Apgaismojuma risinājumi

Kā izveidot pareizu apgaismojumu mācību vai darba telpā

Kā izveidot pareizu apgaismojumu mācību vai darba telpā

Strādājot pie rakstāmgalda, acis ir pakļautas ievērojamai pastāvīgai slodzei. Nepareizs vai nepietiekams apgaismojums palielina slodzi acīm un īsā laikā var izraisīt redzes problēmas. Lai no tā izvairītos, apgaismojums jāorganizē atbildīgi.Gaismas līmeņi Pienācīgs darba vai mācību vietas apgaismojums sastāv no 3 līmeņiem: Vispārējais jeb pamata apgaismojums ir tāds apgaismojums, kas nodr..

20.09.2021
0
3
Mīti par LED apgaismojumu, kas nav taisnība

Mīti par LED apgaismojumu, kas nav taisnība

No automašīnu lukturiem līdz kosmosa stacijām - LED gaismas diodes ir visur. Pēdējo pāris desmitu gadu laikā LED gaismekļi ir sekmīgi bruģējuši ceļu uz dzīvojamo un komerciālo sektoru. Aplēses liecina, ka arvien vairāk cilvēku pāriet uz LED ielas gaismām, iekštelpu gaismām un daudziem citiem enerģiju taupošiem LED ķermeņiem. Tomēr joprojām liels skaits cilvēku visā pasaulē joprojām izmanto ar LED ..

14.09.2021
0
14
Kādu apgaismojumu izvēlēties viesnīcai

Kādu apgaismojumu izvēlēties viesnīcai

Ja viesis apmeklē jūsu viesnīcu, tad, protams, viņa labsajūtai ir liela nozīme, piemēram, kā viņš jūtas, vai ne! Lai arī kāda būtu apgaismojuma zinātne vai māksla, viņiem tas var šķist nenozīmīgs, taču vislabākā viesnīcas apgaismes ķermeņi padarīs jūsu viesnīcu unikālu un tā izcelsies un citu fona. Izmantojot LED apgaismojumu pareizi Jūs varat panākt, lai tā izskatītos unikala un neatkārtojuma.&nb..

07.09.2021
0
14
LED apgaismojums padara darba vietu drošāku

LED apgaismojums padara darba vietu drošāku

Lai gan katrai videi ir savas prasības attiecībā uz apgaismojumu, rūpnieciskā vidē, piemēram, noliktavā, ir nepieciešama īpaša piesardzība negadījuma gadījumā. Nelaimes gadījumiem darba vietā var būt dažādas sekas, tāpēc, ja vien tas ir iespējams, vislabāk tos novērst. Vai zinājāt, ka LED apgaismojums palīdzēs jums to izdarīt? Tikmēr no visām LED gaismām noliktavu un citu darba vietu apgaismošanai..

06.09.2021
0
16
Kāpēc izglītības iestādēs ir svarīgs pareizs apgaismojums?

Kāpēc izglītības iestādēs ir svarīgs pareizs apgaismojums?

Eksperti iesaka, ka jebkurai izglītības iestādei ir būtiska nozīme skolēnu veselībā un uzvedībā, tāpēc ir svarīgi kontrolēt skaņas līmeni, gaisa kvalitāti, dabisko apgaismojumu, ventilāciju utt. Taču papildus tam apgaismojums ir vēl viens faktors, kam ir daudz lielāka nozīme, lai izglītības iestāde skolēniem būtu produktīva.Tiek uzskatīts, ka pareiza LED apgaismojuma sistēma rada optimālu vizuālo ..

02.09.2021
0
15
Kā izvēlēties āra apgaismojumu

Kā izvēlēties āra apgaismojumu

Pareizu āra gaismekļu izvēle ir saistīta ar vairākām prasībām un niansēm. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izvēlēties kvalitatīvu produktu, kas labi izskatīsies un nodrošinās jūsu apkārtnei gaismu gadiem ilgi.Apgaismojuma veidi Vispirms ir vērts izlemt par apgaismes ķermeņu veidu. Skaistā ainavas dizainā obligāti ir apvienots pamata un akcentu apgaismojums, kam tiek izmantoti dažādi apgaismojuma..

