Apgaismojuma risinājumi

Kā izvēlēties un uzstādīt LED lentu

Kā izvēlēties un uzstādīt LED lentu

Izvēloties LED lentes, ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu, ka izvēlaties savām vajadzībām atbilstošu LED apgaismojumu. Šeit ir daži galvenie aspekti, kas jāpatur prātā:Mērķis un pielietojums: Nosakiet, kādam nolūkam paredzēta LED lentu gaisma un kur plānojat to izmantot. Vai tā paredzēta akcentu apgaismojumam, funkcionālam apgaismojumam vai dekoratīviem nolūkiem? Vai tā tiks uzstā..

25.05.2023
0
22
Magnētiskās sliežu sistēmas

Magnētiskās sliežu sistēmas

Magnētiskās sliežu apgaismojuma sistēmas ir apgaismojuma veids, kas izmanto magnētus, lai nostiprinātu un barotu gaismekļus. Šīs sistēmas parasti sastāv no sliedes, kas ir gara, šaura metāla sloksne, kura ir piestiprināta pie griestiem vai sienas, un atsevišķiem gaismas ķermeņiem, kurus var viegli piestiprināt un pārvietot pa sliedi.Sliedēs ir elektriskie vadītāji, kas, izmantojot magnētiskos savi..

18.05.2023
0
23
LED dekori uz saules baterijām

LED dekori uz saules baterijām

LED dekori uz saules baterijām ir dekoratīvie apgaismes izstrādājumi, kas LED lampiņu darbināšanai izmanto saules enerģiju. Šie dekori ir izstrādāti, lai uzlabotu āra telpu, piemēram, dārzu, terašu un celiņu, atmosfēru, un vienlaikus ir videi draudzīgi un energoefektīvi.Šeit ir daži LED solāro dekoru piemēri:Virtenes uz saules baterijām: Tās ir LED lampiņu virtenes, kas savienotas ar saules paneli..

17.05.2023
0
40
Apgaismojuma tendences 2023. gadam

Apgaismojuma tendences 2023. gadam

Apgaismojumam ir liela nozīme telpas noskaņas radīšanā, un nekas nepiešķir tai lielāku eleganci un izsmalcinātību kā skaista lustra vai kāds cits gaismeklis. 2023. gadā interjera dizaina pasaule ir piepildīta ar jaunākajām lustru un gaismas ķermeņu tendencēm.Šajā rakstā mēs aplūkojam dažas no interesantākajām tendencēm, kurām šogad vajadzētu pievērst uzmanību.Minimālisma lustras un apgaismes eleme..

09.05.2023
0
323
LED virtenes ar saules baterijām

LED virtenes ar saules baterijām

Ar saules enerģiju darbināmas virtenes ir āra apgaismojuma veids, kas izmanto saules paneļus, lai dienas laikā uzkrātu un uzglabātu saules enerģiju. Uzkrātā enerģija tiek izmantota, lai darbinātu virtenē iestrādātās LED gaismas diodes, tādējādi nodrošinot videi draudzīgu un energoefektīvu veidu, kā izgaismot āra teritorijas.Šīs virtenes parasti ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, piemēram, P..

27.04.2023
0
76
LED paneļi darba telpai

LED paneļi darba telpai

LED paneļi ir populāra izvēle darba vietu – biroju (sīkāt par biroja apgaismojumu šeit) un citu telpu apgaismojumam, jo tie piedāvā vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem apgaismojuma risinājumiem. Lūk, daži faktori, kas jāņem vērā, izvēloties LED paneļus savai darbavietai:Spilgtums: LED paneļi var nodrošināt spilgtu, vienmērīgu gaismu, kas ir ērta acīm un mazina acu sasprindzinā..

