Kāpēc izglītības iestādēs ir svarīgs pareizs apgaismojums?

  • Kāpēc izglītības iestādēs ir svarīgs pareizs apgaismojums?

Eksperti iesaka, ka jebkurai izglītības iestādei ir būtiska nozīme skolēnu veselībā un uzvedībā, tāpēc ir svarīgi kontrolēt skaņas līmeni, gaisa kvalitāti, dabisko apgaismojumu, ventilāciju utt. Taču papildus tam apgaismojums ir vēl viens faktors, kam ir daudz lielāka nozīme, lai izglītības iestāde skolēniem būtu produktīva.

Tiek uzskatīts, ka pareiza LED apgaismojuma sistēma rada optimālu vizuālo vidi, kas ir ļoti labvēlīga mācībām. Pareizi apgaismojuma apstākļi var radīt relaksējošu un dzīvīgu vidi, kas galu galā veicina skolēnu izaugsmi. Apgaismojumam ir liela nozīme, piešķirot auru visām izglītības iestādēm - gan skolām, gan koledžām, gan universitātēm - un palielinot studentu koncentrēšanās spējas. Tas arī palīdz uzturēt studentus aktīvus un enerģiskus, kas atspoguļojas viņu mācību sasniegumos.

Lai gan ir daudz iespēju izvēlēties labāko LED apgaismojumu izglītības iestādēm, LED paneļu apgaismojums un LED spotlampu apgaismojums tiek uzskatīts par visefektīvāko apgaismojumu jebkurai izglītības iestādei.

Apspriedīsim dažus punktus, lai uzzinātu, kāpēc izglītības iestādē ir nepieciešams atbilstošs apgaismojums.

Nodrošināt atbilstošu apgaismojumu

Pareizs apgaismojums nodrošina piemērotu apgaismojumu - atbilstošs apgaismojums veicina skolēnu sasniegumus. Zems spilgtums var izraisīt lēnu lasīšanu un pazeminātu koncentrēšanās līmeni; tāpat arī liels spilgtums ietekmē skolēnu veselību un redzi. Tāpēc eksperti iesaka, ka LED gaismas diodes ir ideāla izvēle izglītības iestāžu apgaismojumam, jo tās ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu atbilstošu apgaismojumu.

Samazināt acu sasprindzinājumu

Spilgtas un spīdošas gaismas rada redzes traucējumus, ko dēvē arī par atspīdumu. Apžilbināšana var radīt problēmas ar skolēnu redzi izglītības iestādēs, kas var izraisīt tādas fiziskas saslimšanas kā galvassāpes un acu sasprindzinājums. Tas var ietekmēt viņu produktivitāti un galu galā arī izaugsmi. Taču risinājums atkal ir LED apgaismojums, jo tas nodrošina neapžilbinošu apgaismojumu un perfektu vidi mācībām.

Drošas vides radīšana

Izglītības iestādes ir nozīmīga mūsu sabiedrības daļa. Tās ir aizņemtas ar dažāda vecuma bērniem, kā arī ar mācībspēkiem. Tajās ir tādas vietas kā kāpnes, gaiteņi, vestibili, ēdnīcas un daudzas citas, kur ir nepieciešama drošība. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt atbilstošu apgaismojuma sistēmu, lai novērstu nelaimes gadījumus un negadījumus. Pareiza apgaismojuma sistēma ir ļoti svarīga skolēnu un personāla drošībai.

Pētnieki ir paskaidrojuši, ka dabiskā gaisma ir prioritāte un vislabākais risinājums izglītības iestādēm, bet tur, kur dabiskā gaisma nav pieejama, vislabāk izglītības iestādi var apgaismot ar LED apgaismojumu.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-09-02 11:46:24
0
503

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!