Par mums

BalticLED - LED apgaismojuma risinājumi - Elektromontāžas darbi, LED  gaismekļu un to aksesuāru vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

BalticLED sadarbojas ar vadošajiem energotaupīgā LED apgaismojuma ražotājiem. Mūsu komandai ir liela pieredze darbā ar dažāda lieluma sarežģītības pakāpes objektiem. BalticLED uzdevums ir maksimāli ātra un efektīva mūsu projektu realizācija.

Individuāla pieeja katram pasūtītājam dod iespēju detalizēti izvērtēt mūsu klientu pieteikumus un vēlmes. Mums ir svarīga mūsu reputācija un servisa kvalitāte, nodrošinot garantijas pakalpojumu sniegšanu.

Mūsu sauklis ir nedalīt pasūtītājus svarīgos un nesvarīgos, katrs klients ir vienlīdz svarīgs. BalticLED ir atvērts sadarbībai gan ar jauniem, gan jau pastāvīgiem klientiem.

Kompānija garantē kvalitatīvu servisu ar elastīgu cenu sistēmu. Mūsu arsenālā ir jebkādas sarežģītības pakāpes apgaismes projektu izstrāde, palīdzība realizēšanā montāža objektos sākot no dzīvojamām ēkām līdz ražošanas ēkām.

Mūsu kompānijas kvalificētajiem darbiniekiem ir ilggadēja pieredze apgaismes ierīkošanas sfērā. Kompānijas mērķis ir rast pēc iespējas efektīvāku risinājumu tieši Jums.

Kompānija BalticLED aicina Jūs uz sadarbību!

Par sadarbības jautājumiem un produkcijas iegādi rakstiet vai zvaniet:

e-pasts: info@balticled.lv

mob: +371  24 94 2444