06.04.2023
0
295
LED prožektori – ieteikumi to izvēlē

LED prožektori – ieteikumi to izvēlē

LED prožektori ir būtiska sastāvdaļa jebkurā apgaismes sistēmā, neatkarīgi no tā, vai tie paredzēti komerciālai vai sadzīves lietošanai.LED prožektori ir paredzēti spilgtam, platleņķa apgaismojumam āra telpās, tāpēc tie ir ideāli piemēroti lielu teritoriju, piemēram, autostāvvietu, sporta laukumu un ēku fasāžu apgaismošanai.Izvēloties LED prožektoru, jāņem vērā vairāki faktori:1. Spilgtums: LED pr..

30.03.2023
0
110
Ieteikumi izvēloties apgaismojumu uz saules baterijām

Ieteikumi izvēloties apgaismojumu uz saules baterijām

Solārās apgaismojums ir izdevīgs ieguldījums Jūsu dārza, terases vai citas āra teritorijas apgaismošanai, tas neprasa papildus ieguldījumus – jo vienīgais ieguldījums ir solārā apgaismojuma iegāde. Vairs nekādi papildus izdevumi par elektroenerģiju! Solārais dekoratīvais apgaismojums var piešķirt jūsu dārzam skaistu un vienlaikus ilgtspējīgu izskatu. Šeit ir daži padomi un ieteikumi, kā izvēl..

28.03.2023
0
115
Bateriju ceļvedis

Bateriju ceļvedis

Pareizais akumulators pareizajam mērķimArvien vairāk izstrādājumu tiek darbināti ar baterijām, un tās pilda svarīgu funkciju. Tāpēc ir svarīgi zināt atšķirību starp dažādiem bateriju veidiem. Akumulatoru ceļvedī ir izskaidroti dažādi jēdzieni, sniegtas atbildes uz jautājumiem un sniegts pārskats par mūsu akumulatoru klāstu.Izvēloties akumulatoru, jums ir jāzina, kādas ir izstrādājuma prasības atti..

10.03.2023
0
88
Īpatnības, uzstādot sienas lampas vannas istabā

Īpatnības, uzstādot sienas lampas vannas istabā

Vannas istabā ir plaši izplatīti un neaizstājami brīnišķīgi sienas gaismekļi. Vannas istabā vienmēr ir spogulis, un tam jābūt izgaismotam ar sienas lampu. Tas ir ne tikai skaists un ne tikai piešķir telpai mājīgumu, bet arī ērts un praktisks. Vannas istabas gaismekli var novietot arī citur, ja to atļauj telpas platība un plānojums. Taču jebkurā gadījumā, lai gaisma izskatītos perfekti, tā ir jāuzs..

02.02.2023
0
129
Kā izvēlēties un lietot spotlampas

Kā izvēlēties un lietot spotlampas

Attīstoties apgaismojuma nozarei, tiek piedāvāti arvien oriģinālāki un praktiskāki gaismekļu modeļi, kas paredzēti izmantošanai dzīvokļos, mājās un birojos. Tomēr lielā daudzveidība bieži vien mulsina, kad jāizvēlas labākais variants. Šī iemesla dēļ vispirms ir nepieciešams izprast katra gaismekļa veida izvēles iezīmes, daudzveidību un principus. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta spotlam..

12.01.2023
0
99
Kā pareizi pieslēgt lustru

Kā pareizi pieslēgt lustru

Interjera stili un apgaismes ķermeņi var mainīties gadu no gada, turklāt diezgan bieži, taču viena lieta paliek nemainīga - griestu lustras un citi apgaismojuma elementi joprojām ir aktuāli. Vēl pirms 20 gadiem apgaismes ķermeņi nebija īpaši daudzveidīgi: standarta stāvlampas, lustras un sienas lampas izskatījās gandrīz vienādi. Tagad specializētie veikali piedāvā dekoratīvus izstrādājumus visām g..

29.12.2022
0
238
KĀ APGAISMOT TELPU AR ZEMIEM GRIESTIEM?

KĀ APGAISMOT TELPU AR ZEMIEM GRIESTIEM?

