Apgaismojuma risinājumi

LED virtene, lampas - idejas

LED virtene, lampas - idejas

LED virtene uz E27 cokoluŠodien piedāvājam Jums iepazīties ar šīs vasaras hītu - LED virtenes, jeb āra terases lampas piekaramās pie vada. Varbūt kāds no Jums iedvesmosies un izvēlēsies savu risinājumu, kādā veidā izmatot virteni savās svīnībās, biznesā vai vienkārši mīļā vietā, kur patīk pavadīt brīvo laiku. Divos vārdos par produktu: LED virtene uz E27 cokolu ar EU dakšu, 15 metri, kom..

31.08.2018
0
1319
Kas ir IP65 aizsardzības pakāpe un kā to klasificē?

Kas ir IP65 aizsardzības pakāpe un kā to klasificē?

Viens no vissvarīgākajiem LED gaismekļu, tāpat arī kā jebkuras citas elektroiekārtas, raksturojumiem ir to aizsardzības pakāpe pret putekļiem un mitruma iekļūšanu. No tā ir atkarīga gaismekļu cena un to pielietošanas plašums. Aizsardzības (putekļu un mitruma aizsargātības) pakāpes apzīmējums notiek ar starptautisko aizsardzības zīmi IP (Ingress Protection Rating) un diviem cipariem aiz tiem. Pirm..

09.07.2018
0
9272
Ko nozīmē LED spuldžu krāsu temperatūra?

Ko nozīmē LED spuldžu krāsu temperatūra?

Pēdējā laikā pastāvīgi pieaug LED gaismekļu pieprasītība. Inovācijas gaismas avotu izmantošana atrod pielietojumu dažādās tautsaimniecības nozarēs. Ar LED spuldzēm tiek aprīkoti jaunie automobiļi, tiek apgaismotas mājas, uzņēmumu telpas un ārējās reklāmas stendi. Tās tiek pielietotas prožektoros, ielas un biroja gaismekļos, kā arī daudzos citos cilvēka izgudrojumos. LED lampu krāsu jēdziens..

06.07.2018
0
4723
LED lampas - labums vai kaitējums?

LED lampas - labums vai kaitējums?

Vai gaismas LED spuldzes ir kaitīgas vai nē, var saprast, nodarbojoties ar pareizā apgaismojuma organizēšanu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem. Tajā tiek reglamentēts gaismas daudzums dažādas precizitātes darbu veikšanai un atbilstoši detaļu izmēriem, ar kurām jūs operējat darba gaitā. Gaismas diožu gaismas avoti ļauj sasniegt vajadzīgo spilgtumu darbavietā ar minimāliem rēķiniem par ele..

06.07.2018
0
2498
Kas ir LED gaismas diožu apgaismojums?

Kas ir LED gaismas diožu apgaismojums?

LED apgaismojuma spuldzes – revolūcija gaismas tehnikas pasaulē. To izstrāde ļāva risināt veselu uzdevumu kompleksu: palielināt apgaismojuma ierīču darbmūžu un to lietošanas drošību, samazināt elektroenerģijas patēriņu, uzlabot gaismas atdevi utt. Pirmā gaismas diode tika izstrādāta jau 1962. gadā un spīdēja ar sarkano gaismu. Vēl pēc dažiem gadiem radās dzeltenās un zaļās gaismas diodes, 1971. ga..

05.07.2018
0
2814
Sertificēti LED gaismekļi

Sertificēti LED gaismekļi

Sertificēti LED gaismekļi - izvēloties, kāpēc tas ir tik svarīgi?Veicot aptauju par to, kur cilvēki iegādājās LED gaismekļus, vai prasa tirgotājiem par produkcijas izcelsmi un sertifikātiem? Konstatējām bēdīgus faktus - lielāka daļa, jeb 73% vai nu pērk Ķīnā, nepārbaudītu LED produkciju, vai pie vietējiem tirgotājiem, kuri tirgo produkciju, kura nav sertificēta ES. Gribam brīdināt visus!!! Iz..

11.04.2018
0
1425