Griestu lustras virtuvei

Kā izvēlēties griestu lampu virtuvei?


Laba lustra virtuvē lielā mērā nosaka šīs telpas lietošanas ērtumu. Lai to izvēlētos, jums jāņem vērā daudzi parametri, tostarp telpas izkārtojums, griestu platība un augstums, kā arī interjera iezīmes. Šajā rakstā atradīsiet prakstiskus ieteikumus kā pareizi izvēlēties gaismekli virtuvei. 


Kādas mēdz būt lampas


Griestu lampas iedalās divās divās daļas, piekārtas un pie griestiem stiprināmas. Pirmās pie griestiem izmantojot balstiekārtu un auklas, ķēdes, metāla stieņus vai stieples. Otrās tiek uzstādītas tieši uz griestu virsmas. 

  • Stiprinājums jāizvēlas ņemot vērā telpas izmēru. Standarda vai maza izmēra virtuvē labāk izskatīsies modeļi, kas ir tieši stiprināmi pie griestu virsmas. Šis būs ļoti kompats risinājums, jo neatņems vietu telpā. Visbiežāk šādām lustām ir tikai viens kupols, tas var būt ar vienu vai vairākām spuldzēm. 
  • Plašai virtuvei ar augstiem griestiem lieliski piestāvēs piekārta lustra. Pareizi izvēlēta un uzstādīta, tā var kļut par telpas galveno fokusa punktu. 


Lustras iedala arī pēc materiāla izvēles, no kura izgatavota virtuves lustra. Visizplatītākie modeļi ir metāls, stikls vai plastmasa. Izvēloties vienu no šīm lustrām, jums jāatceras, ka stikls ir diezgan trausls, un plastmasa nav izturīga.  

Nedaudz retāk, virtuvē izmanto arī kristāla, koka vai džutas materiāla, taču jāatceras izvēloties šādu lustru ir jāatceras, ka rūpes par to būs laikietilpīgākas. 


Kā izvēlieties savam interjeram piemērotu virtuves lustru 

  • Ja jūsu virtuve ir izgatavota klasiskā dizainā, tad tai būs piemēroti izvēlēties elegantu lustru ar kupoliem, kas izgatavoti no caurspīdīga vai matēta stikla. Labi izskatīsies arī lustras, kas atgādina svečturus, lampas ar zeltījuma nokrāsu un ziedu rotājumiem. 
  • Stingra klasika var iztikt bez liekiem rotājumiem un aprobežoties ar vienkāršas ģeometriskas formas lakoniskiem kupoliem. 
  • Provansas un lauku stiliem ir piemēroti skaisti kalti modeļi ar stikla, keramikas vai plastmasas kupoliem, ziedu, pumpuru, ziedlapiņu un lapu veidā.
  • Ja jums šķiet, ka šādas lustras ir pārslogotas ar dekoru, varat izvēlēties vienkāršus modeļus ar glītiem ziedu rakstiem uz stikla vai keramikas, vai pat izvēlēties lustru ar vienkāršiem baltiem kupoliem-bumbiņām, konusiem, trapecēm.
  • Bēniņu stila virtuvēm piestāv visa veida metāla lampas bez kupoliem. Pārsvarā šādas virtuves lustras ir ar redzamām spuldzēm. 


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.


T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-07-30 16:51:42
0
348

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!