Apgaismojuma veikali piedāvā pārsteidzošu produktu daudzveidību. Jūs varat atrast desmitiem gaismekļu, ko vēlaties izvietot savā dzīvoklī, bet ko darīt, ja traucē liela lustra? Kā izgaismot telpu ar zemiem griestiem, lai tā neizskatītos vēl mazāka?Griesti tiek uzskatīti par "zemiem", ja to augstums ir mazāks par 240 cm. Tās visbiežāk sastopamas pagrabos un bēniņos, telpās, kas nesaņem dabisko apga..

29.11.2022
0
143
Kādu apgaismojumu izvēlēties tumšam interjeram

Kādu apgaismojumu izvēlēties tumšam interjeram

Tumši interjeri vēl nav izplatīta parādība mūsu mājās. Gluži pretēji, tie galvenokārt interesē tikai īstus vienkāršu un estētiskuma cienītājus. Tomēr to atmosfēra un oriģinalitāte ir popularizēšanas vērta.Veidojot šādus projektus, galvenā nozīme ir pareizam apgaismojumam. Ja jums patīk tumši interjera koncepti, iepazīstieties ar mūsu padomiem par apgaismojumu.Padoms 1: Nepārspīlēt ar apgaismojumuI..

24.11.2022
0
114
Kā izplānot apgaismojumu mazā telpā

Kā izplānot apgaismojumu mazā telpā

Nelielās telpās ir nepieciešama ļoti rūpīga pieeja apgaismojuma organizācijai. Ja, iegādājoties un uzstādot gaismas ķermeņus, netiks ņemtas vērā dažas detaļas, šīs telpas vizuāli šķitīs vēl šaurākas, nekā tās ir patiesībā. Taču gaisma var arī novērst dažus izkārtojuma trūkumus.Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem padomiem par to, kā apgaismojums var padarīt nelielu telpu plašāku, mājīgāku un harmo..

25.10.2022
0
178
Kā izvēlēties lampu lasīšanai

Kā izvēlēties lampu lasīšanai

Tikai nedaudzi lasīšanas entuziasti uzskata, ka ir nepieciešams investēt papildu telpā savam hobijam. Šķiet, nav nepieciešams iegādāties papildu gaismas ķermeņus, jo telpā ir citi gaismas avoti.Patiesībā ir vērts iegādāties atbilstošu papildu gaismas avotu lasīšanai, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt lasīšanu un, protams, novērst redzes traucējumus. Šajā rakstā aplūkosim, kuras gaismas vislabāk piem..

09.09.2022
0
216
Kā izvēlēties sienas lampu: pamata parametri sienas apgaismojuma izvēlei

Kā izvēlēties sienas lampu: pamata parametri sienas apgaismojuma izvēlei

No daudzajiem apgaismes ķermeņu veidiem aizvien populārāki kļūst sienas lampas, kas ir stabili uzstādītas ap gultām, galdiem, spoguļiem un citām mājas mēbelēm. Tās ļauj radīt interesantus efektus un dizainus, aizstāt pamata apgaismojumu un kalpot kā dekoratīvs gaismeklis. Ņemot vērā lielo dažādību, daudzi cilvēki apmulst, kā izvēlēties sienas gaismekli, tāpēc šajā rakstā mēs aplūkosim galvenos kri..

26.08.2022
0
215
Kā izveidot skaisti izgaismotu puķu dobi

Kā izveidot skaisti izgaismotu puķu dobi

Ja ieguldāt daudz pūļu sava dārza veidošanā, padomājiet par to, ka varat priecāties par savām puķu dobēm ne tikai dienas gaismā, bet arī vakara un nakts pastaigu laikā. Tādēļ nepieciešams papildu apgaismojums puķu dobēm.Ir dažādi veidi un līdzekļi, kā to izdarīt. Dārza apgaismojuma iespējas un idejas par puķu dobju apgaismojumu atradīsiet šajā rakstā.Puķu dobju apgaismojuma veidiVispārīgais apgais..

