Apgaismojuma risinājumi

LED lentes krāsu temperatūras izvēle: kā izvēlēties pareizo toni?

LED lentes krāsu temperatūras izvēle: kā izvēlēties pareizo toni?

Mūsdienu apgaismojuma tehnoloģijas mums ir devušas daudz iespēju padarīt apkārtējo telpu gaišāku, mājīgāku un funkcionālāku. Viens no populārākajiem inovatīvajiem risinājumiem ir gaismas diožu lentes (LED lentes). Tās ir pieejamas dažādās krāsu temperatūrās, un pareizās krāsas temperatūras izvēle ir būtiska, lai telpā radītu vēlamo noskaņu.Kādi ir LED lentes veidi? Apskatīsim galvenos veidusVienkr..

14.11.2023
0
164
Kā izvēlēties profilu LED lentēm

Kā izvēlēties profilu LED lentēm

LED lentes ir cieši iekļautas mūsu dzīvē, šodien tās izgaismo veikalu skatlogus, virtuves darba virsmas, iestrādā tās piekaramos griestos pa perimetru utt. Daudzi, pieņemot lēmumu organizēt mājoklī vai birojā ekonomisku LED apgaismojumu, rūpīgi izvēlas LED, nedomājot par to, kāds ir nepieciešamais profils. Daži "prasmīgie" lenti pielīmē tieši uz mēbelēm vai griestiem, bez jebkādas aizsardzības, ta..

08.11.2023
0
145
Kā ar apgaismojumu radīt relaksējošu atmosfēru: apgaismojuma izvēles un sadalījuma noslēpumi

Kā ar apgaismojumu radīt relaksējošu atmosfēru: apgaismojuma izvēles un sadalījuma noslēpumi

Apgaismojumam ir liela nozīme atmosfēras radīšanā jebkurā telpā. Pareizs apgaismojums var ne tikai padarīt telpu funkcionālāku, bet arī ietekmēt mūsu noskaņojumu un emocionālo stāvokli. Pareizi izvēlēts un pareizi izkliedēts apgaismojums var telpu padarīt patiesi mājīgu un relaksējošu.Pirms mēs runājam par to, kā radīt relaksējošu atmosfēru, aplūkosim dažādus apgaismojuma veidus:Vispārējais apgais..

31.10.2023
0
172
SKATLOGU APGAISMOJUMA PIELIETOJUMS UZŅĒMUMIEM UN PRIVĀTPERSONĀM

SKATLOGU APGAISMOJUMA PIELIETOJUMS UZŅĒMUMIEM UN PRIVĀTPERSONĀM

Nepietiek tikai uzstādīt skatlogu - ir svarīgi to pareizi noformēt. Piemēram, tajā esošajām precēm jābūt skaidri un nepārprotami redzamām. Šo un daudzus citus uzdevumus ideāli atrisina īpašs skatloga apgaismojums.Kas ir skatlogu apgaismojums?Precīzāk runājot, skatloga apgaismojums ir gaisma, kuras avots ir uz vienas no skatloga sienām vai griestiem piestiprināts gaismeklis. Šai kategorijai nav rak..

26.10.2023
0
626
Dimmeri - veidi un funkcionalitāte

Dimmeri - veidi un funkcionalitāte

Dimmeri ir pazīstami jau vairākus gadu desmitus un tiek izmantoti lielākajā daļā māju un daudzās citās telpās, lai regulētu spilgtumu. Bet kā tieši darbojas šī regulēšana? Vai katru spuldzīti var regulēt? Un vai visi dimmeri darbojas vienādi? Kādi ir dimmeru veidi?  Mēģināsim atbildēt uz šiem jautājumiem.Kas ir dimmeris?Dimmeris ir ierīce vai slēdzis, kas ļauj regulēt gaismas ķermeņu spilgtum..

20.10.2023
0
189
Izdevīgā gaismā: kā organizēt apgaismojumu savā dzīvoklī

Izdevīgā gaismā: kā organizēt apgaismojumu savā dzīvoklī

Ērtā vide ietver vairākus aspektus. Viens no tiem ir gaisma. Pareizi organizēts apgaismojums palīdz no rīta uzmundrināt, pēcpusdienā produktīvi strādāt, atpūsties un atslābināties pēc grūtas dienas.Pirmais apgaismojuma dizaina noteikums: plānošanaVeiksmīgs apgaismojums ir pa pusei atkarīgs no dizainera un iemītnieku iztēles un pa pusei no pragmatiskuma un precīziem aprēķiniem. Tāpēc pirmais apgais..