31.08.2021
0
17
Kā izvēlēties biroja apgaismojumu

Kā izvēlēties biroja apgaismojumu

Darba vietā komfortu nodrošina daudzas lietas, bet apgaismojums, iespējams, ir vissvarīgākā no tām. Tam jābūt kvalitatīvam: viendabīgam, drošam, efektīvam, bet ne kairinošam. Tāpēc biroja apgaismojuma iegādei nevajadzētu būt dizaina vai budžeta jautājumam. Lai nodrošinātu, ka jūsu komanda strādā produktīvi un jūtas labi, pirms pasūtīšanas uzziniet, kā izvēlēties biroja apgaismojumu.Biroju apgaismo..

13.08.2021
0
21
Kā mazgāt lustras un lampas

Kā mazgāt lustras un lampas

Ziepju šķīdums, etiķis, mīksta drāniņa un zobu birste - viss nepieciešamais aprīkojums.Auduma abažūri, masīvi kristāla piekariņi, trauslas sienas lampas - pat pavasara tīrīšanas laikā mēs bieži vien apejam šos aksesuārus, vienkārši nezinot, kā tiem pieķerties. Taču vismaz reizi gadā ir vērts pārvarēt sevi. Pirmkārt, liekais putekļu daudzums uz gaismekļa var izraisīt alerģiju, nemaz nerunājot par t..

13.08.2021
0
24
Kāpņu apgaismojums

Kāpņu apgaismojums

Kāpnes, ir kļuvušas ārkārtīgi populāras daudzstāvu dzīvokļos un privātmājās, ir ne tikai funkcionāls savienojums, bet arī svarīgs dekoratīvs elements. Tāpēc tai pēc iespējas harmoniskāk jāsaskan ar esošo interjeru. Kāpnes parasti tiek izmantotas pastāvīgi, neatkarīgi no diennakts laika, tāpēc jautājums par apgaismojumu kļūst īpaši svarīgs. Lūk, daži pamata ieteikumi, kā glīti un stilīgi izgaismot ..

13.08.2021
0
31
Loft stila gaismekļi - individualitāte un komforts mājās

Loft stila gaismekļi - individualitāte un komforts mājās

Loft ir viens no brīvākajiem stiliem, kurā var izmantot dažādas tendences un dizaina variācijas. Plašā telpa, kas raksturīga šim stilam, sniedz iespēju izmantot dažādus apgaismes ķermeņus, apvienojot vintage eksponātus un īpaši modernus modeļus. Loft apgaismojuma ķermeņiem var būt visneparastākās formas un dizaina risinājumi. Izmantoto elementu skaits atbilst noteikumam "jo vairāk, jo labāk".Apgai..

13.08.2021
0
29
Gaismekļu aizsardzības pakāpe IP

Gaismekļu aizsardzības pakāpe IP

IP aizsardzības pakāpe ir starptautiskajiem standartiem atbilstošs aizsardzības pret putekļu un ūdens iekļūšanu klasifikators. Atkarībā no izstrādājumā uzstādītā aprīkojuma visiem apgaismes ķermeņiem un elektroierīcēm tiek piešķirta IP aizsardzības pakāpe.Visizplatītākās ir IP aizsardzības pakāpes:IP20 - standarta aizsardzības pakāpe dzīvojamās telpās - viesistabās, guļamistabās, gaiteņos vai gait..

12.08.2021
0
17
Fasādes apgaismojums

Fasādes apgaismojums

Fasādes apgaismojums ir lielisks veids, kā radīt stilīgu dizainu un izcelt arhitektūras izsmalcinātību un oriģinālās detaļas ēkas ārpusē. Ir trīs galvenie mājas apgaismojuma veidošanas virzieni:funkcionāls;dizaina apgaismojums;mākslinieciskais izgaismojums.Pēdējais apgaismojuma veids visbiežāk tiek izmantots pilsētu apbūvē. Funkcionālais apgaismojums galvenokārt ir paredzēts, lai paaugstinātu ērtī..