20.07.2022
0
173
Lieveņa un terases apgaismojums: kas jāņem vērā

Lieveņa un terases apgaismojums: kas jāņem vērā

Verandu un terašu apgaismojums ir ne tikai tehnisks, bet arī radošs uzdevums. Galu galā tieši apgaismojuma kvalitāte ir noteicošais faktors, no kura būs atkarīgs, cik komfortabli būs uzturēties šajās zonās, kā arī to lietošanas drošība.Šajā rakstā aplūkosim, kas jāņem vērā, organizējot terases un lieveņa, kā arī blakus teritoriju apgaismojumu.Apgaismojuma līmeņiTāpat kā jebkurā citā telpā, terases..

30.05.2022
0
484
Apgaismojums īres dzīvokļiem

Apgaismojums īres dzīvokļiem

Īres dzīvokļi ne vienmēr ir labi pārdomāti un ērti. Ir labi, ja dažas problēmas var atrisināt ar minimāliem ieguldījumiem, bet ko darīt, ja dzīvoklī trūkst gaismas? Jūs nevēlaties veikt lielu remontu uzreiz pēc pārcelšanās, turklāt īpašnieki ne vienmēr ir apmierināti ar šādām izmaiņām. Bet acīmredzot nepietiek gaismas, un kaut kas ir jādara. Lūk, daži vienkārši veidi, kā padarīt dzīvokli gaiš..

22.03.2022
0
417
2022.gada apgaismojuma trendi

2022.gada apgaismojuma trendi

Interjera apgaismojuma dizaineri savos pētījumos ir tik tālu pavirzījušies uz priekšu, ka šodien tradicionālie apgaismes ķermeņi pamazām tiek pārveidoti par īstiem mākslas objektiem.Katrā jaunajā modes sezonā nemainīgi tiek mēģināts pārsteigt klientus, taču dizaina eksperti pievērš uzmanību gan apgaismojuma funkcionalitātei, gan tā organiskam izpildījumam mūsdienu interjera prasībām. Šajā rakstā e..

23.02.2022
0
476
Apgaismojums garderobei un pieliekamajam

Apgaismojums garderobei un pieliekamajam

Daudziem māju un dzīvokļu iedzīvotājiem garderobes vai pieliekamā apgaismošana var būt izaicinājums. Neatkarīgi no tā, vai telpa ir liela vai tajā ir tikai daži plaukti, tam nebūs nekādas nozīmes, ja tajā nav pietiekami daudz gaismas.Ja varat atļauties apgaismojuma dizainera pakalpojumus, problēma ir atrisināta. Taču, ja apgaismojums ir jāorganizē pašam, tad jūs gaida neierasti piedzīvojumi.Virsap..

18.02.2022
0
440
Dažādu formu spuldzes un to nosaukumi

Dažādu formu spuldzes un to nosaukumi

Spuldzes ir visdažādāko formu un izmēru. Lielākā daļa no tām vidusmēra patērētājam ir pazīstamas ar vienkāršiem nosaukumiem, piemēram, " bumbieru", bet kā pateikt pārdevējam, kāda veida spuldze jums nepieciešama, ja tās forma ir nestandarta? Spuldzītes ir apzīmētas ar burtu un numuru. Šis skaitlis norāda spuldzes izmēru un norāda platākās daļas diametru milimetros. Piemēram, A60 spuldzes maks..

19.01.2022
0
337
Abažūri: to dažādība un kā izvēlēties

Abažūri: to dažādība un kā izvēlēties

Interjerā abažūram ir divas svarīgas funkcijas: tas pasargā lietotāja acis no tiešas gaismas no mākslīgiem gaismas avotiem un arī rotā telpu, papildinot un saskaņojot kopējo interjera koncepciju. Šajā rakstā lasiet par to, kādi ir pieejami lampu abažūri un kā izvēlēties pareizo.Kādi mēdz būt abažūriMūsdienu gaismekļiem ir pieejami dažādi to varianti, formas un krāsas. Visus modeļus var iedalīt vai..