12.10.2023
0
167
Apgaismojuma dizaina noteikumi virtuvei un ēdamistabai

Apgaismojuma dizaina noteikumi virtuvei un ēdamistabai

Virtuve un ēdamistaba ir vienas no svarīgākajām telpām mājoklī. Tieši virtuvē tiek gatavots garšīgs ēdiens visai ģimenei, tiek uzņemti viesi un tiek rīkotas svētku maltītes. Ēdamistabā ģimene pulcējas pie pusdienu galda, lai siltā, mājīgā atmosfērā dalītos ar aizvadītās dienas jaunumiem.Tāpēc ir ļoti svarīgi pareizi projektēt apgaismojumu virtuvē un ēdamistabā, lai radītu funkcionālu un ērtu atmos..

03.10.2023
0
258
Kā uzlabot interjeru ar gaismekļiem

Kā uzlabot interjeru ar gaismekļiem

Gaismai ir liela nozīme telpas atmosfēras radīšanā un tā ietekmē mūsu noskaņojumu. Pareizi izvēlēti apgaismes ķermeņi var pārveidot telpu, padarot to mājīgāku, plašāku, vizuāli augstāku vai lielāku.Kompetents apgaismojums ļauj radīt dažādas noskaņas atkarībā no telpas funkcijas, izcelt galvenos interjera akcentus, koriģēt telpas proporcijas. Mūsdienu apgaismojuma tehnoloģijas sniedz dizainer..

27.09.2023
0
164
Viesistabas apgaismojums: 10 svarīgi padomi

Viesistabas apgaismojums: 10 svarīgi padomi

Dzīvojamā istaba ir katras mājas vizītkarte un vieta, kur ģimene pavada daudz laika kopā. Pareizs apgaismojums palīdzēs pārvērst jūsu viesistabu par mājīgu un ērtu telpu. Aplūkosim 10 svarīgus padomus dzīvojamās istabas apgaismojuma izvēlei.Noteikt funkcionālās zonasPirms izvēlieties apgaismes ķermeņus, definējiet galvenās funkcionālās zonas dzīvojamā istabā - vietu, kur atpūsties, skatīties TV, l..

20.09.2023
0
431
Pareiza apgaismojuma noslēpumi

Pareiza apgaismojuma noslēpumi

Īpaši jums esam sagatavojuši noderīgu padomu "izlasi", kas palīdzēs jums izveidot pareizo apgaismojumu jūsu mājoklim vai pēc iespējas atvieglos izmaiņas esošajā apgaismojuma projektā.Pirmais un vissvarīgākais punkts ir tas, ka katrā telpā jābūt vismaz divām apgaismojuma iespējām. Galvenā loma ir atvēlēta pamata un funkcionālajam apgaismojumam, bet pilnīgai idillei var pievienot dekoratīvo apgaismo..

14.09.2023
0
428
Kas īsti ir dezinfekcijas lampas?

Kas īsti ir dezinfekcijas lampas?

Ultravioletās dezinfekcijas lampas, ko parasti dēvē par UV-C lampām vai UV antibakteriālajām lampām, ir ierīces, kas izmanto ultravioleto (UV) gaismu, lai iznīcinātu vai dezaktivētu mikroorganismus, piemēram, baktērijas, vīrusus un pelējuma sēnītes. Tās bieži izmanto dažādās vietās, lai dezinficētu gaisu, ūdeni un virsmas. Šeit ir daži galvenie punkti par UV dezinfekcijas lampām:UV-C gaisma: UV-C ..

05.09.2023
0
261
Telpas paplašināšana ar gaismas palīdzību

Telpas paplašināšana ar gaismas palīdzību

Vai dzīvojat mazā dzīvoklī vai strādājat mazā birojā? Vai varbūt esat izveidojis šo "brīnišķīgo kombināciju" un vienkārši vēlaties, lai ap jums būtu nedaudz vairāk vietas? Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā iegūt vairāk brīvības, nepārvietojot sienas. Galu galā, lai vizuāli paplašinātu telpu, pietiek ar "pareizu" gaismu un krāsu dizainu. Atstarotā vai izkliedētā gaisma palīdzēs vizuāli papl..

