideāli piemērotas izvietošanai dažādās telpās: viesistabā, guļamistabā, virtuvē, ēdamistabā vai koridorī. Dažādi dekoratīvie elemeti: dažādu formu kristāli, kalti ragi, ķēdes un kupoli piešķir Vintage izskatu ne tikai pašai lampai, bet arī telpai, kurā tā ir ievietota.

Šāda lustru kombinācija lieliski saderēs ar šādiem telpas dizainiem: 

  • Klasisks – barokko un rokoko;
  • Moderns un floristikas; 
  • Art-Deco; 
  • Mūsdienīgs stils.

Un, ja klasikai un mūsdienīgai šādu lustru izmantošana ir tradicionāla, tad modernu stilu gadījumā jums vienkārši jāparāda nedaudz radošuma. Un tad pamatnes sudrabainais disks vai taisnstūris un lampas daudzlīmeņu piekariņi pārvērtīsies par neiedomājamu nākotnes vai cita Visuma objektu.

Kristāla lustra viesistabai 

Dzīvojamā istabā, kas tiek uzskatīta par katra dzīvokļa vai mājas "centru", visaktuālākā būs kristāla lustras izmantošana. Viņa palīdzēs jums padarīt šo istabu svinīgāku un elegantāku, pilnībā pārveidot atmosfēru, ienesot tajā aristokrātijas un greznības garu. Jums tiks nodrošināta hipnotizējoša gaismas spēle un daudzi kristāla piekariņu izstarotie atspulgi.

Kristāla lustra guļamistabai

Eleganta kristāla lustra atradīsies guļamistabā. Bet šai telpai izvēlieties mazāk pompozus un ekstravagantus modeļus. Šeit labi izskatās klasiskās formas lustru varianti ar apzeltītu furnitūru. Šādas lampas uzdevums guļamistabā ir radīt maigu, nomierinošu atmosfēru, kurā ir patīkami atpūsties un relaksēties.  

Kristāla lustra virtuvei 

Virtuvē šāda lampa vislabāk izskatīsies ēdamistabas zonā. Kristāla lustra palīdzēs padarīt jūsu virtuves interjeru elegantāku, gaišāku un izteiksmīgāku. Galu galā šis materiāls labi sader ar virtuves komplekta spīdīgajām virsmām, porcelāna un stikla traukiem. Novietojiet klasisko lustru, vintage lustras apgaismojumu vai nelielu kaskādes modeli virs pusdienu galda, un jūsu virtuve iegūs negaidīti svinīgu un graciozu izskatu.

Kristāla lustra gaitenim

Kristāla lustru piemērošanas joma attiecas uz gaiteņu interjeru. Tā kā šīm telpām reti ir lieli izmēri, izvēlieties tām kompaktas gaismekļu iespējas.

Kristāla lustras dažādu telpu interjerā veicina telpas pilnīgu pārveidošanu, piešķirot tai spīdumu un šiku. Laiki, kad tika uzskatīts, ka šāda apgaismojuma tehnoloģija ir piemērota tikai dzīvojamā istabā vai guļamistabā, ir sen pagājuši. Šodien ir pilnīgi iespējams atrast šādu lampu virtuvē, gaitenī vai pat vannas istabā. Galu galā kristāls ir ļoti izturīgs materiāls, par kuru ir viegli rūpēties. Jums tikai jāizvēlas pareizais modelis un jāiepazīstas ar šādu produktu tīrīšanas noteikumiem, lai pilnībā izbaudītu gaismas spēli jūsu mājās.

Kā izmantot kristāla lustru interjerā lasiet šajā rakstā. 


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-08-03 17:12:37
0
1014

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!