21.10.2021
0
629
Kā saglabāt kristāla lustras spožumu

Kā saglabāt kristāla lustras spožumu

Mūsdienās kristāla lustras var redzēt modernos un klasiskos interjeros visā pasaulē. Tās ir kā Koko Šaneles mazā melnā kleita - mūžīgas un neiziet no modes. Kristāla lustrām neatkarīgi no telpas, kurai tās ir izvēlētas, ir viena kopīga iezīme - tām ir nepieciešama laba kopšana, lai kristāli spīdētu un izskatītos kā jauni.Kā tīrīt kristāla lustru? Kādi īpaši materiāli jums ir nepieciešami? Dārgo lu..

14.10.2021
0
279
LED sliežu sistēmas

LED sliežu sistēmas

Mūsdienīgas LED sliežu apgaismojuma sistēmas ir ļoti pieprasītas, pateicoties to augstajai funkcionalitātei. Ar tām var viegli izveidot daudzlīmeņu apgaismojumu, lai tas atbilstu visiem uzdevumiem un lietotāju vajadzībām. Šis raksts ir par dažādiem sliežu sistēmu veidiem un dažām to izvēles iezīmēm.Kas ir sliežu sistēma Sliežu sistēma ir vairāku gaismekļu sistēma, kas uzstādīta uz vienas slie..

08.10.2021
0
1541
Kļūdas ko pieļaujam, veidojot apgaismojumu mājās

Kļūdas ko pieļaujam, veidojot apgaismojumu mājās

Tipiskas mājas apgaismojuma kļūdas var būt pastāvīgs kaitinošs faktors, kas rada diskomforta sajūtu jūsu mājās. Šīs nepilnības lielākoties ir pavisam vienkāršas un acīmredzamas, tāpēc, izmantojot šajā rakstā sniegtos padomus un ieteikumus, jums nevajadzētu rasties grūtībām tās atrast savā mājoklī un ātri novērst.Galvenās kļūdas,ko pievēršam radot apgaismojumu mājoklī: Maz gaismas;Neregulējams..

29.09.2021
0
406
Kā izveidot pareizu apgaismojumu mācību vai darba telpā

Kā izveidot pareizu apgaismojumu mācību vai darba telpā

Strādājot pie rakstāmgalda, acis ir pakļautas ievērojamai pastāvīgai slodzei. Nepareizs vai nepietiekams apgaismojums palielina slodzi acīm un īsā laikā var izraisīt redzes problēmas. Lai no tā izvairītos, apgaismojums jāorganizē atbildīgi.Gaismas līmeņi Pienācīgs darba vai mācību vietas apgaismojums sastāv no 3 līmeņiem: Vispārējais jeb pamata apgaismojums ir tāds apgaismojums, kas nodr..

20.09.2021
0
499
Mīti par LED apgaismojumu, kas nav taisnība

Mīti par LED apgaismojumu, kas nav taisnība

No automašīnu lukturiem līdz kosmosa stacijām - LED gaismas diodes ir visur. Pēdējo pāris desmitu gadu laikā LED gaismekļi ir sekmīgi bruģējuši ceļu uz dzīvojamo un komerciālo sektoru. Aplēses liecina, ka arvien vairāk cilvēku pāriet uz LED ielas gaismām, iekštelpu gaismām un daudziem citiem enerģiju taupošiem LED ķermeņiem. Tomēr joprojām liels skaits cilvēku visā pasaulē joprojām izmanto ar LED ..

14.09.2021
0
628
Kādu apgaismojumu izvēlēties viesnīcai

Kādu apgaismojumu izvēlēties viesnīcai

Ja viesis apmeklē jūsu viesnīcu, tad, protams, viņa labsajūtai ir liela nozīme, piemēram, kā viņš jūtas, vai ne! Lai arī kāda būtu apgaismojuma zinātne vai māksla, viņiem tas var šķist nenozīmīgs, taču vislabākā viesnīcas apgaismes ķermeņi padarīs jūsu viesnīcu unikālu un tā izcelsies un citu fona. Izmantojot LED apgaismojumu pareizi Jūs varat panākt, lai tā izskatītos unikala un neatkārtojuma.&nb..