31.08.2023
0
256
Spotlampu uzstādīšana

Spotlampu uzstādīšana

Spotlampas ir universāls risinājums piekaramajiem griestiem un citām iekštelpu konstrukcijām - arkām, starpsienām, kāpnēm. Ierīces ļauj izveidot gan akcentējošu apgaismojumu, gan galveno apgaismojumu. Tā kā spotlampas bieži tiek iebūvēti tieši pamatnē, to uzstādīšanas process atšķiras no montāžas procesa griestu lampām.Kas ir spotlampasSpotlampas ir kompaktas ierīces ar šauru gaismas plūsma..

10.08.2023
0
358
Maksimāli daudz gaismas minimālistiskā interjerā

Maksimāli daudz gaismas minimālistiskā interjerā

Ja jums patīk telpas, kurās valda gaisma un gaišums, ja jūs novērtējat tīras līnijas un dodat priekšroku mēbelēm, kas prasmīgi slēpj funkcionālās ierīces, jūs, iespējams, esat minimālisma piekritējs. Šajā stilā nav vietas smagnējām grieztām ozolkoka sienām, noapaļotām arkām, parakstītu eseju apjomiem, plauktiem ar kristāliem un gliemežvākiem no kūrortiem. Šeit valda glīti savienotas virsmas, harmo..

09.08.2023
0
153
Gaismekļi ar divvirzienu gaismas starojumu

Gaismekļi ar divvirzienu gaismas starojumu

Gaismekļi ar divvirzienu gaismu tirgū parādījās salīdzinoši nesen un sāka strauji iegūt popularitāti. Šajā rakstā mēs sapratīsim, kāpēc ir tāds pieprasījums pēc jaunajiem produktiem, kādos interjeros šis apgaismojums kļūs par obligātu sastāvdaļu un kā divvirzienu apgaismojums izskatīsies uz fasādēm?Divpusējos modeļus pamatoti var uzskatīt par diviem gaismekļiem, kas atrodas vienā korpusā. Apskatīs..

08.08.2023
0
145
Apgaismojuma noteikumi rudenī - uzlabojiet noskaņojumu ar gaismu

Apgaismojuma noteikumi rudenī - uzlabojiet noskaņojumu ar gaismu

"Slikta gaisma padara cilvēkus nelaimīgus," ir teicis slavenais vācu dizainers un "gaismas dzejnieks" Ingo Maurers. Un tā nav tikai skaista frāze, jo mūsu ķermeņa bioritmi ir tieši atkarīgi no gaismas. Gaismas trūkums izraisa ātru nogurumu, garastāvokļa un produktivitātes pasliktināšanos. Šos ierastos "rudens simptomus", kad debesis ir apmākušās un diena ir daudz īsāka, var ārstēt ar pareizu..

04.08.2023
0
166
Iedvesmojošas ēdamistabas lustras idejas jebkurai mājai

Iedvesmojošas ēdamistabas lustras idejas jebkurai mājai

Lai ēdamistabā radītu perfektu atmosfēru, ir jāizvēlas pareizais apgaismojums.Ainas iestatīšanaPareizs apgaismojuma līmenis būtiski ietekmē to, cik liela vai maza šķiet telpa. Tas var pat veicināt telpas siltumu. Protams, liela nozīme ir arī dabiskajai gaismai. Taču, ja vēlaties izveidot perfektu vakariņu ballīti, jūs paļausieties uz mākslīgo apgaismojumu.Ja jums ir jāizprot pieejamās ēdamistabas ..

03.08.2023
0
204
Dienas gaismas priekšrocības

Dienas gaismas priekšrocības

Dienas apgaismojums ir arhitektūras ēku projektēšana, izmantojot logus, jumta logus, durvis un citas atvērumus, kas nodrošina dabisko gaismu. Ir veikti daudzi pētījumi, kas pierāda dabiskās gaismas priekšrocības, jo īpaši agri no rīta. Ja mājoklis ir projektēts, ņemot vērā dabisko gaismu, tas var uzlabot vispārējo veselību un labsajūtu.Dažkārt jūsu mājas iekšpuse nesaņem tik daudz saules gaismas k..

