Ieteikumi izvēloties apgaismojumu uz saules baterijām

 • Ieteikumi izvēloties apgaismojumu uz saules baterijām

Solārās apgaismojums ir izdevīgs ieguldījums Jūsu dārza, terases vai citas āra teritorijas apgaismošanai, tas neprasa papildus ieguldījumus – jo vienīgais ieguldījums ir solārā apgaismojuma iegāde. Vairs nekādi papildus izdevumi par elektroenerģiju! 

Solārais dekoratīvais apgaismojums var piešķirt jūsu dārzam skaistu un vienlaikus ilgtspējīgu izskatu. Šeit ir daži padomi un ieteikumi, kā izvēlēties un izmantot solāro dekoratīvo apgaismojumu:

 1. Izvēlieties pareizo atrašanās vietu: Lai dienas laikā uzlādētos, nepieciešams tiešs saules starojums, tāpēc pārliecinieties, ka solārās gaismas ķermeņi ir novietoti vietā, kur ir pietiekami daudz saules gaismas.
 2. Izvēlieties pareizo gaismas veidu: Solārās apgaismojums ir dažāda stila un dizaina, sākot no virtenēm līdz laternām un beidzot ar apgaismojumu celiņiem. Izvēlieties veidu, kas atbilst jūsu iekārtojumam un apgaismojuma vajadzībām.
 3. Pārbaudiet akumulatora darbības laiku: Tāpēc pārliecinieties, ka izvēlaties apgaismojumu ar ilgu akumulatora darbības laiku. Pārbaudiet arī, vai akumulators ir nomaināms, lai vajadzības gadījumā varētu viegli nomainīt vecos akumulatorus.
 4. Notīriet saules paneļus: Uz saules paneļiem var uzkrāties netīrumi un gruži, kas var traucēt to pienācīgu uzlādi. Regulāri tīriet tos ar mīkstu drānu vai mīkstu slotiņu, lai nodrošinātu optimālu darbību.
 5. Izslēdziet tos, kad tie netiek izmantoti: Ja gaismu nelietojat, izslēdziet to, lai taupītu enerģiju un pagarinātu akumulatora darbības laiku.
 6. Ņemiet vērā laikapstākļus: Solārās gaismas var pienācīgi nedarboties labi mākoņainā vai lietainā laikā, lampas uzlādēsies, taču iespējams tās nedegs tik spilgti kā saulainā dienā. 
 7. Eksperimentējiet ar izvietojumu: Nebaidieties eksperimentēt ar dažādiem izvietojumiem un izkārtojumiem, lai radītu vēlamo atmosfēru un apgaismojuma efektu.
 8. Izvēlieties augstas kvalitātes materiālus: Meklējiet solāros gaismas ķermeņus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kuri ir izturīgi pret laikapstākļiem, piemēram, nerūsējošais tērauds vai pret laikapstākļiem izturīga plastmasa. Mūsu internetā pieejamie gaismekļi ir ar attiecīgajiem sertifikātiem un tie ir gatavoti no kvalitatīviem materiāliem. 
 9. Apsveriet krāsu temperatūru: Solārās gaismas var būt ar dažādu krāsu temperatūru, kas var ietekmēt jūsu vides atmosfēru un noskaņu. Silti baltas gaismas rada mājīgu un intīmu atmosfēru, savukārt vēsas baltas gaismas rada spilgtāku un enerģiskāku gaismu.
 10. Izmantojiet vairākas gaismas: Lai radītu dinamiskāku un interesantāku apgaismojuma izkārtojumu, apsveriet iespēju izmantot vairākas mazākas gaismas ierīces, nevis vienu lielu solāro apgaismojumu.
 11. Kombinējiet un saskaņojiet stilus: Lai radītu unikālu un personalizētu izskatu, nebaidieties kombinēt un saskaņot dažādu stilu solārās gaismas ķermeņus.
 12. Sargājiet tos no mākslīgās gaismas avotiem: Tāpēc pārliecinieties, ka solārās gaismas ierīces tiek uzlādētas pareizi, ja tās atrodas mākslīgās gaismas avotu tuvumā, tāpēc turiet tās prom no ielu apgaismojuma, pagalmu apgaismojuma un citiem gaismas avotiem.
 13. Nomainiet vecās baterijas: Ja jūsu solārās gaismas vairs netiek uzlādētas vai nedarbojas tik labi kā agrāk, iespējams, ir pienācis laiks nomainīt baterijas. Sīkāt par baterijām un kā izvēlēties, šajā rakstā
 14. Uzglabājiet tās pareizi: mūsu reģionā, kur ziemas ir bargas vai bieži plosās vētras, ir labi ārpus sezonas uzglabāt solārās lampas iekštelpās, lai pasargātu tās no bojājumiem.
 15. Noregulējiet saules paneļa leņķi: Lai pareizi uzlādētu saules paneļus, tiem jābūt vērstiem pret sauli. Dažiem solārajiem gaismekļiem ir regulējami paneļi, lai tos varētu novietot optimālā leņķī, lai tie būtu optimāli pakļauti saules iedarbībai.
 16. Izmantojiet ar saules enerģiju darbināmus prožektorus akcentu apgaismojumam: Ar saules enerģiju darbināmus prožektorus var izmantot, lai izceltu konkrētus āra telpas elementus, piemēram, kokus, strūklakas vai statujas.
 17. Apsveriet saules paneļa izmēru: Saules paneļa izmērs var ietekmēt saules apgaismojuma uzlādes ātrumu un akumulatora darbības laiku. Meklējiet gaismekļus ar lielākiem paneļiem, lai nodrošinātu ātrāku uzlādi un ilgāku akumulatora darbības laiku.
 18. Uzstādiet tos droši: Pārliecinieties, ka jūsu solārās lampas ir droši uzstādītas, lai vējš vai dzīvnieki tās neapgāztu. To nostiprināšanai var izmantot mietiņus, kronšteinus vai citu aprīkojumu.
 19. Izvēlieties apgaismojumu ar garantiju: Mūsu interneta veikalā visiem solārajiem gaismekļiem ir pieejama ražotāja noteikta 2 gadu garantija, taču ja pēc garantijas temiņa gaismekļi nedarbojas pienācīgi iespējams laiks ir nomainīt akumulatorus. 

Visi gaismekļi uz saules baterijām šeit

Mūsu plašajā interneta veikala klāstā Jūs atradīsiet dažādus gaismekļus, kas darbojas uz saules baterijām – sākot no nelielām dekoratīvām figūrām līdz pat ielas apgaismojumam, kas darbojas uz saules baterijām.

Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2023-03-28 17:06:47
0
506

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!