07.09.2021
0
297
LED apgaismojums padara darba vietu drošāku

LED apgaismojums padara darba vietu drošāku

Lai gan katrai videi ir savas prasības attiecībā uz apgaismojumu, rūpnieciskā vidē, piemēram, noliktavā, ir nepieciešama īpaša piesardzība negadījuma gadījumā. Nelaimes gadījumiem darba vietā var būt dažādas sekas, tāpēc, ja vien tas ir iespējams, vislabāk tos novērst. Vai zinājāt, ka LED apgaismojums palīdzēs jums to izdarīt? Tikmēr no visām LED gaismām noliktavu un citu darba vietu apgaismošanai..

06.09.2021
0
488
Kāpēc izglītības iestādēs ir svarīgs pareizs apgaismojums?

Kāpēc izglītības iestādēs ir svarīgs pareizs apgaismojums?

Eksperti iesaka, ka jebkurai izglītības iestādei ir būtiska nozīme skolēnu veselībā un uzvedībā, tāpēc ir svarīgi kontrolēt skaņas līmeni, gaisa kvalitāti, dabisko apgaismojumu, ventilāciju utt. Taču papildus tam apgaismojums ir vēl viens faktors, kam ir daudz lielāka nozīme, lai izglītības iestāde skolēniem būtu produktīva.Tiek uzskatīts, ka pareiza LED apgaismojuma sistēma rada optimālu vizuālo ..

02.09.2021
0
308
Kā izvēlēties āra apgaismojumu

Kā izvēlēties āra apgaismojumu

Pareizu āra gaismekļu izvēle ir saistīta ar vairākām prasībām un niansēm. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izvēlēties kvalitatīvu produktu, kas labi izskatīsies un nodrošinās jūsu apkārtnei gaismu gadiem ilgi.Apgaismojuma veidi Vispirms ir vērts izlemt par apgaismes ķermeņu veidu. Skaistā ainavas dizainā obligāti ir apvienots pamata un akcentu apgaismojums, kam tiek izmantoti dažādi apgaismojuma..

31.08.2021
0
378
Kā izvēlēties biroja apgaismojumu

Kā izvēlēties biroja apgaismojumu

Darba vietā komfortu nodrošina daudzas lietas, bet apgaismojums, iespējams, ir vissvarīgākā no tām. Tam jābūt kvalitatīvam: viendabīgam, drošam, efektīvam, bet ne kairinošam. Tāpēc biroja apgaismojuma iegādei nevajadzētu būt dizaina vai budžeta jautājumam. Lai nodrošinātu, ka jūsu komanda strādā produktīvi un jūtas labi, pirms pasūtīšanas uzziniet, kā izvēlēties biroja apgaismojumu.Biroju apgaismo..

13.08.2021
0
573
Kā mazgāt lustras un lampas

Kā mazgāt lustras un lampas

Ziepju šķīdums, etiķis, mīksta drāniņa un zobu birste - viss nepieciešamais aprīkojums.Auduma abažūri, masīvi kristāla piekariņi, trauslas sienas lampas - pat pavasara tīrīšanas laikā mēs bieži vien apejam šos aksesuārus, vienkārši nezinot, kā tiem pieķerties. Taču vismaz reizi gadā ir vērts pārvarēt sevi. Pirmkārt, liekais putekļu daudzums uz gaismekļa var izraisīt alerģiju, nemaz nerunājot par t..

13.08.2021
0
475
Kāpņu apgaismojums

Kāpņu apgaismojums

Kāpnes, ir kļuvušas ārkārtīgi populāras daudzstāvu dzīvokļos un privātmājās, ir ne tikai funkcionāls savienojums, bet arī svarīgs dekoratīvs elements. Tāpēc tai pēc iespējas harmoniskāk jāsaskan ar esošo interjeru. Kāpnes parasti tiek izmantotas pastāvīgi, neatkarīgi no diennakts laika, tāpēc jautājums par apgaismojumu kļūst īpaši svarīgs. Lūk, daži pamata ieteikumi, kā glīti un stilīgi izgaismot ..