01.08.2023
0
182
Kāds ir labākais apgaismojums viesnīcas vestibilam?

Kāds ir labākais apgaismojums viesnīcas vestibilam?

Mēs visi saprotam, cik svarīgi ir radīt lielisku pirmo iespaidu uz viesiem kā viesnīcas īpašniekam. Jau no brīža, kad viesi ienāk vestibilā, atmosfēra un telpas dizains var būtiski ietekmēt viņu kopējo pieredzi. Viens no būtiskākajiem aspektiem, lai radītu viesmīlīgu un greznu vidi, ir jūsu izvēlētie apgaismes ķermeņi. Šajā rakstā mēs aplūkosim labāko apgaismojumu viesnīcas vestibilam, t..

31.07.2023
0
288
Aukstā, siltā vai dienas gaismā. Kā izvēlēties?

Aukstā, siltā vai dienas gaismā. Kā izvēlēties?

Gaismas spektra nokrāsas tiek izmantotas, lai radītu piemērotu atmosfēru mājās, darbavietās, birojos, ražošanas telpās. Ko eksperti saka par krāsu izvēli katrai konkrētai situācijai, kā pareizi noteikt lampas izvēli guļamistabai, birojam, aplūkosim tālāk.Ko nozīmē jēdziens "gaismas/krāsas temperatūra"?Gaismas sadalījums pēc temperatūras nav zinātnieku mākslīgi radīts.  Arī saules stariem dažā..

28.07.2023
0
413
Kāda ir atšķirība starp T8 Luminiscences spuldzēm un T8 LED spuldzēm

Kāda ir atšķirība starp T8 Luminiscences spuldzēm un T8 LED spuldzēm

Apgaismojuma pasaulē T8 spuldzes tiek plaši izmantotas gan mājokļos, gan komerciālos nolūkos. Tomēr, attīstoties tehnoloģijām, LED apgaismojums ir ieguvis ievērojamu popularitāti kā energoefektīvāka un videi draudzīgāka alternatīva. Šā raksta mērķis ir izpētīt T8 luminiscences spuldžu un T8 LED spuldžu atšķirības, izgaismojot to īpašības, priekšrocības un trūkumus.IZPRATNE PAR T8 LUMINISCENCES SPU..

27.07.2023
0
271
VAI DRĪKST GRIEZT LED LENTI ?

VAI DRĪKST GRIEZT LED LENTI ?

LED lentes ir kļuvušas arvien populārākas, lai radītu gaismu un gaismas efektus dažādās telpās. Neatkarīgi no tā, vai tas ir mājas dekors, komerciāls displejs vai pašdarinātu darbu projekti, LED lentes piedāvā daudzpusību un vieglu uzstādīšanu. Bet ko darīt, ja jums ir nepieciešams pielāgot LED lentes garumu, lai tas atbilstu konkrētai telpai? Vai jūs varat sagriezt LED lentes? Šajā rakstā mēs izp..

26.07.2023
0
518
Veidi, kā izgaismot mājas biroju ar LED apgaismojumu

Veidi, kā izgaismot mājas biroju ar LED apgaismojumu

Vai, strādājot mājās, jums traucē vājš apgaismojums? Izmēģiniet izmantot LED apgaismojumu, jo tas var palīdzēt radīt piemērotu vidi jūsu mājas birojam. Daudzi cilvēki saskaras ar apgaismojuma problēmām, taču tās var atrisināt, radot darba auru ar labu apgaismojumu un mazāk traucējošiem elementiem.  Neatkarīgi no tā, vai izmantojat konkrētu istabu vai guļamistabu, šī konkrētā telpa tagad ..

25.07.2023
0
343
8 vienkārši enerģijas taupīšanas veidi

8 vienkārši enerģijas taupīšanas veidi

Žāvējiet drēbes svaigā gaisā, nevis lietojiet veļas žāvētājuŽāvēšana veļas mašīnā parasti gadā patērē tikpat daudz enerģijas, cik energoefektīvs ledusskapis, veļas mašīna un trauku mazgājamā mašīna kopā. Veļas žāvēšana uz auklas ietaupa naudu un veicina enerģijas taupīšanu. Apģērbi ir svaigāki, bez spēcīgām smakām un netiek bojāti. Viens mazs solis ceļā uz pārmaiņām!Biežāk izmantojat klēpjdatoru n..

