Kā radīt Ziemassvētku un Jaunā gada sajūtu mājās

 • Kā radīt Ziemassvētku un Jaunā gada sajūtu mājās

Skaists apgaismojums ziemas brīvdienās palīdz radīt noskaņu, sajust brīnumu un pasaku unikālo atmosfēru. Daudzi cilvēki vēlas izteikt savu svētku noskaņu ne tikai ģimenei, bet arī garāmgājējiem, dažādos veidos dekorējot savu mājas ārpusi. Mēs piedāvājam vairākas idejas šāda apgaismojuma dekorēšanai gan iekštelpām, gan ārtelpām. 

Iekštelpu gaismas dekorācijas 

 • Ja mājās ir kamīns, tad tas noteikti ir jāizdekorē. Lieliska izvēle kā dekorēt kamīnu ir skujkoku vītnes ar iestrādātām LED diodēm – tās mazāk uzsilst un darbojas ilgāk 
 • Skaisti izskatīsies arī dekoratīvs vainags virs kamīna, kam ir jau iestrādātes LED diodes vai arī to var dekorēt ar LED diodēm. 
 • Novietojiet telpā daudz sveces, grupējiet tās vai novietojiet induviduāli. LED sveces ir lieliska alternatīva parastajām svecēm, jo tās izskatās kā parastās sveces, bet ir pilnīgi ugundrošas. Daudzām svecēm var iestatīt automātisko izslēgšanos pēc 6 darbības stundām, un nebūs jāsatraucas par aizdegšanos risku, it īpaši ja mājās ir mazi bērni vai mājdzīvnieki. 
 • Ja tomēr Jums nav kamīna – nav jābēdā, jo iepriekšminētie dekori lieliski izkatīsies arī uz sienas plauktiņa. 
 • Izmantojiet spoguļus un slēptās gaismas. Tas palīdzēs padarīt apgaismojumu apjomīgāku un telpu vizuāli plašāku. Šajā versijā pat maza eglīte izskatīsies svinīgi un skaisti. Padoms: koku novietošana tieši pie spoguļa pozitīvi ietekmēs tā apjomu tikai tad, ja rotājumi ir izvietoti simetriski.
 • Kā galveno apgaismojumu var izmantot piekārtas gaismas virtenes un LED dekori, kas novietoti uz grīdas – tādā veidā Jūs panāksiet mājīgu un omulīgu apgaismojumu telpā. Pirms iegādājaties LED gaismas dekorus, padomājiet par galveno krāsu. 
 • Dekorējot galveno elementu – Ziemassvētku eglīti, izvēlaties to ar jau iestrādātām LED diodēm vai dekorējiet to ar LED virteni, LED virtene palīdzēs izvairīties no nepatīkamām situācijām, kā ugungrēks, jo tās ir ugunsdrošas. 
 • LED aizkari, kas piekārti pie loga, palīdzēs radīt telpā maģisku noskaņu, jo liksies ka ārpusē viss mirgo un spīd. LED aizkari ir pilnībā ugunsdroši, tāpēc tos var pārklāt ar viegliem tilla aizkariem, radot telpā vēl romantiskāku sajūtu. 
 • Ja Jums nav iespēja mājās ievietot īstu eglīti, tad palīgā nāk iztēle. Vajadzīga ir tikai brīva siena vai sienas daļa un LED virtene, izveidojiet savu orģinālu egles dizainu – tā būs neatkārtojama. 
 • Ziemassvētku zvaigznes – izvēle ir ļoti plaša, katrs atradīs sev tīkamāku zvaigzni. Piedāvājumā ir papīra, metāla, zvaigznes ar LED diodēm, zvaigznes bez LED diodēm, piekārtas zvaigznes, zvaigznes uz kātiņiem, lielas un mazas, krāsu izvēle ir ļoti plaša, no tumšākām līdz gaišām. 

Āra gaismas dekorācijas 

Jaunais gads un Ziemassvētki asocējas ar daudz dažādām gaismiņām un dekorācijām. Tiek izrotāts prakstiski viss – sākot ar logiem un beidzot ar mājas lieveni. Tiek izrotāts pagalms – koki un stabi. Pirms šādu dekorāciju iegādes ir vērts atcerēties par elektroenerģiju – tās pieejamību konkrētā vietā, kā arī par ekonomiju, LED virtenes un LED dekorācijas ir energoefektīvas – tāpēc varat nedomāt par samērīgi lieliem tēriņiem par elektroenerģiju. 

 • Akcenta apgaismojums ir labs veids kā pievērst uzmanību Jūsu mājai. Ļoti labi noderēs iebūvētas lampas, kas izvietotas pa perimetru. Taču gaismas virtene nedrīkst aizsegt logu un durvju apgaimojumu, jo no tām nebūs jēgas – gaisma saplūdīs ar iekšējo apgaismojumu. 
 • Gaismas virtenes ir lielisks veids kā dekorēt savu pagalmu. Novietojiet virtenes pa perimetru un Jūs sasniegsiet dubultu rezertātu, jo tās būs kā dekoratīvs elements un kā prakstisks, dos nelielu gaismu. Atceraties novietojiet virtenes, tā lai netraucētu kustību. 
 • Daudzkrāsains kontrastējošais apgaismojums piesaistīs uzmanību. To veic ar dažādu krāsu virtenēm. Šim nolūkam RGB LED modeļi ir lieliski piemēroti. Padoms: izmantojot LED virteni apgaismojiet visu mājas kontūru, tādā veidā Jūs panāksiet iespaidīgu un maģisku rezultātu. 
 • Dekoratīvas figūras, tirgū ir pieejami daudz dažādu veidu un krāsu figūras. Iegādājoties vairākas dekoratīvās LED figūras un izveidojiet pasaku stāstu savā pagalmā. 
 • Izmantojot smalkas LED gaismas virtenes dekorējiet kokus un krūmus. 
 • Izmantojot visus iepriekšminētos dekorēšanas veidus, Jūs sasniegsiet maksimāli skaistu un prakstisku apgaismojumu ārtelpās. 


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-07-30 16:21:44
0
447

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!