12.08.2021
0
18
Koks gaismekļu dizainā

Koks gaismekļu dizainā

Koks tiek aktīvi izmantots moderno gaismekļu dizainā, kas nevainojami iekļaujas jebkuras telpas interjerā - no virtuves un viesistabas līdz vannas istabai un guļamistabai. Koka apgaismes ķermeņi ir bijuši aktuāli jau vairākus gadu desmitus, pateicoties šī materiāla skaistumam un cēlumam. Koks izskatās ļoti dabiski un pozitīvi ietekmē cilvēka psihoemocionālo stāvokli. Šis materiāls estētiski papild..

12.08.2021
0
23
Apgaismojuma ietekme uz cilvēka organismu

Apgaismojuma ietekme uz cilvēka organismu

Pienācīgs un atbilstošs apgaismojums mājās nav tikai dekoratīva nepieciešamība. Apgaismojuma līmenis un veids ietekmē ne tikai estētiku, bet arī daudzus mūsu dzīves aspektus, tostarp emocionālo labsajūtu, produktivitāti, fizisko un garīgo veselību. Apgaismojums un veselība Pirmkārt un galvenokārt, apgaismojums būtiski ietekmē cilvēka redzes nervus, caur kuriem mēs saņemam aptuveni 90 % v..

12.08.2021
0
30
Ainavu apgaismojuma noteikumi

Ainavu apgaismojuma noteikumi

Veidojot apgaismojumu dārzā, nepietiek ar pāris gaismu izvietošanu kādā zonā. Izkārtojums ir jāplāno tā, lai izceltu galvenās iezīmes. Lai to izdarītu, jums ir jāizprot darbības virziens un ar to saistītie uzdevumi. Ir arī daži noteikumi, kurus ir svarīgi ievērot. Ainavu apgaismojuma uzdevumsAtkarībā no paredzētā pielietojuma apgaismojumam var izmantot vairākas shēmas. Tos parasti iedala 2 gr..

12.08.2021
0
18
Lustras un lampas Austrumu stilā

Lustras un lampas Austrumu stilā

Austrumu tradicionālie motīvi un materiāli apvienojumā ar Eiropas priekšmetu dizaina tendencēm ir radījuši gaismekļu sēriju, kas ir gan ļoti eleganta, gan vienlaikus kodolīga un oriģināla austrumnieciskā stilā. "Austrumu gaismekļi" ir diezgan neskaidrs jēdziens. Galu galā šis stils ietver daudzu Āzijas valstu un dažu Āfrikas valstu kultūras un mākslas elementus. Tas var ietvert radikāli atšķirīgus..

11.08.2021
0
43
LED apgaismojuma izmantošana interjerā

LED apgaismojuma izmantošana interjerā

Kopš LED gaismekļu ieviešanas tirgū to popularitāte ir pieaugusi. Tagad to var sastapt gandrīz katrā mājā, birojā vai restorānā. Liela nozīme tam ir LED apgaismojuma rentabilitātei, taču galvenais tā popularitātes iemesls ir tā nepārspējamās dekoratīvās īpašības, kas ļauj īstenot visdažādākās dizaineru fantāzijas.LED apgaismojums dažādās telpāsMūsdienās apgaismojuma produktu klāsts ir milzīgs un p..

11.08.2021
0
20
Gaismekļi bumbas formā

Gaismekļi bumbas formā

Apaļa forma asociējas ar rāmu, mierīgu vidi. Pazīstamie dabīgie gaismekļi (saule, mēness) ir lodes formas, tāpēc līdzīga dizaina lampas kļūst arvien populārākas mūsdienu interjeros. Apskatīsim sīkāk šāda apgaismojuma priekšrocības un to, kā to izmantot interjera kompozīcijā.Apaļu gaismekļu labās īpašības Sfēriskie apgaismes ķermeņi ir universāls interjera elements, kas būs aktuāls arī pēc 10 ..