24.07.2023
0
177
CIK DAUDZ VAR IETAUPĪT, NOMAINOT APGAISMOJUMU PRET LED APGAISMOJUMU

CIK DAUDZ VAR IETAUPĪT, NOMAINOT APGAISMOJUMU PRET LED APGAISMOJUMU

Vecās, labās kvēlspuldzes ir lētas, taču to kalpošanas laiks ir īss. To gaismas jauda ir vairākas reizes mazāka nekā kompaktajām luminiscences spuldzēm. Tomēr pēdējās rada nopietnu apdraudējumu videi, jo tajās ir 2,3 mg līdz 1 g dzīvsudraba.Tātad LED spuldze (Light Emitting Diode) ir iekārta iekštelpu un āra apgaismojumam, kurā kā gaismas avots tiek izmantotas LED diodes.Svarīgas LED spuldžu priek..

19.07.2023
0
233
Kā izvēlēties lineāro LED gaismekli

Kā izvēlēties lineāro LED gaismekli

Lineārie gaismekļi ir kļuvuši par regulāru sabiedroto mājas telpu, tirdzniecības, biroju, tirdzniecības zāļu un pat uzņēmumu apgaismojuma ierīkošanā. Šāda daudzpusība un pieprasījums ir saistīts ar daudzajām priekšrocībām, ko sniedz lineārie LED gaismekļi. Šādi gaismas avoti ir lēti, vienlaikus uzrādot zemu enerģijas patēriņu, ilgu kalpošanas laiku un augstu apgaismojuma līmeni. Ar to palīdzību va..

18.07.2023
0
163
Mājokļa apgaismojuma triki, kas ievērojami uzlabo jūsu mājokli

Mājokļa apgaismojuma triki, kas ievērojami uzlabo jūsu mājokli

Apgaismojumam vienmēr būs liela nozīme jebkurā vietā vai telpā, kuru apmeklēsiet. Tas nosaka telpas noskaņu un atmosfēru. Tas arī papildina interjera dizainu un pat uzlabo iekšējo struktūru. Labu mājokli izcilu padara apgaismojums, kas atbilst tā stilam un uzlabo noskaņu.Ir daudz veidu apgaismojuma dizainu, no kuriem varat izvēlēties. Ir svarīgi vispirms izpētīt telpas dizainu, lai zinātu, kur tos..

14.07.2023
0
172
Galda lampu izvēle guļamistabas iekārtojumam

Galda lampu izvēle guļamistabas iekārtojumam

Izvēlēties pareizo galda lampu savai guļamistabai var būt vienlīdz aizraujošs un sarežģīts uzdevums, īpaši, ja jums nav pieredzes galda lampu iegādē. Galda lampas vienmēr ir bijušas svarīgs interjera dizaina elements mājokļu īpašniekiem. Galda lampas ne tikai uzlabo guļamistabas estētiku, bet arī ievērojami uzlabo guļamistabas gaisotni.Identificēt mērķi:Galda lampu mērķis kalpo kā fokusa punkts, l..

13.07.2023
0
191
Kā apgaismojums ietekmē jūsu garastāvokli

Kā apgaismojums ietekmē jūsu garastāvokli

Ja jums kādreiz ir pietrūcis motivācijas, jo debesis ir apmākušās un mājās ir tumšs, tad jūs jau saprotat, kā gaisma ietekmē jūsu garastāvokli. Ir daudz dažādu apgaismojuma veidu, un katrs no tiem jums radīs atšķirīgu noskaņojumu. Daži no tiem motivēs jūs būt produktīvākam, citi radīs mājīgu sajūtu, kas liks jums vēlēties vienkārši pagulēt ar grāmatu.Izpratne par to, ka gaisma ietekmē jūsu garastā..

12.07.2023
0
191
Ko nozīmē RGB?

Ko nozīmē RGB?

RGB LED apgaismojums ir apgaismojuma tehnoloģijas veids, kurā tiek izmantotas gaismas diodes (LED), kas spēj izstarot sarkanu, zaļu un zilu gaismu. Atšķirībā no tradicionālajām vienkrāsainajām gaismas diodēm RGB gaismas diodēm vienā korpusā ir vairākas diodes, no kurām katra spēj radīt vienu no pamatkrāsām (sarkano, zaļo vai zilo). Kontrolējot katras diodes intensitāti, var radīt dažādas krāsas un..

