Kādu apgaismojumu izvēlēties viesnīcai

  • Kādu apgaismojumu izvēlēties viesnīcai

Ja viesis apmeklē jūsu viesnīcu, tad, protams, viņa labsajūtai ir liela nozīme, piemēram, kā viņš jūtas, vai ne! Lai arī kāda būtu apgaismojuma zinātne vai māksla, viņiem tas var šķist nenozīmīgs, taču vislabākā viesnīcas apgaismes ķermeņi padarīs jūsu viesnīcu unikālu un tā izcelsies un citu fona. Izmantojot LED apgaismojumu pareizi Jūs varat panākt, lai tā izskatītos unikala un neatkārtojuma. 

Viesmīlības pasaule atrodas nepārtrauktā evolūcijā; pārmaiņas ir daudz straujākas, ja salīdzinām tās ar pagātni. Tā tas ir tāpēc, ka viesnīca vēlas sevi atjaunināt un atjaunot. Apgaismojums ir saistīts ar materiālu apvienošanu ar enerģijas taupīšanu. Apskatīsim dažas no apgaismojuma tendencēm, kas ir visprasīgākās, lai pabeigtu jebkuru viesnīcas dizainu:

Apgaismojuma tendences:

Apgaismojums ir atkarīgs no viesnīcas rakstura, īpašībām un dažādiem elementiem. Jebkuras viesnīcas pozitīvā pieredze ir atkarīga no tās vizuālā izskata, jo gaismas kvalitātei ir īpaša ietekme. Dizainu nosaka daudzi faktori, piemēram, spilgtuma ierobežojums, staru sadalījums, ideāls virziens un gaismas krāsa ar precīzu krāsu atveidi.

Faktiskais gaismas lietojums nozīmē pavadīt lietotāju kustības 360 grādu leņķī, tāpēc ir jāstrādā pie ēnām, tumsas, radot pareizo kontrastu. Emocionālas un radošas gaismas izmantošana ir kļuvusi ārkārtīgi svarīga.

Kā izgaismot viesnības vestibilu un recepciju:

Tās ir divas galvenās telpas, kurās mēs pirmo reizi viesnīcā sagaidām savus viesus. Tā ir iespēja viesnīcai paust savu unikalitāti, izmantojot infrastruktūru, dizainu un atmosfēru. Ja vēlaties radīt īpašu atmosfēru, ir ļoti svarīgi iekļaut elastīgas un kontrolētas apgaismojuma iespējas.

Izmantojiet funkcionālo apgaismojumu, jo tas darbojas, lai norādītu ceļu uz telpām, kāpnēm un ieeju liftos. Ja gaiteņi ir pilnā garumā, arī apgaismojuma līmeņu atšķirības ir jāparāda. Apgaismojumam ir būtiska nozīme, izmantojiet sienas un grīdas gaismekļus. 

LED gaismekļi ir vieni no visprasīgākajiem gaismekļiem, jo tie ir nevainojami izsmalcināti, elastīgi un vienmērīgi izstaro gaismu. Jūs varat izvēlēties dominējošu gaismu vai izmantot intīmu vai viesmīlīgu gaismu, spēlējoties ar kontrastiem un siltiem toņiem, lai padarītu to aicinošāku un ievērotu vietas intimitāti. Gaismas vadīs viesus un palīdzēs viņiem visvieglāk atpazīt tādas zonas kā vestibilu, atpūtas telpu, lobiju un recepciju. Zālē jābūt līdzsvaram starp vertikālo un horizontālo gaismu, ja meklējat kvalitatīvu apgaismojumu. Precīzs apgaismojuma spožums uz materiāla palīdzēs mīkstināt ēnas.

Kā apgaismot viesnīcas istabas:

Brīdī, kad viesis ienāk viesnīcas numurā, pirmais, kas viņu iespaido, ir apgaismojums. Viesnīcas apgaismes ķermeņi ir neatņemama viesnīcas sastāvdaļa, un tiem ir izšķiroša nozīme atmosfēras radīšanā. Tas ir fakts, ka katra cilvēka uztvere nav vienāda; tāpat arī gaismu katrs no mums uztver atšķirīgi. Labāk ir nodot apgaismojuma kontroli viesa rokās, lai atvieglotu tā lietošanu vai noskaņotu telpas atmosfēru atbilstoši viņa vēlmēm vai noskaņojumam.

Viesnīcas numura vide viesim ir jauna, lai viesis justos komfortabli, uzstādiet apgaismojumu ar siltu krāsu no 2700k līdz 3000k. Jāizvairās no spēcīga kontrasta un spilgtuma.

Lai lasītu gultā, varat uzstādīt virziena gaismekli vai sienas lampu.

Lai palielinātu telpas platību, starp istabu un vannas istabu var izmantot spoguli.

Ja istabai ir pievienota āra terase, āra telpu var apgaismot ar dažādiem sienas un grīdas gaismekļiem. 

Kā izgaismot restorānus un konferenču telpas:

Ēdamzonas un izklaides zonas būtiskas iezīmes ir skaidra, unikāla koncepcija un dizains. Apgaismojums uzsver konkrētās norises pamatojumu, neatkarīgi no tā, vai tā ir tradicionāla, moderna vai eksotiska. 

LED spotlampas, piekaramie gaismekļi un paneļi ir vispieprasītākie un ideālākie gaismas avoti restorānu un konferenču telpu apgaismošanai.

Kā izgaismot viesnīcas bāru: 

Bārā jābūt visaptverošai un relaksējošai atmosfērai, lai tas varētu piedāvāt relaksējošus mirkļus jūsu viesiem. Ideāla apgaismojuma līmeņa izmantošana telpās rosina jūsu viesus uz relaksējošām sarunām. Izveidojiet dažādus vizuālos efektus, ja vēlaties mērķēt uz jauniešu auditoriju.

Lai radītu pievilcīgu atmosfēru, varat izmantot piekaramos gaismekļus un LED lentes. 


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-09-07 17:47:53
0
437

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!