Gredzena formas lampas

 • Gredzena formas lampas

Modes trends: gaismekļi gredzena formā

Gredzenveida apgaismes ķermeņi ir bijuši gadsimtiem ilgi un ir ļoti pieprasīti. Dizains var būt atšķirīgs, taču dizaina harmonija paliek nemainīga. Aplis vienmēr ir bijis saistīts ar ideālu un piesaistījis tā vienotības un bezgalības simboliku. Turklāt, ja forma tika apvienota ar mīkstu patīkamu gaismu no mākslīgiem avotiem. Mūsdienu interjeros šādi dizaini ir kļuvuši īpaši populāri.

Šajā rakstā Jūs atradīsiet, kā labāk un kādus labāk izvēleties gaismekļus riņķa formā konkrētajā telpā. 

Gredzena formas veidi

Detalizēti apskatos šāda veida gaismekļus, tie iedalās 2 daļās: pēc montāžas veida un pēc izmantotajiem gaismas avotiem.

 • Gaismekļi ar gredzena pamatni: šajā kategorijā ietilpst visi gaismekļi, kas novietoti uz gredzena formas pamatnes. Lustras (tajā skaitā arī kristāla), piekaramās lustras, kā arī dažas sienas un galda lampas ietilpst šajā kategorijā. Parsvarā šādas lampas tiek izpildītas bēniņu, kantri, art deco un klasiskajā stilā. 
 • Gaismekļi gredzene formā ar iestrādātām LED diodēm, šāda veida gaismekļi ir vispopolārākie tirgū. Šāda veida lampas ir visekonomiskākās un modernākās, kas iederesēsies praktiski jebkurā telpā. 

Īpaši iespaidīgi izskatās griestu lampas un piekarāmas griestu lustras gredzena formā. Tie izceļas ar ievērojamu vieglumu, kas īpaši raksturīgs ir mūsdienu interjeriem – tehno, moderna, minimāla dizaina telpām. Šajā katergorijā ietilpst arī galda, sienas un pat stāvlampas. 

Katrs gredzena formas apgaismojuma veids ir laba izvēle, taču jāņem vērā konkrēts izmantošanas veids, kā arī jāseko līdzi dizaina un krāsu kompozīcijai. 

Izvēles kritēriji un telpas tips 

Izvēloties pareizo apgaismojumu, jāņem vērā vairāki faktori: 

 • Telpas izmantošanas mērķis; 
 • Apgaismotās telpas platība; 
 • Krāsu temperatūra;
 • Vispārējais telpas dizains. 

Virtuve

Virtuvei ir nepieciešami nelieli modeļi ar apgaismojumu, kas vērsts uz leju (piemēram viena piekarama lampa). Tādā veidā, tie Jums ļaus ierobežot laukumu ap pusdienu galdu un izcelt darba virsmas. 

Piekaramās lustras ir piemērotas centrālajam apgaismojumam. Kā sekondāro apgaismojumu var izmantot sienas lampas vai iebūvētos gaismekļus. 

Viesistaba

Kā galvenais apgaismojums šajā telpā būs griestu lustra. Mazām telpām tiek izvēlētas griestu lustras gredzena formā ar vienu līmeni, augstākiem griestiem var izmantot daudzlīmeņu griestu lustras gredzena formā. 

Lai vizuāli paplašinātu telpu izmantojiet sienas lampas, lai zonētu telpu izmantojiet galda lampas un stāvlampas. 

Guļamistaba 

Guļamistabas apgaismošanai izmanto nomierinošu un mājīgu apgaismojumu. Mazām telpām tiek izvēlētas griestu lustras gredzena formā ar vienu līmeni, augstākiem griestiem var izmantot daudzlīmeņu griestu lustras gredzena formā. 

Lai vizuāli paplašinātu telpu izmantojiet sienas lampas, lai zonētu telpu izmantojiet galda lampas un stāvlampas.

Gaitenis

Gaitenim tiek izmantots viena līmeņa piekārta lustra, taču ja telpā ir arī kāpnes, ieteicams izvēlēties griestu lustru ar vairākiem gredzenu formas līmeņiem, tādā veidā Jūs panāksiet vairāku telpu apgaismošanu ar vienu lampu. Papildus apgaismojumam izmantojiem sienas lampas. 

Ir nepieciešams panākt maksimālu apgaismojumu ar minimālu lampu daudzumu. Vispiemērotākais variants būtu LED modeļi un sienas lampas, kas izvietotas gar kāpnēm ar plafoniem, kas vērsti uz leju.

Gredzena formas gaismekļi ir orģināls elemets, kas ietekmē visu kopējo skatu. Tāpēc pirms gredzena lampas izvēlēs noskaidrojiet vai lampa iederēsies kopējā dizaina koncepcijā. 

Gredzena formas lampas izmantošanas iezīmes

Pirms iegādāties gaismekļus gredzenu veidā, jums jāņem vērā daži īpaši punkti:

 • plašām telpām, kas dekorētas siltā spektra spilgtās krāsās, labāk izvēlēties lustras ar dzeltenu gaismu - tas nodrošinās patīkamāku krāsu atveidi un saglabās kopējo komfortu;
 • mūsdienu stiliem (hi -tech, techno, minimālisms) nepieciešama pilnīga un spilgta gaisma, kas neatstāj ēnas - LED gredzenu piekaramās lustras un griestu lampas būs labākais risinājums;
 • gaismas izplatīšanās leņķis no piekarināmiem LED gaismekļiem ir 180 ° horizontālajā plaknē, kas jāņem vērā, izvēloties balstiekārtas augstumu un veidu;
 • klasiskā interjera stila apvienošana ar baltām LED lampām ir iespējama, taču nepieciešama rūpīga atlase - asi kontrasti būs nepiemēroti.

Izvēloties savai mājai piemērotu gredzenveida lampu, jūs pilnībā izjutīsiet šo modeļu pievilcību un stilīgo izskatu uz citu apgaismes ierīču fona.

Telpa tiks nodrošināta ar pilnu apgaismojumu, pievilcību un krāšņumu.


Ja rodas jautājumu, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@balticled.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikalā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.

2021-08-03 15:01:07
0
687

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!