11.07.2023
0
239
Kā izveidot ērtu virtuves salas apgaismojumu

Kā izveidot ērtu virtuves salas apgaismojumu

Virtuves sala parasti atrodas virtuves centrā, tāpēc tās apgaismojums nosaka visas virtuves interjera toni un noskaņu. Izvēlieties salai piemērotu apgaismojumu, un tā būs lieliska vieta, kur ģimenei un draugiem pasēdēt un aprunāties pie labas tējas tases. Par to kādu lustru izvēlēties virtuvei. Noteikums “par trim” Lielākajā daļā salu virtuves apgaismojuma projektu dizaineri paļaujas uz ..

07.07.2023
0
292
Piekaramo gaismekļu izvēle dažādām telpām

Piekaramo gaismekļu izvēle dažādām telpām

Piekaramais gaismeklis ir tradicionālās lustras moderna variācija, kas vēl nesen bija neaizstājama visos mājas interjeros. Mūsdienās apgrūtinošos un mazāk funkcionālos dizainus nomaina stilīgi un ergonomiski gaismekļi uz ērtiem piekaramajiem stiprinājumiem.Gaismekļu izvēle ir rūpīgi jāapsver, lai nodrošinātu to nevainojamu iekļaušanos dzīvokļa vai mājas interjerā.Kāda veida piekaramie gaismekļi mē..

06.07.2023
0
427
Ko izvēlēties labāk lustru vai spotlampas

Ko izvēlēties labāk lustru vai spotlampas

Lustra: priekšrocības un trūkumiLustras jau gadsimtiem ilgi rotā mājas un dzīvokļus. Protams, attīstība turpinās, un arī šie gaismekļi tiek pastāvīgi pārveidoti un papildināti, taču to galvenās priekšrocības un trūkumi ir saglabājušies cauri gadsimtiem.Par tradicionālo lustru priekšrocībām pamatoti tiek uzskatītas šādas:gaismas kvalitāte - klasiskā lustra nodrošina vienmērīgu, "mājīgu" apgaismojum..

05.07.2023
0
256
Kādā augstumā novietot sienas lampas

Kādā augstumā novietot sienas lampas

Sienas gaismekļiem reti kad ir liela nozīme mājas apgaismojuma sistēmā - tos parasti iegādājas tikai estētisku apsvērumu dēļ. Tomēr tas nenozīmē, ka nav noteikumu par to izvietojumu interjera dizainā.Lai nodrošinātu, ka sienas lampas telpā rada pareizo noskaņu un netraucē lietotājiem, tās jāuzstāda noteiktā augstumā, kas katrā mājas vai dzīvokļa telpā ir atšķirīgs.GuļamistabaGalvenais sienas apgai..

04.07.2023
0
366
Pareizas griestu lampas izmēra un augstuma izvēle

Pareizas griestu lampas izmēra un augstuma izvēle

Griestu lampas ir svarīgs dekoratīvs elements jebkurā telpā. Tas var uzlabot interjeru, bet var arī pilnībā izjaukt telpas harmoniju un estētiku, ja tas ir izvēlēts nepareizi.Pērkot lustru, jāvadās ne tikai pēc tās dizaina un vizuālā pievilcīguma, bet jāņem vērā arī lustras izmēri un to, kā tie atbilst telpas, kurā tā tiks novietota, izmēriem.Aprēķiniet nepieciešamo griestu lampas diametruGriestu ..

03.07.2023
0
509
Stāvlampu veidi, kā izvēlēties pareizo stāvlampu

Stāvlampu veidi, kā izvēlēties pareizo stāvlampu

Mūsdienu stāvlampas vairs nav tikai gaismas avoti, bet bieži vien īsti mākslas darbi. Tās vienmēr piesaista uzmanību un interesi ar savu oriģinālo izskatu, augsto gaismas kvalitāti, kā arī paplašināto funkcionalitāti.Izvēloties stāvlampu savam mājoklim, ir jāņem vērā daudzi faktori, tostarp telpas izmērs, lampas mērķis, interjers un citas nianses.Kādas mēdz būs stāvlampasDažādās stāvlampas var kla..