11.08.2021
0
13
Baroka stila interjera apgaismojums

Baroka stila interjera apgaismojums

Baroka nosaukums (tulkojumā nozīmē "izsmalcināts", "krāšņs") labi raksturo pašu baroka stilu. Šis stils, kas radies 17. gadsimtā Itālijā, joprojām ir populārs plašu dzīvokļu un lauku māju īpašnieku vidū. Baroka stilu veido arī apgaismojums, par to sīkāk šajā rakstā. Pamata principi Ir vairākas lietas, kas raksturo baroka lustras, to izskatu un tehniskos parametrus:Noapaļotas, greznas for..

11.08.2021
0
26
Kā izmainīt interjeru izmantojot apgaismojumu

Kā izmainīt interjeru izmantojot apgaismojumu

Kompetenta apgaismes ierīču izvēle var radikāli mainīt interjera uztveri, mainīt to un noslēpt noteiktus trūkumus. Tas neprasa mēbeļu pārkārtošanu vai remontu. Ir vairākas metodes, ar kurām jūs varat sasniegt vēlamo efektu. Mēs ierosinām tos izskatīt sīkāk. Šajā rakstā atradīsi arī, kā organizēt apgaismojumu dažādās telpās.Akcentu izvietojums Lai pareizi veidotu akcenta apgaismojumu, rūpīgi j..

10.08.2021
0
29
Kā pievienot gaismu tumšā telpā

Kā pievienot gaismu tumšā telpā

Krēsla ir mājīga atmosfēra, kas palīdz jums atpūsties, relaksēties un padomāt. Tomēr, ja telpā pastāvīgi trūkst gaismas, tā ir nomācoša. Tāpēc ir svarīgi dzīvojamās telpās saglabāt gaismas un ēnas līdzsvaru. Ja virtuvē, guļamistabā, dzīvojamā istabā vai bērna istabā trūkst gaismas, ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai palīdzētu novērst šo situāciju. Katru no tiem aplūkojiet sīkāk.Krāsa un sienu..

10.08.2021
0
31
Kā izveidot skaistu un praktisku apgaismojuma āra lapenei: idejas un padomi

Kā izveidot skaistu un praktisku apgaismojuma āra lapenei: idejas un padomi

Skaisti un pareizi izgaismota lapene dārzā ir saistoša visiem ģimenes locekļiem. Tā ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni, nodarboties ar iecienītākajiem hobijiem vai vienkārši atpūsties. Lai jūsu lapene būtu tieši tāda, pārliecinieties, ka tai ir kvalitatīvs un efektīvs apgaismojums. Šajā rakstā atradīsiet dažus noderīgus apgaismojuma ieteikumus.Zonēšana izmantojot gaism..

10.08.2021
0
26
Kā izmantot akcenta apgaismojumu interjerā

Kā izmantot akcenta apgaismojumu interjerā

Apgaismojuma dizaina arsenālā ir daudz interesantu iespēju, un viens no tiem ir akcentu apgaismojums. Tam nav būtiskas funkcijas interjerā, taču tas var padarīt mājokļa telpu patiešām īpašu un interesantu, atklājot tās unikālās iezīmes. Kas ir akcenta apgaismojums Galvenais akcenta apgaismojuma mērķis interjerā ir parādīt un pastāstīt apmeklētājam par noteiktām konkrētas dzīvojamās telpa..

10.08.2021
0
27
Kā izvēlēties āra gaismekli ar kustības sensoru

Kā izvēlēties āra gaismekli ar kustības sensoru

Kustības sensoru gaismekļi palīdz visefektīvāk organizēt āra apgaismojumu. Tās ietaupa enerģiju, ieslēdzoties tikai tad, kad to redzeslaukā ir kustīgs objekts. Dažādiem kustību detektoru modeļiem ir atšķirīgi darbības principi, priekšrocības un trūkumi. Vairāk par katru no tiem lasiet šajā rakstā.Kustību sensoru veidiUltraskaņas sistēmaŠīs ierīces izplata ultraskaņas viļņus apkalpojamajā zonā..

