Kā pārvērst dārzu izmantojot dekoratīvo apgaismojumu

  • Kā pārvērst dārzu izmantojot dekoratīvo apgaismojumu

Neatkarīgi no tā, vai jums ir liels vai mazs dārzs, terase vai balkons, izvēlētais apgaismojums, ar ko izrotāt savu āra telpu, var patiešām mainīt tās izskatu. Taču atrast dekoratīvo apgaismojumu, kas gan labi izskatās, gan efektīvi apgaismo jūsu āra telpu, var būt sarežģīti. Galvenais ir atrast labākos apgaismojuma risinājumus.

Pārveidojiet savu dārzu izmantojot āra apgaismojumu

Izvēloties dārza āra apgaismojumu, jūs varēsiet izvēlēties gan vienkāršus un vieglus apgaismojuma risinājumus, gan arī paliekošus apgaismojuma variantus, kas ir ļoti daudzveidīgi.

Sienas lampas

Ir pieejami daži īslaicīgi āra apgaismojuma risinājumi, piemēram, dekoratīvās virtenes vai dažādi citi dekori, bet, ja vēlaties kaut ko pastāvīgāku, lielisks risinājums ir sienas lampas.

Sienas lampas bieži vien nodrošina unikālāku apgaismojuma dizainu, un tās var piešķirt jūsu āra telpai lielāku izsmalcinātību un izcelt tās izskatu.

Uzstādot āra sienas lampas, var arī efektīvi palielināt dārza vai brauktuves drošību.

Ir pieejams tik daudz dažādu dizainu - no laternām līdz lukturiem, lai atbilstu jūsu vēlamajam stilam. Neatkarīgi no tā, vai jūsu āra telpa ir izsmalcināta, mājīga, gaiša vai klusa, jūs varēsiet atrast sev piemērotu.

Laternas un dārza stabiņi

Vislabākais, ko piedāvā āra apgaismojuma laternas un dārza stabiņi, ir to daudzveidība. Tās var atrast kā lielas laternas vai miniatūri dārza stabiņi, ko var novietot uz galda vai iespraust zemē. Lai gan zeme nešķiet ierasta zona, ko apgaismot, tā noteikti var sniegt relaksācijas sajūtu.

Jūs varat novietot vienu laternu uz galda vai arī varat tās veidot, liekot kopā dažādu izmēru laternas, lai izrotātu kādu dārza zonu, piemēram, pakāpienus vai terases stūri.

LED sveces

Viens no vienkāršākajiem un vieglākajiem veidiem, kā ar dekoratīvā apgaismojuma palīdzību pārveidot dārzu, ir uzstādīt āra sveces. Tas ir gan ātrs, gan efektīvs, un tas var patiesi uzlabot jūsu dārza noskaņu.

Tās var izmantot, lai radītu boho ekspozīciju vai lai radītu patiešām iespaidīgu romantisku atmosfēru. Daudzu sveču grupēšana dažādos augstumos rada iespaidu uz jūsu dārzu, jums un visiem viesiem, kurus jūs uzņemat. Vēl labāk ir tas, ka sveces ir piemērotas gandrīz jebkuriem laikapstākļiem, vienmēr dāvājot siltu mirdzumu tumsā, pat drūmos vakaros.

Turklāt mūsu piedāvājumā ir LED sveces, kas darbojas ar baterijām, tāpēc tās ir energoefektīvas un ievērojami nepalielina jūsu rēķinus par elektroenerģiju. Tikai pārliecinieties, ka visas LED sveces ir ūdensizturīgas, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, izvēlies sveces ar aizsardzības pakāpi vismaz IP44.

Atceries, vaska sveces nedrīkst izvietot ārā, jo vasks saules gaismā var sākt kust. 

Dekori uz saules baterijām

Vēl viens lielisks veids kā pārveidot savu dārzu ir izmantot dekorus uz saules baterijām. Ar saules enerģiju darbināmie gaismekļi, iespējams, ir visekonomiskākais veids, kā organizēt apgaismojumu jūsu pagalmā, terasē vai dārzā. Vienkārša un ērta lietošana. Apgaismojumam ar saules enerģiju, tāpat kā jebkurai citai iekārtai, ir savas priekšrocības un trūkumi. Lai izdarītu pareizo izvēli, jums rūpīgi jāizpēta un jāizvērtē abi.

Mūsu plašajā klāstā Jūs atradīsiet dažāda veida dekorus, sākot no LED virtenēm ar saules baterijām un beidzot ar prožektoriem ar saules baterijām. 

Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2023-06-02 10:10:19
0
229

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!