Kā izvēlēties lampu klasiska stila telpai

  • Kā izvēlēties lampu klasiska stila telpai

Klasiskais stils interjerā neiziet no modes. Tas spēj uzsvērt augsto dzīves līmeni, īpašnieku gaumes izsmalcinātību un mēbeļu kompozīcijas pilnību. Un pareizais apgaismojums palīdz radīt mājīga siltuma, patīkamas relaksācijas un estētikas atmosfēru. To darot, ir svarīgi atcerēties dažus noteikumus. Klasiskā stila interjers ļauj:

  • plaši dekorētu gaismekļu izmantošana - ornamenti, kristāli un zelta plāksnītes;
  • apgaismes ķermeņi, kuru krāsa un forma ir vienāda ar galvenās telpas iekārtojumu;
  • akcentu veidošana uz detaļām.

No dizaineru viedokļa - pilnīgi nepieņemami klasiskā interjerā:

  • izvēlēties daudzkrāsainu apgaismojumu - šī stila tendence nepieļauj šāda veida eksperimentus;
  • LED paneļu izmantošana - to vislabāk aizstāt ar visu veidu sienas lampām un stāvlampām, kā arī galda lampām;
  • vairāku klasisko stilu - baroka, rokoko apvienojums vienā telpā. 

Lampas klasiskā stila guļamistabai

Jebkurā guļamistabā var kombinēt vairākus apgaismojuma veidus, un šāda stila guļamistaba ir viens no labākajiem piemēriem. Šeit svarīgs ir ne tikai galvenais gaismas avots, bet arī vietējie gaismas avoti un dekoratīvie apgaismes ķermeņi. Galvenā loma šajā gadījumā parasti tiek piešķirta piekarināmai lustrai ar kaltu, bronzas vai apzeltītu pamatni un stingriem tekstilmateriāla vai matēta stikla kupoliem, kas var izpildīt pamata apgaismojuma uzdevumu. Vēl viens piemērots risinājums šai guļamistabai ir kaskādes tipa lustra, kas imitē svečturi.

Vietējam un dekoratīvajam apgaismojumam var izvēlēties sienas lampas, stāvlampas un galda lampas, kas saskan ar centrālo lustru. Pēdējie ir īpaši populāri. Tradicionāla stila galda lampas ar keramikas vai metāla pamatni un grezni dekorētu abažūru ir lielisks papildinājums klasiskam interjeram. Pieņemami ir arī mazāk izsmalcināti lampu modeļi ar kristāla abažūriem un metāla rāmjiem ar tradicionāliem apaļiem vai ovāliem abažūriem.

Lampas klasiskā stila viesistabai 

Apgaismojuma koncepcijas izveide ir puse no veiksmes, iekārtojot zāli vai dzīvojamo istabu. Šajā telpā ir piemērotas masīvas lustras ar patinu, zeltījumu, sudrabojumu un mirdzošiem kristāla piekariņiem. Visiem izmantotajiem lustru veidiem jābūt ar saskaņotu dizainu, izgatavotiem no klasiskas formas detaļām ar kaltiem elementiem un vienmērīgi izvietotiem pa telpas perimetru. Piešķiriet “odziņu” klasikai savā viesistabā ar elegantiem LED prožektoriem un sienas lampām antīkā stilā. Tie palīdz piepildīt telpu ar intimitātes un šarma sajūtu.

Lampas klasiskā stila virtuvei 

Virtuvē ir īpaši svarīgi domāt par apgaismojuma dizainu, jo tas ir praktiska nepieciešamība. Galvenais gaismas avots virtuvē, tāpat kā citās telpās, ir lustra. Lustra labi izskatās ar grezniem modeļiem ar kaltām dzelzs detaļām, piekārtām ķēdēm un sveces formas gaismas ķermeņiem. Piemēroti ir arī kristāla, plastmasas un stikla lustras, viegli un eleganti izstrādājumi ar ziedu motīviem, elegantas vitrāžas, Tiffany lustras un pat lakoniski eko stila gaismas ķermeņi no dabīga koka un auduma.Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-08-04 17:01:50
0
500

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!