06.08.2021
0
31
Kā izvēlēties LED spuldzi

Kā izvēlēties LED spuldzi

Kad pirms vairākiem gadiem sākās tradicionālo kvēlspuldžu nomaiņa ar LED spuldzēm, mums tikai stāstīja par to priekšrocībām, bet mums netika mācīts izprast izvēles smalkumus. LED spuldžu dizains atbilst vispārējiem principiem, taču dažādu ražotāju "pildījums" var ievērojami atšķirties.Izvēloties LED spuldzes, ir svarīgi, lai tās kalpotu pēc iespējas ilgāk un neizdegtu, neeksplodētu un nesāktu mirg..

06.08.2021
0
33
Apgaismojums balkonam

Apgaismojums balkonam

Gandrīz katrā daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī ir balkons vai lodžija. Ja šīs telpas remonts un siltināšana nav pārāk sarežģīta, tad apgaismojums ir daudz sarežģītāks jautājums. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi pārdomāt, pirms veikt pirkumus un uzstādīt apgaismes ķermeņus.Balkona apgaismojuma elementu izvēleVar izmantot gaismas ķermeņus, piemēram, lampas, sienas lampas vai pat stāvlampas. Atkarībā no balkona l..

05.08.2021
0
15
Bērnistabas apgaismojums

Bērnistabas apgaismojums

Bērna istaba ir kas vairāk nekā tikai mēbeļu komplekts un skaists dekors. Tā ir viņu mazā pasaule, kurā viņi aug, mācās un dzīvo. Tāpēc bērnistaba ir jāiekārto ar vislielāko rūpību. Ir pareizi jāizvēlas visi elementi, lai radītu ērtu, mājīgu un vienlaikus praktisku interjeru. Šajā rakstā uzmanība pievērsta vienam no svarīgākajiem interjera elementiem - pareizam apgaismojumam.Labākā gaisma bērna is..

05.08.2021
0
24
Kam jāpievērš uzmanība izvēloties apgaismojumu koridorim

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties apgaismojumu koridorim

Domājot par gaiteņa apgaismojumu, jāņem vērā gan konkrētais telpas mērķis, gan tās individuālās iezīmes, piemēram, lielums. Runājot par priekšnama vispārējām apgaismojuma iezīmēm, pirmkārt un galvenokārt jāatceras, kāda ir priekšnama loma mājoklī. Šeit mēs atstājam savus mēteļus un apavus un šeit notiek mūsu pirmais kontakts ar māju. Svarīgi ir arī atcerēties, ka tā ir arī mājas vizītkarte mūsu vi..

05.08.2021
0
27
Kā izvēlēties lampu klasiska stila telpai

Kā izvēlēties lampu klasiska stila telpai

Klasiskais stils interjerā neiziet no modes. Tas spēj uzsvērt augsto dzīves līmeni, īpašnieku gaumes izsmalcinātību un mēbeļu kompozīcijas pilnību. Un pareizais apgaismojums palīdz radīt mājīga siltuma, patīkamas relaksācijas un estētikas atmosfēru. To darot, ir svarīgi atcerēties dažus noteikumus. Klasiskā stila interjers ļauj:plaši dekorētu gaismekļu izmantošana - ornamenti, kristāli un zelta pl..

04.08.2021
0
29
Pareizi izvēlēts dārza apgaismojums: pasaka tavā darzā

Pareizi izvēlēts dārza apgaismojums: pasaka tavā darzā

Pareiza pieeja dažādu veidu lampu izvēlei un kombinācijai ļauj pārvērst dārza apgaismojumu no tīri praktiska elementa par īstu pasaku jūsu apkārtnē. Izveidojot ērtu un drošu telpu mājas priekšā, Jūs iegūstat iespēju izrotāt un novietot izdevīgus akcentus uz nepieciešamajām vietām: puķu dobēm, kokiem, arhitektūras pieminekļiem, strūklakām, dīķiem un baseiniem. Tajā pašā laikā pareizi izvēlēts apgai..