30.06.2023
0
479
Ko izvēlēties: vienfāžu vai trīsfāžu sliežu sistēmu

Ko izvēlēties: vienfāžu vai trīsfāžu sliežu sistēmu

Izvēloties sliežu apgaismojumu mājai, katrs patērētājs var izvēlēties, vai iegādāties vienfāzes vai trīsfāzes sistēmu. Abas sistēmas ārēji izskatās vienādi, taču funkcionāli katra sistēma darbojas atšķirīgi, un tām ir savas priekšrocības un trūkumi. Šajā rakstā lasiet par vienfāžu un trīsfāžu sliežu sistēmu galvenajām iezīmēm.Kas ir vienfāžu un trīsfāžu sliedesSliežu apgaismojuma princips i..

29.06.2023
0
302
Loft stila interjera apgaismojuma izveide

Loft stila interjera apgaismojuma izveide

Loft (bēniņi) stils ir gan lakonisks, gan pārdomāts. Lai gan mēbelēm un aksesuāriem nav īpašu prasību, tas neattiecas uz apdari un apgaismojumu. Gandrīz visa stila koncepcija ir balstīta uz šiem elementiem.Apgaismojuma organizēšana bēniņu interjerā ietver daudzas nianses. Lai tās ņemtu vērā, ir jāizprot stila specifika un jāpārzina apgaismojuma ķermeņi, kas izmantoti tā radīšanā.Apgaismojuma eleme..

28.06.2023
0
251
Kristāla gaismekļi interjerā: kā tos pareizi izmantot

Kristāla gaismekļi interjerā: kā tos pareizi izmantot

Skaistas kristāla lustras tikai no pirmā acu uzmetiena šķiet kaut kas pilnīgi bohēmisks un nepieejams plašam lietotāju lokam. Patiesībā šie gaismekļi var būt universāls risinājums jebkuram telpas stilam un mērķim.Lai atrastu piemērotas kristāla lustras, sienas lampas un stāvlampas savam mājoklim, jāiepazīstas ar dažām to izmantošanas īpatnībām dažādos interjeros.Kāda veida kristāla gaismekļi ir pi..

27.06.2023
0
240
Kā izvēlēties piekaramos āra gaismekļus

Kā izvēlēties piekaramos āra gaismekļus

Āra piekaramie gaismekļi ir vienkāršs un izdevīgs veids, kā izgaismot apkārtni. Tie paveic lielisku darbu un tajā pašā laikā izskatās ļoti harmoniski ainavā.Šeit lasiet par galvenajām iezīmēm un niansēm, izvēloties āra piekaramos gaismekļus.Piekaramo gaismekļu veidiVisus āra piekaramos gaismekļus var iedalīt 3 tipos atkarībā no to pielietojuma:Funkcionālie ķermeņi. Šie gaismekļi nodrošina tiem uzt..

26.06.2023
0
183
6 padomi nelielas virtuves apgaismojumam

6 padomi nelielas virtuves apgaismojumam

Jebkuru, pat ļoti mazu virtuvi var padarīt mājīgu un harmonisku. Pirmais solis ir darbs ar apgaismojumu. Pareizs apgaismojuma scenārijs var būtiski mainīt telpas uztveri, padarot to vizuāli plašāku. Šajā rakstā lasiet par apgaismojuma metodēm mazām telpām.Rūpējieties par dabisko apgaismojumuDabiskā gaisma cilvēkiem ir ērtāka nekā mākslīgā gaisma. Šā iemesla dēļ ir lietderīgi izmantot logus mājas a..

22.06.2023
0
361
Kā izvēlēties fasādes apgaismojumu

Kā izvēlēties fasādes apgaismojumu

Pilnvērtīgs fasādes apgaismojums māju dizainā vēl nav izplatīts. Tomēr šī apgaismojuma dizaina daļa ir ļoti saistoša, jo gaisma var līdz nepazīšanai pārveidot pat visniecīgākās būves, padarot tās daudz mājīgākas un estētiskākas.Lai izveidotu efektīvu fasādes apgaismojuma sistēmu, vispirms ir jāizprot, kādus gaismekļu veidus un īpašības var iekļaut tajā. Šajā rakstā ir izskaidrotas galvenās fasādes..

21.06.2023
0
262