Griestu lustras virtuvei

 • Griestu lustras virtuvei

Kā izvēlēties griestu lampu virtuvei?

Lustras var piešķirt eleganci un izsmalcinātību jebkurai telpai, tostarp virtuvei. Izvēloties lustru virtuvei, ir svarīgi ņemt vērā telpas lielumu, telpas stilu un kopējo iekārtojumu.

Laba lustra virtuvē lielā mērā nosaka šīs telpas lietošanas ērtumu. Lai to izvēlētos, jums jāņem vērā daudzi parametri, tostarp telpas izkārtojums, griestu platība un augstums, kā arī interjera iezīmes. Šajā rakstā atradīsiet prakstiskus ieteikumus kā pareizi izvēlēties gaismekli virtuvei. 

Kādas mēdz būt lampas

Griestu lampas iedalās divās divās daļas, piekārtas un pie griestiem stiprināmas. Pirmās pie griestiem izmantojot balstiekārtu un auklas, ķēdes, metāla stieņus vai stieples. Otrās tiek uzstādītas tieši uz griestu virsmas. 

 • Stiprinājums jāizvēlas ņemot vērā telpas izmēru. Standarda vai maza izmēra virtuvē labāk izskatīsies modeļi, kas ir tieši stiprināmi pie griestu virsmas. Šis būs ļoti kompats risinājums, jo neatņems vietu telpā. Visbiežāk šādām lustām ir tikai viens kupols, tas var būt ar vienu vai vairākām spuldzēm. 
 • Plašai virtuvei ar augstiem griestiem lieliski piestāvēs piekārta lustra. Pareizi izvēlēta un uzstādīta, tā var kļut par telpas galveno fokusa punktu. 

Lustras iedala arī pēc materiāla izvēles, no kura izgatavota virtuves lustra. Visizplatītākie modeļi ir metāls, stikls vai plastmasa. Izvēloties vienu no šīm lustrām, jums jāatceras, ka stikls ir diezgan trausls, un plastmasa nav izturīga.  

Nedaudz retāk, virtuvē izmanto arī kristāla, koka vai džutas materiāla, taču jāatceras izvēloties šādu lustru ir jāatceras, ka rūpes par to būs laikietilpīgākas. 

Daži padomi, kā izvēlēties lustru virtuvei:

 • Izmērs: Atbilstoši virtuves izmēram un vēlamajam lustras izmēram izvēlieties lustru. Pārliecinieties, ka lustra nav ne pārāk liela, ne pārāk maza šai telpai.
 • Stils: Izvēlieties tādu lustru, kas papildina jūsu virtuves stilu. Piemēram, ja jums ir moderna virtuve, izvēlieties lustru ar tīrām līnijām un gludu dizainu. Ja jums ir klasiska stila virtuve, izvēlieties lustru ar greznākām detaļām un klasisku dizainu.
 • Apgaismojums: Izvēlieties lustru apsveriet, cik daudz gaismas nepieciešams jūsu virtuvē. Ja nepieciešams daudz gaismas, izvēlieties lustru ar vairākām spuldzēm. Ja vēlaties maigāku, apkārtējo gaismu, izvēlieties lustru ar mazāku spuldžu skaitu.
 • Materiāls: Izvēlieties tādu lustru, kas izgatavota no materiāla, kurš papildina citus materiālus jūsu virtuvē. Piemēram, ja jums ir nerūsējošā tērauda ierīces, izvēlieties lustru ar nerūsējošā tērauda apdari.
 • Augstums: Pārliecinieties, ka lustra ir piekārta jūsu virtuvei piemērotā augstumā. Parasti lustras apakšai jābūt vismaz 75 centimetri virs galda vai virtuves salas virsmas.

Daži no populārākajiem lustru stiliem virtuvēm ir šādi:

 • Kristāla lustras: Šīs lustras piešķir glamūru un eleganci jebkurai virtuvei. kristāla lustras
 • Laternu lustras: Šīm lustrām ir vairāk lauku vai industriāls izskats, un tās labi iederas lauku mājas vai vasarnīcas stila virtuvēs. laternu stila lustras
 • Lustras ar cilindra tipa kupoliem: Šīm lustrām ir modernāks izskats, un tās labi iederas mūsdienīgās virtuvēs. lustras ar cilidra kupoliem
 • Mini lustras: Šīs mazākās lustras ir lieliski piemērotas mazākām virtuvēm vai kā akcents lielākā virtuvē. neliela izmēra lampas un spotlampas


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

2021-07-30 16:51:42
0
707

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!