04.08.2021
0
43
Kā izvēlēties apgaismojumu kafejnīcām un restorāniem?

Kā izvēlēties apgaismojumu kafejnīcām un restorāniem?

Ierodoties kafejnīcā vai restorānā mēs sagaidām ne tikai gardu ēdienu, bet arī estētisku baudījumu, atpūtu un relaksāciju. Gaismas dizainam ir svarīga loma veidojot kopējo iespaidu par iestādi. Apgaismojums tiešā veidā ietekmē cilvēku. Pārdomāta apgaismojuma koncepcija var apturēt vai novirzīt cilvēku, iedvesmot, noskaņot pareizā veidā un pat apburt. Pētnieki ir pierādījuši, ka gaismas efekts ir ļ..

04.08.2021
0
27
Padomi lustras izvēlei guļamistabā

Padomi lustras izvēlei guļamistabā

Kā izvēlēties griestu lustru guļamistabai?Guļamistabas izskats nav iedomājams bez rūpīgi piemeklētas griestu lustras un papildus apgaismojuma, kas ir harrmonijā ar griestu lustru. Lustra guļamistabā ir ne tikai galvenais apgaismojums, bet arī pilda dekoratīvu lomu telpā un rada noskaņu telpā. Daži vienkārši ieteikumi palīdzēs Jums izvēlēties pareizo lustru guļamistabai, kas nebūs pretrunā ar kopēj..

04.08.2021
0
55
Kristāla lustras viesistabai, guļamistabai, virtuvei

Kristāla lustras viesistabai, guļamistabai, virtuvei

Kristāla lustras interjerāBez šaubām, lustrai ir ļoti svarīga loma telpas dekorēšanā, un kristāla lustra vienmēr ir izvēlētā stila galvenais dekors interjerā. Tradicionāli šādām lampām ir bagātīgs dekors daudzu kulonu veidā, tās apvieno formu apaļumu un atsevišķu elementu griezumu, kā arī pelēka, sudraba, zelta vai bronzas metāla pamatni. Tieši šīs sastāvdaļas ļauj kristāla lustrām radīt elegances..

03.08.2021
0
44
Vintage / Retro stila lampas

Vintage / Retro stila lampas

Retro stila gaismekļiRetro stila popularitāte apgaismojumā pieaug ar katru dienu. Tagad tās nav tikai "vecmāmiņas" lampas, kas bēniņos savāc putekļus, bet gan pilnvērtīgi, stilīgi gaismas avoti, kas rada unikālu un efektīvu kompozīciju. Lai izvēlētos pareizās kombinācijas, jums ir jāsaprot galvenās stila virziena tēzes un tirgū pieejamās atbilstošā dizaina lampas.Retro stila pamatiŅemot vērā vispā..

03.08.2021
0
49
Gredzena formas lampas

Gredzena formas lampas

Modes trends: gaismekļi gredzena formāGredzenveida apgaismes ķermeņi ir bijuši gadsimtiem ilgi un ir ļoti pieprasīti. Dizains var būt atšķirīgs, taču dizaina harmonija paliek nemainīga. Aplis vienmēr ir bijis saistīts ar ideālu un piesaistījis tā vienotības un bezgalības simboliku. Turklāt, ja forma tika apvienota ar mīkstu patīkamu gaismu no mākslīgiem avotiem. Mūsdienu interjeros šādi dizaini ir..

03.08.2021
0
41
Skandināvu stila lustras un griestu lampas

Skandināvu stila lustras un griestu lampas

Kā izvēlēties lampu Skandināvu stila telpai?Viegls un brīvs skandināvu stils ir lieliska alternatīva stingrākam minimālismam. Tā arējais temperements palīdz apvienot interjerā mūsdienu dizaina tendences ar mājīgumu un komfortu. Mākslīgais apgaismojums palīdz visas šīs lietas apvienot. Kas ievērojams ir Skandināvu stilāSkandināvu stils interjerā galvenokārt saistīts ar dabiskumu un vienkāršību..