13.08.2021
0
489
Loft stila gaismekļi - individualitāte un komforts mājās

Loft stila gaismekļi - individualitāte un komforts mājās

Loft ir viens no brīvākajiem stiliem, kurā var izmantot dažādas tendences un dizaina variācijas. Plašā telpa, kas raksturīga šim stilam, sniedz iespēju izmantot dažādus apgaismes ķermeņus, apvienojot vintage eksponātus un īpaši modernus modeļus. Loft apgaismojuma ķermeņiem var būt visneparastākās formas un dizaina risinājumi. Izmantoto elementu skaits atbilst noteikumam "jo vairāk, jo labāk".Apgai..

13.08.2021
0
567
Gaismekļu aizsardzības pakāpe IP

Gaismekļu aizsardzības pakāpe IP

IP aizsardzības pakāpe ir starptautiskajiem standartiem atbilstošs aizsardzības pret putekļu un ūdens iekļūšanu klasifikators. Atkarībā no izstrādājumā uzstādītā aprīkojuma visiem apgaismes ķermeņiem un elektroierīcēm tiek piešķirta IP aizsardzības pakāpe.Visizplatītākās ir IP aizsardzības pakāpes:IP20 - standarta aizsardzības pakāpe dzīvojamās telpās - viesistabās, guļamistabās, gaiteņos vai gait..

12.08.2021
0
288
Fasādes apgaismojums

Fasādes apgaismojums

Fasādes apgaismojums ir lielisks veids, kā radīt stilīgu dizainu un izcelt arhitektūras izsmalcinātību un oriģinālās detaļas ēkas ārpusē. Ir trīs galvenie mājas apgaismojuma veidošanas virzieni:funkcionāls;dizaina apgaismojums;mākslinieciskais izgaismojums.Pēdējais apgaismojuma veids visbiežāk tiek izmantots pilsētu apbūvē. Funkcionālais apgaismojums galvenokārt ir paredzēts, lai paaugstinātu ērtī..

12.08.2021
0
497
Koks gaismekļu dizainā

Koks gaismekļu dizainā

Koks tiek aktīvi izmantots moderno gaismekļu dizainā, kas nevainojami iekļaujas jebkuras telpas interjerā - no virtuves un viesistabas līdz vannas istabai un guļamistabai. Koka apgaismes ķermeņi ir bijuši aktuāli jau vairākus gadu desmitus, pateicoties šī materiāla skaistumam un cēlumam. Koks izskatās ļoti dabiski un pozitīvi ietekmē cilvēka psihoemocionālo stāvokli. Šis materiāls estētiski papild..

12.08.2021
0
500
Apgaismojuma ietekme uz cilvēka organismu

Apgaismojuma ietekme uz cilvēka organismu

Pienācīgs un atbilstošs apgaismojums mājās nav tikai dekoratīva nepieciešamība. Apgaismojuma līmenis un veids ietekmē ne tikai estētiku, bet arī daudzus mūsu dzīves aspektus, tostarp emocionālo labsajūtu, produktivitāti, fizisko un garīgo veselību. Apgaismojums un veselība Pirmkārt un galvenokārt, apgaismojums būtiski ietekmē cilvēka redzes nervus, caur kuriem mēs saņemam aptuveni 90 % v..

12.08.2021
0
1094
Ainavu apgaismojuma noteikumi

Ainavu apgaismojuma noteikumi

Veidojot apgaismojumu dārzā, nepietiek ar pāris gaismu izvietošanu kādā zonā. Izkārtojums ir jāplāno tā, lai izceltu galvenās iezīmes. Lai to izdarītu, jums ir jāizprot darbības virziens un ar to saistītie uzdevumi. Ir arī daži noteikumi, kurus ir svarīgi ievērot. Ainavu apgaismojuma uzdevumsAtkarībā no paredzētā pielietojuma apgaismojumam var izmantot vairākas shēmas. Tos parasti iedala 2 gr..

12.08.2021
0
739