03.08.2021
0
93
Kā atsvaidzināt viesistabu izmantojot apgaismojumu

Kā atsvaidzināt viesistabu izmantojot apgaismojumu

Apgaismojums viesistabā: padomi, kas jāņem vērāPareizi izvēlēta gaisma palīdzēs pārveidot dzīvojamās istabas interjeru bez lielām izmaksām. Tas viegli atsvaidzinās telpas dekoru, padarīs to modernāku un ērtāku. Izmantojiet mūsu apgaismojuma padomus, lai pārdomātu savu mājas galveno istabu.Mainiet uzmanības fokusu: Gaisma ļauj izcelt priekšmetus un lietas interjerā, kā arī tā var noslēpt nepil..

30.07.2021
0
31
Griestu lustras virtuvei

Griestu lustras virtuvei

Kā izvēlēties griestu lampu virtuvei?Laba lustra virtuvē lielā mērā nosaka šīs telpas lietošanas ērtumu. Lai to izvēlētos, jums jāņem vērā daudzi parametri, tostarp telpas izkārtojums, griestu platība un augstums, kā arī interjera iezīmes. Šajā rakstā atradīsiet prakstiskus ieteikumus kā pareizi izvēlēties gaismekli virtuvei. Kādas mēdz būt lampasGriestu lampas iedalās divās divās daļas, piek..

30.07.2021
0
43
Kā radīt Ziemassvētku un Jaunā gada sajūtu mājās

Kā radīt Ziemassvētku un Jaunā gada sajūtu mājās

Kā dekorēt māju un radīt svētku noskaņu Ziemassvētkos un Jaungadā?Skaists apgaismojums ziemas brīvdienās palīdz radīt noskaņu, sajust brīnumu un pasaku unikālo atmosfēru. Daudzi cilvēki vēlas izteikt savu svētku noskaņu ne tikai ģimenei, bet arī garāmgājējiem, dažādos veidos dekorējot savu mājas ārpusi. Mēs piedāvājam vairākas idejas šāda apgaismojuma dekorēšanai gan iekštelpām, gan ārtelpām. ..

30.07.2021
0
27
Gaismas ierīces mitrās telpās

Gaismas ierīces mitrās telpās

Vannas istabas un tualetes lampu izvēles niansesVisos mūsu dzīvokļos un mājās ir telpas, kurās gaisa mitruma pakāpes atmosfēra gandrīz vienmēr ir augstāka par normu. Tāpēc, aprīkojot šādu telpu apgaismojumu, galvenais uzdevums ir nodrošināt apgaismes ierīču drošu darbību augsta gaisa mitruma apstākļos.Elektrība saskarsmē ar ūdeni var novest pie bojājumiem gan lampai, gan arī visam mājas elektro sa..

29.07.2021
0
87
LED virtene, lampas - idejas

LED virtene, lampas - idejas

LED virtene uz E27 cokoluŠodien piedāvājam Jums iepazīties ar šīs vasaras hītu - LED virtenes, jeb āra terases lampas piekaramās pie vada. Varbūt kāds no Jums iedvesmosies un izvēlēsies savu risinājumu, kādā veidā izmatot virteni savās svīnībās, biznesā vai vienkārši mīļā vietā, kur patīk pavadīt brīvo laiku. Divos vārdos par produktu: LED virtene uz E27 cokolu ar EU dakšu, 15 metri, kom..

31.08.2018
0
1400
Kas ir IP65 aizsardzības pakāpe un kā to klasificē?

Kas ir IP65 aizsardzības pakāpe un kā to klasificē?

Viens no vissvarīgākajiem LED gaismekļu, tāpat arī kā jebkuras citas elektroiekārtas, raksturojumiem ir to aizsardzības pakāpe pret putekļiem un mitruma iekļūšanu. No tā ir atkarīga gaismekļu cena un to pielietošanas plašums. Aizsardzības (putekļu un mitruma aizsargātības) pakāpes apzīmējums notiek ar starptautisko aizsardzības zīmi IP (Ingress Protection Rating) un diviem cipariem aiz tiem. Pirm..

09.07.2018
0
9839